Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że do tej pory nie widziałem dosłownie żadnego materiału z tej gry. Postanowiłem dziś to zmienić i pooglądałem trochę filmików i na prawdę nie rozumiem nad czym ten zachwyt. Nie wiem czy to z powodu jakości filmików czy czego innego, ale nie wydaje mi się aby grafika była jakaś rewelacyjna, choć trzyma wysoki poziom. Czytam wszędzie jaka to jest najlepiej wyglądająca gra, a po zobaczeniu filmików myślę sobie "to ma być najlepiej wyglądająca gra ?" Dla mnie Re5 czy KZ2 (w szczególności ten tytuł) prezentują się lepiej. Gameplay'owo też jakoś szczególnie mnie nie zachwyciło. Grę zapewne kupię, ale hype nad tą grą jest póki co dla mnie niezrozumiały.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że do tej pory nie widziałem dosłownie żadnego materiału z tej gry. Postanowiłem dziś to zmienić i pooglądałem trochę filmików i na prawdę nie rozumiem nad czym ten zachwyt. Nie wiem czy to z powodu jakości filmików czy czego innego, ale nie wydaje mi się aby grafika była jakaś rewelacyjna, choć trzyma wysoki poziom. Czytam wszędzie jaka to jest najlepiej wyglądająca gra, a po zobaczeniu filmików myślę sobie "to ma być najlepiej wyglądająca gra ?" Dla mnie Re5 czy KZ2 (w szczególności ten tytuł) prezentują się lepiej. Gameplay'owo też jakoś szczególnie mnie nie zachwyciło. Grę zapewne kupię, ale hype nad tą grą jest póki co dla mnie niezrozumiały.

zapytam kolege czy gral w pierwsza czesc gry?

jak nie to nie masz zielonego pojecia o grze i czego mozesz spodziewac sie po dwojce...tu nie chodzi tylko o grafike :) sa genialne dialogi, muzyka, postacie...ogladanie filmow tego nie oddaje

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Grał i gra mu się bardzo podobała. (8/10)

Wiem, że nie chodzi tylko o grafikę, ale ona z tego co czytałem miała być wyśmienita. Dlatego jak zacząłem oglądać filmiki to się lekko zawiodłem, co prawda trzyma ona wysoki poziom, ale nie jest to to co mogło by się wydawać po przeczytaniu różnych komentarzy.

PS. Fajnie, że zatrudnili Boberka, a jeszcze fajniej , że można będzie sobie wybrać angielskie dialogi, bo pan Jarosław średnio mi tu podchodzi.

Odnośnik do komentarza

Musisz wziść pod uwagę że na grafikę nei składaja sie tylko i wyłącznie modele postaci (ktore w RE5 byly fenomalne a reszta 'taka sobie), ale wiele innych elementow. Gra ta została okrzyknięta graficznym killerem po obejrzeniu filmików z miasta... Gdzie po prostu NIE MOŻNA się grafiką nie zachwycić. Niektóre filmiki nie były juz tak piorunujące (vide filmik z pociągu) ale tamten jeden wytarczył do tego zeby przypiąć grze pewną łatkę.

 

Filmik z pierwszego poziomu z tvgram czy jakkolwiek się to nie nazywało jest również fenomenalny, pomimo tego ze mało na nim widać. Poza tym jest to zupłenie inny spsób przedstawienia obrazu, ma specyficzna kolorystykę i nie próbuje być fotorealistyczny, być może dlatego uważasz że wcale nie jest aż tak dobrze jak ludzie piszą.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te filmiki, które tu podrzucacie widziałem dziś z rana i o ile ta miejscówka pokazywana na E3 rzeczywiście zachwyca to już akcja na pociągu czy początek gry tak pięknie nie wyglądają (choć sam śnieg trzeba pochwalić, gdyż wygląda bardzo ładnie). Ogólnie pozostaje przy swoim, ale liczę na to, że gra mnie zaskoczy. oOzytywnie oczywiście :P

Odnośnik do komentarza

Czy oprócz edycji specjalnej takiej np. jak ta:

U2.jpg

 

Sony planuje jakąś inną limitkę albo coś takiego? Sry - może było ale unikam tego tematu jak ognia i nic nie wiem [spamy] xD

 

Ten zestaw ponoć ma zawierać:

- posiada następujące dodatki do ściągnięcia:

 

* dodatkowe, złote pistolety przygotowane specjalnie do rozbudowanego trybu multiplayer

* dwa dodatkowe rodzaje wyglądu głównego bohatera do wyboru w trybie multiplayer, wyróżniające graczy z edycją kolekcjonerską od tych z pozostałą

 

- XMB Theme, czyli motyw dla konsoli, dzięki któremu zmienia się wygląd całego menu w PlayStation 3 na ten z motywami graficznymi i dźwiękowymi z gry

- zawiera zestaw wydrukowanych grafik z gry

 

BTW: Fote znalazłem na allegro jak również i opis - przez to do Was uderzam z pytaniem :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czyli nie taka znowu bzdrua moze z tej limitki byc ;)

Jutro dzwonie do sprzedajacego - jesli potwierdzi zamawiam (z platnoscia poczekam) a dalej sie zobaczy :)

Dzieki za odpowiedzi - sry za znaczki - pisze z PS3

 

