Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

grę mam od 15 pażdziernika i gram w nią cały czas nie było jeszcze tytułu w którego grałbym tak długo najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem HICIOR TEGO ROKU (oczywiście według mnie - każdy może mieć inne zdanie) nie sądziłem że multi tak wciąga a singla przechodzę na crushing obecnie jestem w pociągu

w pelni sie zgadzam

 

potwierdzam

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

grę mam od 15 pażdziernika i gram w nią cały czas nie było jeszcze tytułu w którego grałbym tak długo najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem HICIOR TEGO ROKU (oczywiście według mnie - każdy może mieć inne zdanie) nie sądziłem że multi tak wciąga a singla przechodzę na crushing obecnie jestem w pociągu

w pelni sie zgadzam (z tym co napisales w nawiasie). tez gralem w nia caly czas od dnia premiery i jeszcze nie bylo tytulu ktory bym tak szybko sprzedal. multi jak dla mnie zbyt slabe (chyba nie tylko wg mnie skoro nawet nie nominowali u2 w kategori multi na vga, wspominam o tym bo chyba przywiazujecie do nich wage skoro tak czesto je wspominacie :P)

Odnośnik do komentarza

Kto normalny wchodzi do tematów o grach, które mu nie podpasowały i systematycznie stara się udowodnić innym, że gra ssie?

nikomu nic nie udawadniam wyglaszam tylko swoja opinie(chyba tak jak wy, no chyba ze piszac swoje "gra wymiata" chcecie to innym udowodnic)

 

zabronisz mi dzielic sie swoim zdaniem na forum do tego przeznaczonym?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kto normalny wchodzi do tematów o grach, które mu nie podpasowały i systematycznie stara się udowodnić innym, że gra ssie?

nikomu nic nie udawadniam wyglaszam tylko swoja opinie(chyba tak jak wy, no chyba ze piszac swoje "gra wymiata" chcecie to innym udowodnic)

 

zabronisz mi dzielic sie swoim zdaniem na forum do tego przeznaczonym?

nikt ci tego zabronic nie moze, ale kazdy ma prawo zwrocic ci uwage ze robisz sie nudny. mysle ze nie przesadze, jezeli powiem ze to juz twoj ok. 40 post w tym temacie, w ktorym mowisz ze albo gra nie zasluguje na tak wysokie noty, tytul gry roku czy zachwalany multi. dla ciebie gra ssie i my wiemy ze takie jest twoje zdanie. jednak mecza mnie twoje uwagi, bo za kazdym razem biadolisz od rzeczy, rzucajac pustymi argumentami.

Odnośnik do komentarza

 jednak mecza mnie twoje uwagi, bo za kazdym razem biadolisz od rzeczy, rzucajac pustymi argumentami.

zabawne, dokladnie to samo mozna napisac do was. zwroc uwage ile osob powtarza sie tutaj po raz n-ty piszac to samo. (a argumenty podalem w pierwszym poscie tutaj, nie chce mi sie ich powtarzac co post)

 

 

dobra, ale skończ już, chyba że masz coś nowego do powiedzenia grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Niestety, Uncharted nie zdobyło tytułu Gry Roku GameTrailers. Trzeba jednak oddać GT sprawiedliwość: Rozdanie tej nagrody było wręcz idealne pod względem audio-wizualnym: z prawdziwą ekscytacją czekałem wyniku. Jasno podkreślono fakt, że walczyły właściwie tylko dwa tytuły: Uncharted 2 i Modern Warfare 2. I choć Sigle Playerowo wygrało zdecydowanie Un2 (Najlepsza Historia, Najlepsza Kampania Jednego Gracza) to właśnie multiplayer zadecydował o "wyższości" dzieła Activision.

Liczyłem na Remis.

Odnośnik do komentarza

zgodze sie z tym ze multi w U2 jest zwykle. nic w nim nadzwyczajnego nie ma. multiplayer w MW2 jest troche rozwiniety w stosunku do jedynki, ale naprawde w malym stopniu. do tego singiel jest bardzo intenstywny ale krotki i nie wprowadza w stosunku do poprzedniczki niczego nowego. jako ze GT jest bardzo znanym serwisem to chyba ich decyzja na GOTY jest dosc istotna. niemniej jednak MW2 nie zasluzylo na ten tytul.

