Skocz do zawartości

Terminator


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że w części w której jest wojna, a nie walka dwóch terminatorów, brak Arniego nie będzie problemem.

 

 

Jak wiadomo jednak Connor zginął wtedy, jak do jego bazy został wysłany model o tym samym wyglądzie, co poprzednie T-800 z poprzednich cżeści., z względu na sentyment Connora do niego.

 

 

Tak więc Arnie powinien się gościnnie pojawić :)

Odnośnik do komentarza

A na cholerę Connora w przeszłość wysyłać?

 

Zakończenie pewnie będzie otwarte, sceneria wygląda jak wczesna wojna, więc pewnie zrobią tak, by kolejna część była o późniejszej wojnie. Może będzie jak w grze (Terminator 2: Arcade Game), że trzeba będzie zdobyć wehikuł czasu? :)

Odnośnik do komentarza
to nie żart, to właśnie to coś jest nowym terminatorem

 

roz2695249.jpg

 

To ten typ z "Nagiego Patrolu"?;] Ja slyszalem, ze ma byc trylogia, a McG mowil, ze bedzie podobnie jak z nowymi batmanami. Niby jakis szacunek dla poprzednich filmow, ale bedzie zupelnie inne podejscie.

 

A co do teasera - kazdy go wniany film mozna ladnie pokazal w teaserze/trailerze;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Terminator może być od lat 12.

 

Anyway, ten ostatni wielki endoskeleton z działem zamiast głowy zje.bał dla mnie cały efekt, wygląda jak z japońskich anime o mechach... No ale T600 są fajne. Poza tym ta przyszłość, która różni się od tej z początków filmów o Terminatorach, jest jej początkową fazą, więc efekt i zamierzenie dobry. To co widzieliśmy w filmach, to najpewniej jest przyszłość odległa od nich. Jako, że z tego co mi się o uszy obiło, to ma być nowa trylogia, zapewne chcieli zostawić sobie miejsca na tą odległą przyszłość :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Poza tym ta przyszłość, która różni się od tej z początków filmów o Terminatorach, jest jej początkową fazą, więc efekt i zamierzenie dobry. To co widzieliśmy w filmach, to najpewniej jest przyszłość odległa od nich.

 

Mendrek, w Terminator Salvation mamy rok 2018 a np w takim Terminator1 Kyle Reese przybył z roku 2029 i "przebłyski" z przyszłości dzieja się właśnie w tym roku. I o ile ta przyszłość się nie zmieniła, to jeszcze dużo zostało do wyjaśnienia w kwestii całej wojny ludzi i maszyn.

Odnośnik do komentarza
Poza tym ta przyszłość, która różni się od tej z początków filmów o Terminatorach, jest jej początkową fazą, więc efekt i zamierzenie dobry. To co widzieliśmy w filmach, to najpewniej jest przyszłość odległa od nich.

 

Mendrek, w Terminator Salvation mamy rok 2018 a np w takim Terminator1 Kyle Reese przybył z roku 2029 i "przebłyski" z przyszłości dzieja się właśnie w tym roku. I o ile ta przyszłość się nie zmieniła, to jeszcze dużo zostało do wyjaśnienia w kwestii całej wojny ludzi i maszyn.

 

Owszem, ale jak wiadomo wydarzenia w Terminator 2 przesunęły "nieco" dzień sądu, stąd możliwe że dużo się jeszcze może zmienić, aczkolwiek faktycznie obrazy się nieco kłócą. Wydarzenia z "przebłysków" były albo w nocy, albo to był efekt nuklearnej zimy. Poza tym przebłyski mogły być z innych terenów.

 

Swoją drogą, zastanawiam się jak infiltratorzy przenikali do bazy i po co psy, skoro wystarczyłby wykrywacz metali? Jeśli wykrywa tonę stali, to chyba nie powinno być wątpliwości? Fakt, w przeszłości może. Można też na placu boju, zakładając że nikt nie nosi przenośnych wykrywaczy. Element zaskoczenia też nie powinien być długi, a Skynet budował je i tak seryjnie, dodatkowo robiąc im lepszą powłokę.

 

Ps. Nie wiem, mam jakieś wrażenie, że te T600 są jakby takie zbyt masywne, a przecież wiadomo że były wykorzystywane jako modele infiltratorów, więc co niby? Taki "pudzian" wchodził do bazy jakby nigdy nic? No i oczywiście bez miniguna zamontowanego w ręce.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

początku T2?

 

"But this is not the future my mother warned me about"

 

a ten ostatni mech to po prostu maszyna obronna maszyn, nie ma co kojarzyć z transformersami, to inna bajka.

 

bez jaj, że wam się to odrazu kojarzy z tymi dennymi zabaweczkami.

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...