Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Małe ciekawostki, które udało mi się wyłapać;)

 

Uncharted:DF

Nathan w pewnym momencie zostawia pierścień przy ciele

sir F.D.

. Jakiś czas później

Elena zostaje porwana, ta lokacja nad łodzią podwodną, w bunkrze

. W jednej scence pierścień pojawia się na szyi Nathana. Skąd? :)

 

O ile dobrze pamiętam to Elena mu go oddała w pewnym momencie :whistling:

Odnośnik do komentarza

Oddała mu go na sam koniec, triboy pewnie ma na myśli, że Drake ma pierścień w jakimś momencie pośrodku. Podobny błąd jest na filmiku po pierwszym rozdziale, gdy Nathan z Sallym gadają w łodzi na temat El Dorado, a Elena chodzi na zewnątrz z kamerą i rozmawia przez telefon. Po chwili kładzie kamere na beczce, a gdy łódź odpływa to kamera w tajemniczy sposób znika.

 

Co do tego momentu z dwójki to zapewne chodziło twórcom o konieczność używania skradania, ale zapomnieli zamknąć dostep do poprzedniej lokacji :)

Odnośnik do komentarza

Chcialem dzisiaj normalnie sobie zagrac w trybie multiplayer bo bardzo mi sie podoba, ale niestety nic z tego nie wyszlo. :confused:

 

Jakies nerdy wymyslily sobie sposob na levelowanie. Gralem w Grabież, przeciwna druzyna (pewnie znajomi, lvl >40) zanosi 4 skarby do celu, a piaty stawia w bazie i sie ostrzeliwuja przez reszte czasu i tak az do zakonczenia czasu rundy..... Nasi chodza do nich zeby przejac skarb, ale oni siedza, kampia i strzelaja do nas jak do kaczek.

Powielu nieudanych probach stwierdzilem, ze to i tak nie ma sensu, schowalem gdzies i po prostu czekalem na zakonczenie rundy, trafily mi sie dwie takie rundy pod rzad, wiec wylaczylem gre..... :verymad:

 

Jak chca buraki levelowac to niech sie ustawia na mecz i strzelaja do siebie ile chca, a nie psuja rozgrywke innym. :angry2:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Chcialem dzisiaj normalnie sobie zagrac w trybie multiplayer bo bardzo mi sie podoba, ale niestety nic z tego nie wyszlo. :confused:

 

Jakies nerdy wymyslily sobie sposob na levelowanie. Gralem w Grabież, przeciwna druzyna (pewnie znajomi, lvl >40) zanosi 4 skarby do celu, a piaty stawia w bazie i sie ostrzeliwuja przez reszte czasu i tak az do zakonczenia czasu rundy..... Nasi chodza do nich zeby przejac skarb, ale oni siedza, kampia i strzelaja do nas jak do kaczek.

Powielu nieudanych probach stwierdzilem, ze to i tak nie ma sensu, schowalem gdzies i po prostu czekalem na zakonczenie rundy, trafily mi sie dwie takie rundy pod rzad, wiec wylaczylem gre..... :verymad:

 

Jak chca buraki levelowac to niech sie ustawia na mecz i strzelaja do siebie ile chca, a nie psuja rozgrywke innym. :angry2:

 

pare celnie wymiezonych granatow w ich siezibe i by ich tam juz nie było :)

Odnośnik do komentarza

I dlatego wlasnie nie przepadam grac samemu w U2 bo jak trafi sie na dobrych przeciwnikow, a u mnie slabi to sam nic nie zdzialam.

Jak gram w swoim w miare stalym skladzie to nie ma na nas mocnych :D

Heh musze przynac, ze sami czasami stosujemy ta perfidna zagrywke z ostatnim skarbem :blush:

Ale to zalezy od okolicznosci. Nie czekamy tez do konca, tylko kilka min przed zanosimky skarb (dodatkowe 2000$ z dopalaczem "Kaucja" ;) )

Odnośnik do komentarza

Straszne - czyzbys sam tak robil, ze sie burzysz ? :D

 

Tak - burakow, bo jak chca sobie LvL ponabijac to niech graja sami przeciwko sobie, a nie psuja innym rozgrywke - tak psuja bo to nie jest normalna gra, zanosisz skarb i grasz dalej, a nie... :)

Jak chca deatmatch to niech zagraja w odpowiedni tryb, ale Grabiez nie na tym polega. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No ale to co? Mamy się litować nad słabszymi? Tak jak wspomniałeś - to gra. Warunki narzuca lepszy - tak po prostu :)

UP: Raz my kogoś jedziemy - a raz nas ktoś jedzie w ten sam sposób - i nikt z nas nigdy nie wyszedł z gry ani nie ma do innych o to pretensji :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Lamerstwem mógłbym nazwać to że z taką ekipą nie możecie sobie dać radę i was jadą... Mógłbym ale mi się nie chce :) Zasady ustala lepszy i co byś nie zrobił nie zmienisz tego :)

To tak trochę jak z dowalaniem się o kampienie w grach: jest snajpera - kampię, jest klasa snajpera - kampię - tak po prostu. Skoro team ma skarb to może z nim zrobić co zechce - Tobie nikt nie karze tam biegać i ginąć. A Twoje płacze na forum tego nie zmienią - lepszy narzuci warunki gry - zawsze :) Jeśli chodzi o mnie - kończę dyskusję :) Pozdro.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To zagraj sam przeciwko takiej druzynie - z ziomami jestes mocny, a samemu z losowo dobranymi graczami juz nie bylbys taki cfany. :)

Druga sprawa to to, ze niektorzy gracze czuja sie mocni bo maja wysoki LvL, a tak na prawde nabili go w jakis lamerski sposob i nie swiadczy on wcale o ich umiejetnosci. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...