Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Oby kinowka!! Tu juz nie chodzi nawet o poziom dubbingu bo moglby byc nawet rewelacyjny. Ja jestem zadeklarowanym fanem Uncharted uwielbiam te gre, wlaczenie z glosem Nathana, Eleny i innych bohaterów. Nie wyobrazam sobie jak bym mial grac teraz z innymi glosami. Pamietam jak gralem kiedys w uwaga harrego pottera po angielsku. Gra mi sie podobala, miala ekstra ang glosy. Po tem kupilem druga czesc ktora byla zdubbingowana i za (pipi)a nie moglem sie przyzwyczaic do tych nowych glosow. Zepsulo mi to cala gre. Wniosek z tego taki ze w przypadku kontynuacji dubbing wyjatkowo sie nie sprawdza..

Odnośnik do komentarza

wczoraj wieczorkiem zassalem bete i wczesniej bylem sceptycznie nastawiony do multi ale juz teraz czuje ze chyba bedzie to gra ktora juz na dobre zastapi mi inne multi (gearsy i kz2) - gra wciaga masakrycznie, na razie pierwsze 2 mecze i 7 lvl nabity- multi poprostu jest genialne szybkie dynamiczne w pieknej otoczce. Takieg tytulu mi brakowalo.

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
Dlatego po kilku sekundach wylaczylem ten filmik i postaram sie juz wiecej nie ogladac zadnych konkretnych materialow z U2 (chyba ze jakis trailer.. ale to zalezy co bedzie pokazywal).

Jeśli trailery będą takie jak theatrical trailer do MGS4,który zdradzał wszystkie lokacje,a nawet zawierał urywki z cutscenek z prawie samego końca gry to podziękuje :P

Odnośnik do komentarza

Jak tylko skończy się BETA to ja już więcej "tu" nie będę zaglądał aż do premiery gry ;)

Za dużo jest spoilerów w tych wszystkich filmikach i pokazanych nowych akcji jak choć by

ucieczka przez samochodem i nawalanie z kałacha.

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w betkę. O dziwo o wiele bardziej rajcuje mnie przechodzenie coopa niż dedmecze, czego się nie spodziewałem. Grafiku już na tym etapie pokazuje pazur. Jest niesamowicie "czysto i plastycznie", jeśli wiecie o co mi chodzi. Wszystko, póki co, chodziło płynniutko, nic się nie krztusiło a błędy jako takie występowały sporadycznie (ot wspinając się po drabinie zostałem zabity i klękłem w powietrzu co uniemożliwiło uratowanie mnie i misja zakończyła się fiaskem).

 

Animacja postaci jest jeszcze lepsza niż w jedynce, przeciwnicy lepiej reagują na ołów a ilość detali po prostu miażdży i kopie po workach. Ciekwi mnie ile takich misji będzie do dyspozycji w pełnej wersji bo jako przedłużacz czasu po przejściu singla sprawują się wyśmienicie.

 

Co do coptetitive- rozegrałem jeden meczyk. Początkowo trudno sie połapać, ale po chwili było już całkiem nieźle. Jest to taka czysta arkejdowa strzelanina fpp z masa broni porozstawianą na mapie. Pewnie nabiję parę leveli, sprawdze wszystkie mapy ale z pewnością nie przysiądę do tego na dłużej. Akurat multi w takiej formie nie pasuje mi do tego tytułu. Zresztą- zanim Drake się ukaże to panowie z Infinity Ward zdążą wypluć nowego króla multi, więc na Drake'a to nawet czasu nie będzie.

 

Czekam z wywieszonym jęzorem;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pojawi się kolejne demo multi, tym razem prawdopodobnie dla wszystkich:

 

http://www.eurogamer.net/articles/uncharte...another-mp-demo

 

-w grze pojawi się więcej trybów rywalizacji niż to miało miejsce w becie (w tym ich wariacje związane z konkretnym typem broni) i co najmniej dwa nowe tryby kooperacji

-dłuższy singiel niż w jedynce, same scenki przerywnikowe trwają koło 1,5 godziny

-Naughty Dog współpracowało przez ostatnich 18 miesięcy z twórcami filmu Uncharted

Odnośnik do komentarza

w piątek rano naszego czasu na GT TV będzie pokazyny obszerny eksluzywny materiał o U2-pokazą nam zupełnie nowy level(Ice Cave) będą wywiady z twórcami oraz 3min cutscenek....

 

....dla jednych to pewnie genialna wiadomość(zobaczymy po raz pierwszy ten słynny śnieg) ale dla mnie to ostateczny dowód,że chyba dam sobie bana na ten dział,nie chce sobie zepsuć przyjemności grania w fulla w najbardziej oczekiwaną przeze mnie grę konca 2009 roku tak jak spieprzyłem sobie Killzone2...

Odnośnik do komentarza

Twój post Ficuś utwierdził mnie tylko w przekonaniu - więcej tu nie wejdę. Za dużo ryzyko spamów i innych śmieci które zamiast nakręcić na grę tylko zepsują zabawę (np. Ice Crave). Dziękuję....

Odnośnik do komentarza
w piątek rano naszego czasu na GT TV będzie pokazyny obszerny eksluzywny materiał o U2-pokazą nam zupełnie nowy level(Ice Cave) będą wywiady z twórcami oraz 3min cutscenek....

 

....dla jednych to pewnie genialna wiadomość(zobaczymy po raz pierwszy ten słynny śnieg) ale dla mnie to ostateczny dowód,że chyba dam sobie bana na ten dział,nie chce sobie zepsuć przyjemności grania w fulla w najbardziej oczekiwaną przeze mnie grę konca 2009 roku tak jak spieprzyłem sobie Killzone2...

dokladnie. ja tylko zobacze urywek gameplayu ze slynnym sniegiem i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...