Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nastawiałbym się na trudniejsze zagadki. A pisanie, że w pierwszej części zagadki były wymagające jest krótko mówiąc - niepoważne. Uncharted jest grą bardzo przyjemną, ale zagadki są wręcz banalne ( i przepraszam z góry, ale nie sądzę, żeby tu było miejsce dla dyskusji ), chociaż pamiętam z tematu dotyczącego w/w gry, iż ktoś miał z jednym "puzzlem" olbrzymie problemy, ale to był problem tej osoby, a nie gry.

 

Generalnie też czekam z wywieszonym jęzorem na część drugą, ale nie sądzę, żeby proporcja zagadek i strzelania się zmieniła. Sam chciałbym coś trudniejszego ( w kwestii łamigłówek ), ale raczej tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Poziom zagadek rzeczywiście był niski, ale idealnie się komponowały w grę, w przeciwieństwie do strzelania, nie stawały się w niektórych chwilach męczące, taki miły odpoczynek od ciągłej akcji. Jak dla mnie proporcje były odpowiednie(no może za dużo shootera w tym shooterze :P ale zawsze muszę ponarzekać). Mam nadzieje że w dwójeczce nie odpuszczą sobie zagadek całkowicie, bo mi one bardzo w tej grze odpowiadały. BTW, mówicie że Uncharted to gra na trzy razy? Ja się nie zgodzę, w moim przypadku było 7 ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ale Sony wjechało na konfie zarzucając U2. Po tym pokazie powinna być jakaś godzinna przerwa żeby ludzie ogarnęli to co widzieli, sam poszedłem zajarać szluga z opuszczoną szczeną. Skrypty, skrypty, skrypty które powodują zawała serca- MASAKRA!!! Grafika no rzesz ku.. brak mi słów, szkoda tylko że nie pokazali chodziarz skrawka etapu ze śniegiem.

Odnośnik do komentarza

Sali wraca w Uncharted 2!? Czy ja dobrze widze???

 

Bez dwoch zdan, mamy najpiekniejsza gre tej generacji. Killzone 2 moze sie schowac.

 

Ciekawe co na to posiadacze X360, ktorzy do dzis utwierdzaja sie w przekonaniu, ze ich konsola ma zblizone mozliwosci do PS3 ;)

 

Ale bez wojen. To co dzis zobaczylem zdeptalo mi morde. Myslalem, ze to Modern Warfare 2 rzadzi skryptami, ale mylilem sie. No i ten walacy sie budynek pod koniec trailera... nie mam pytan. Jeszcze 5 miesiecy i polozymy lapska na tym tytule!!!

 

PS. Ciekawe kiedy pokaza zasniezone szczyty himalajow ;)

Odnośnik do komentarza

Nic ze mnie nie zostało. Gameplay zmiażdzył mnie kompletnie. Podobnie pewno będzie ze śniegiem i ośnieżonym lvlem, na pędzącym pociągu...

Dzizys Christ, jak to wygląda... Bez dwóch zdań, tej gry nie powstydziłaby się PS4... Cudowne, piękne, JAKI KOLOSALNY skok w stosunku do pierwszej części...

 

Miazga, jeszcze nie znalazłem Swojej szczęki na podłodze :zgon: :zgon: :blink: :o

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Ten pierwszy screen mnie rozwalił:o Ilośc detali otoczenia zjada jedynkę na śniadanie:O Dżungla perfekt.

Taaa, pierwszy screen z cyklu - znajdz Saliego ;):lol:

 

Czy ja wiem? Ja tam czekam na prawdziwie okazala dzungle, jakies inne screeny. Nie gadaj Pan, akurat dzungla w jedynce byla perfekcyjna i choc nie watpie, ze w Unch 2 bedzie lepsza, to jakos po tym screenie tego nie widac.

Odnośnik do komentarza

każda gra na PS3 powinna wychodzić na tym silniku.Czujecie co oni by stworzyli gdyby dać im pracować nad jedną grą tyle czasu co np GG nad Killzone2?

 

edit- http://www.gamersyde.com/stream_11265_en.html

 

E3 trailer,proponuje oglądać siedząc...........MASAKRA

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

oooooo...jest i Elena...no to mamy cala smietanke :lol:

 

Gameplay byl w (pipi)j jakosci, ale to co widzimy na screenach sprzedaje kazdemu z nas papcia w pysk. Nikt nie ma prawa powiedziec, ze Uncharted 2 kiepsko wyglada!!!!!!!!!! Szykuje sie absolutny killer graficzny i az boje sie myslec, jak wygladac bedzie czesc trzecia. No i ja prosze wiecej screenow w snieznych realiach!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...