Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiekna gra ! Obok Killzone 2 najladniejsza gra na konsolach nowej generacji. Niestety, coraz bardziej da sie zauwazyc, ze na X'a nie ma az tak poteznych exclusivow jak na PS3, szkoda jedynie, ze tutaj trzeba na nie czekac latami. Multi jeszcze nie ruszylem - jestem pod koniec gry i dawno nie widzialem tak wyrezyserowanej gry, na dodatek z takicm rozmachem ! jak jeszcze dodac 0 loadingow to wychodzi mega MUST HAVE ! :woot:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wujek przyjechał z PS3 i pograłem w U2 około 6 godzin od czwartku. Nie wiem ile do końca, ale powiem jedno. Jeśli chodzi o gameplay gra się bardzo fajnie, animacja Nathana fajowa. Gra pod względem technicznym gniecie jajka, ale design jakoś mi nie podszedł. Nie pasują mi śnieżne etapy w tej serii. Wykonane świetnie, ale po prostu nie wiem. Reszta genialna. Multi nie sprawdzałem. No i cycki Chloe mają jakoś mało poly, wyglądają mało naturalnie w porównaniu z jej pupą. Moja laska ma lepsze ;D

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jak siedzisz w domu i napier.dalasz na konsoli 24/7 to pewnie nawet nie wiesz jak śnieg wygląda to i rozczarowałeś się śnieżnymi etapami w U2. Na pocztówkach z Alp od rodziny śnieg się nie rusza, więc pewnie stąd twoje zdziwienie. A co do piersi chloe - może jeszcze da się przyczepić że owłosienie na jajkach Nathana jest mało urozmaicone i nie ma realistyznej fizyki na wietrze?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Czy jutro w multi juz nie ebdzie tych szkieletów i zombie? błagam. Wogole to pogralem jeszcze troche i nadal jestem rozczarowany. Rozumiem ze nie wszystko moze miec takie multi jak CoD, ale to w u2 ma byc niby dobre? Kalka map , kilka broni i masa wkurzających patentów, jak tan z podwójnym uderzeniem zeby załatwić kogoś w bliskim kontakcie, ze nie wspomne ze często gęsto zdarza sie "dubble ko". Chociaz można zrozumieć ze nie zastosowano tu śmierci po 1 ciosie, bo pewnie wszyscy by z tego korzystali bo spokojnie da rade dobiec do kolesia nie przejmując sie gradem kul przyjmowanym na klate. eeeeh, :yucky: no i dupa przyjdzie sprzedać gre i zainwestować w gre z multi wciągającym na dłuuuuugo [CoDMW2, MW1 sporo godzin wyrwało z mojego życiorysu]. No cóż, jedne gry są tworzone z myślą o singlu, inne o multi, równowaga w naturze musi być.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie.... Nie sprawdzalem jak jest z U2 ale kod np z CoD4 GOTY mozna bylo uzyc przynajmniej 2x (kupilem uzywke, z ktorej kod byl uzyty przez poprzedniego wlasciciela ale ja tez go moglem wpisac u siebie).

Fail jak !@#$%.

Nigdy nie można było kodów używać więcej jak jeden raz. Też miałem CoD4: GotY - sprzedałem i kupiec (qumpel zresztą) nie mógł już go wykorzystać.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jaki !@#$% (:P) fail?

Napisalem jak bylo. Moj kolega tez kupil uzywke CoD4 GOTY i tez poprzednik uzyl kodu i.... u mojego kolegi kod tez zadzialal.

 

E: Oczywiscie pewnosci na 100% nie mam czy poprzedni wlasciciele uzyli kodu... tak jednak tweirdzili, zapewniajac jednoczesnie ze bedzie dzialac na pewno... Moze potem sprawdze czy kod zadziala jeszcze raz na innym koncie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Uncharted 1 była jedną z nielicznych gier które podobały sie mojej żonie. Tak samo jak przy części pierwszej mam rozporządzenie by grac tylko przy niej :) Przyłączam się do wszystkich ochów i achów. Gra zasługuje na najwyzsze noty. U2 to kompletna, wciagajaca i pieknie zrealizowana przygoda, w dodatku lokalizacja przypadła mi do gustu jak żadna jeszcze gra na ps3. Przez pierwsze minuty było jakoś nieswojo, lecz jest to spowodowane tym, że człowiek wychował sie na grach w języku angielskim. Już po 1 lvl nie zwaracałem uwagi na inny niż zazwyczaj język, Boberek i reszta odwalili kawał dobrej roboty. 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

hmm coz mozna dodac i dopowiedziec o grze gdzie w kazdej gazecie, serwisie pisze sie same superlatywy??

 

dla mnie jest to najlepsza gra przygodowa wszechczasow - 10/10 oto moja ocena

 

tak naprawde nie ma sie do czego doczepic, no chyba ze do tego ze gra tak wciaga chce sie grac wiecej i wiele wiecej - przechodzac za pierwszym razem zajelo mi to 11h. Pomijam nieprzespane noce gdzie ciagle mowilem sobie jeszcze 5min i koniec, ale ta gra wciaga i chcesz wiecej, i tak jest poniewaz po skonczeniu gry grasz od nowa

 

gram wlasnie po raz 2 i czuje sie wspaniale jak za pierwszym razem gdy nie wiedzialem co bedzie zaraz,

 

 

niestety zawiodla mnie koncowka, myslalem ze Nate odejdzie razem z Chloe i jej pupa ktorej nie mozna zapomniec ;) ewidentnie brakuje mi czegos co bylo w serii Silent Hill czyli to gracz ma prawo wyboru tego co sie dalej wydazy - opcja 1 to tak jak konczy sie gra czyli Elena przezywa i Nate zostaje z nia, a 2 to taka iz Elena ginie, a Nate odchodzi z Chloe w sina dal .... ;) ot takie moje spostrzezenie

 

 

 

ale coz ja juz czekam z zniecierpliwieniem na pierwsze wiadomosci o U3 i doczekac sie nie moge dalszych przygod w roznych czesciach swiata i powrocie starych towazyszy..... ;)

 

a teraz co?? U2 trzeba znow skonczyc, dalej ponownie U1 i U2 na najtrudniejszym poziomie i zostaje juz tylu multi ale na to przyjdzie jeszcze czas ;)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza

bezstronność onetu (fidel itp) mnie czasem rozbraja na łopatki .

 

Oto ich podsumowanie miesiąca w grach :

 

Uncharted 2

 

Pierwsza od dawna gra, która zachwyciła nas do tego stopnia. Oskar ocenił ją na 10/10 i miał ku temu wszelkie powody. "Uncharted 2" nie jest może rewolucyjny, ale granie w niego przypomina zajadanie się ulubionymi ciastkami - czym bliżej końca, tym chce się więcej i więcej. Jedyny minus jest taki, że to exclusive na PS3.

 

Ocena: 10/10

 

 

Mistrzowscy są ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Tytul zaliczony ledwo dalem rade na EASY i niewyobrazam sobie ukonczenia tej gry na wyzszym poziomie gdzie tutaj momentami byl dla mnie hardcore(koncowe sceny).Wstawki za(pipi)iste jak i w jedynce powinni nierobic komiksu Eye of Indra tylko sklekocic cos na silniku gry :) ocena 10/10 lecz tytul nie jest bezbledny poniewaz trafilo sie pare baboli ktore mnie niezle wkur...y ... czekam na Uncharted 3 oby zrobili go szybciej :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...