Edyta: Zamówione - przekonały mnie oferty na ebay (mówiące o tej edycji z kolalizachą EU / Australia) oraz game.co.uk ;) ) Zobaczymy co przyjdzie ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Czy oprócz edycji specjalnej takiej np. jak ta:

U2.jpg

 

Sony planuje jakąś inną limitkę albo coś takiego? Sry - może było ale unikam tego tematu jak ognia i nic nie wiem [spamy] xD

 

Ten zestaw ponoć ma zawierać:

- posiada następujące dodatki do ściągnięcia:

 

* dodatkowe, złote pistolety przygotowane specjalnie do rozbudowanego trybu multiplayer

* dwa dodatkowe rodzaje wyglądu głównego bohatera do wyboru w trybie multiplayer, wyróżniające graczy z edycją kolekcjonerską od tych z pozostałą

 

- XMB Theme, czyli motyw dla konsoli, dzięki któremu zmienia się wygląd całego menu w PlayStation 3 na ten z motywami graficznymi i dźwiękowymi z gry

- zawiera zestaw wydrukowanych grafik z gry

 

BTW: Fote znalazłem na allegro jak również i opis - przez to do Was uderzam z pytaniem :)

 

Jesli takie cos by wyszlo to lykam od razu i panowie z naughty dog juz moga sie zabierac za Uncharted 3 bo niechce mi sie dlugo czekac :)

Odnośnik do komentarza

Czy oprócz edycji specjalnej takiej np. jak ta:

U2.jpg

 

Sony planuje jakąś inną limitkę albo coś takiego? Sry - może było ale unikam tego tematu jak ognia i nic nie wiem [spamy] xD

 

Ten zestaw ponoć ma zawierać:

- posiada następujące dodatki do ściągnięcia:

 

* dodatkowe, złote pistolety przygotowane specjalnie do rozbudowanego trybu multiplayer

* dwa dodatkowe rodzaje wyglądu głównego bohatera do wyboru w trybie multiplayer, wyróżniające graczy z edycją kolekcjonerską od tych z pozostałą

 

- XMB Theme, czyli motyw dla konsoli, dzięki któremu zmienia się wygląd całego menu w PlayStation 3 na ten z motywami graficznymi i dźwiękowymi z gry

- zawiera zestaw wydrukowanych grafik z gry

 

BTW: Fote znalazłem na allegro jak również i opis - przez to do Was uderzam z pytaniem :)

 

Zadna z polskich hurtowni nie ma tego w ofercie (przynajmniej na dzien dzisiejszy)

 

Jak to mozliwe zeby taki sklepik mial , a wielkie dzialajace od kilku lat nie?

 

Widzicie taka oferte w sklepie psxextreme? na ultimie? i innych?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te filmiki, które tu podrzucacie widziałem dziś z rana i o ile ta miejscówka pokazywana na E3 rzeczywiście zachwyca to już akcja na pociągu czy początek gry tak pięknie nie wyglądają (choć sam śnieg trzeba pochwalić, gdyż wygląda bardzo ładnie). Ogólnie pozostaje przy swoim, ale liczę na to, że gra mnie zaskoczy. oOzytywnie oczywiście :P

tez mam takie zdanie, ale pocieszam sie ze trzeba ja oceniac calosciowo, a to zrobi sie po przejsciu singla...

 

PS.

wez jeszcze bete dorwij, zagraj meczyka i pozniej powtorke zobacz i kamera pojezdzij sobie po texturach z bliska, niestety ale u mnie to kiepsko wygladalo (patrzylem na meczyk w wiosce) do tego zero chyba mapowania wybojow i dorysowujace sie elementy dosyc widoczne, moze wina tego ze gram na 100" na projektorze z 4 metrow

 

pytanie do grajacych kolejne, kiedy beda dostepne dopalacze? mam chyba 4 czy 5 level i dalej w dopalaczach nic nie mam do wyboru, cos trzeba zrobic specjalnego zeby sie pojawily?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te filmiki, które tu podrzucacie widziałem dziś z rana i o ile ta miejscówka pokazywana na E3 rzeczywiście zachwyca to już akcja na pociągu czy początek gry tak pięknie nie wyglądają (choć sam śnieg trzeba pochwalić, gdyż wygląda bardzo ładnie). Ogólnie pozostaje przy swoim, ale liczę na to, że gra mnie zaskoczy. oOzytywnie oczywiście :P

tez mam takie zdanie, ale pocieszam sie ze trzeba ja oceniac calosciowo, a to zrobi sie po przejsciu singla...

 

PS.

wez jeszcze bete dorwij, zagraj meczyka i pozniej powtorke zobacz i kamera pojezdzij sobie po texturach z bliska, niestety ale u mnie to kiepsko wygladalo (patrzylem na meczyk w wiosce) do tego zero chyba mapowania wybojow i dorysowujace sie elementy dosyc widoczne, moze wina tego ze gram na 100" na projektorze z 4 metrow

 

pytanie do grajacych kolejne, kiedy beda dostepne dopalacze? mam chyba 4 czy 5 level i dalej w dopalaczach nic nie mam do wyboru, cos trzeba zrobic specjalnego zeby sie pojawily?

 

R1 wchodzisz do sklepu i trzeba kupic dopalacz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...