Odnośnik do komentarza

a o U2 złego słowa nie słyszalem!~! 

hmm widocznie za malo tu pisze :P

 

Nie wiem czym sie podniecaja ludzie w multi w U2. Co w nim innowacyjnego poza mozliwoscia wspinania sie itp?

to wspinanie sie jest tez w mw2 praktycznie w tej samej formie

 

 nie wiem jak duze znaczenie ma nagroda  GT ale wlasnie takie decyzje powoduja ze rok w rok gramy w milionowy sequell tego samego. O mw2 mozna powiedziec wszsytko ale napewno nie to ze byl gra 2009roku

imo nie takie decyzje co wyniki sprzedazy. ale z rynkiem nie jest tak zle. nawet taki EA robi juz nie tylko fify i wypuszcza takie mirrors edge, dead space i dantes inferno.

 

czyli mam rozumiec nie chcecie by wyszedl uncharted 3 bo to bedzie kolejny sequell tego samego? i tak samo nie podoba sie wam ze wyszedl u2 bo to tylko odgrzewany kotlet nie wnoszacy innowacji w stosunku do jedynki? no wlasnie

 

 

anyway wbijajcie w te nagrody, raz wygra u2 innym razem hello kitty island adventure. who cares?

 

 

Odnośnik do komentarza

No po wczorajszych nominacjach widać ewidentnie, że nagrody-oceny GT nie mają żadnego znaczenia. Już nawet pomijając fakt, że Got-y ściągnęło MW2 ale i Best PS3 Game; WTF. Jakim cudem przecież chyba dla 90 % użytkowników Ps3 w tym roku zarządziło U2. Zresztą zobaczcie http://www.gametrailers.com/video/best-ps3-gt-goty/60272 już po samych nominacjach można stwierdzić BIG FAIL. W komentarzach również wszyscy jadą na Gt- prawidłowo.

 

I na nieszczęście wykrakałem to co pisałem kilka postów temu.

(pipi) GT

 

 

@Gattz

 

Pewnie, że można co roku grać w kolejne części... Tylko w przypadku MW-MW2 to tylko odgrzewany kotlet (dla większości gorszy od poprzedniczki) a U2 to sequel doskonały. Na pewno nie można o nim powiedzieć, że to mission pack czy ponowny "kotlet".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale się gorączkujecie, przecież nie od dziś wiadomo, że GT bliżej do X360 niż do PS3 ;) Przecież exc. na PS3 nie mógł otrzymać GOTY lub Best PS3 Game. Te nagrody otrzymała gra, która technicznie jest kilka okrążeń za U2... nie tylko technicznie. Jeżeli kogoś zdenerwowała taka decyzja GT, to niech sobie poczyta komentarze na GT :thumbsup:

 

PS. 2 dni temu przytrafił mi się jakiś bug w WLG. Ten drugi level spadł mi do 1 poziomu, zauważyłem że sporo osób teraz gra z jedyną. ND wypowiedziało się w tej sprawie?

 

To sluchaj ;] Nie wiem czym sie podniecaja ludzie w multi w U2. Co w nim innowacyjnego poza mozliwoscia wspinania sie itp? Zwykle multi, nic w sobie nie ma nadwyczajnego. Gdyby nie mocny singiel, zapewne nikt by nawet sie do multi nie zabieral.

No widzisz, a dla mnie to najlepszy multiplayer 2009 roku. Takie GeoW tylko jeszcze bardziej rozwinięte i miodne. Genialne mapy, dobre tryby, odpowiednia ilość graczy, idealny system rankingowy i co najważniejsze, idealna siła broni. Sądziłem, że nic nie przebije KZ2, a tu taka miła niespodzianka.

 

Do MW2 próbowałem się przekonać, ale nic z tego, najbardziej przehajpowany i niegrywalny multiplayer z jakim miałem do czynienia. Gdyby nie tak OGROMNY dmg broni, to pewnie MW2 wygrałby z U2 pod tym względem.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja bylem w absolutnym szoku, ze MW2 zostalo gra roku. Nominacje rozumiem, zwyciestwa nie. Uncharted 2, definicja eletronicznej rozrywki-wedlug slow GT-, najbardziej dopracowany tytul pod wzgledem oprawy A/V, fabularny-gameplay'owy majstersztyk zostal pobity przez przetererminowany mission pack MW2. W redakcji GT pewnie zwyciezyl lokalny patriotyzm. Zobaczyli w grze plonacy Waszyngton (to musi bolec hamburgera :)), domostwa amerykanskiego kowalskiego, akcje rodem z filmu Helikopter w Ogniu, i barometr patriotyzmu wzbil sie u przecietnego zjadacza gier made in USA, na wysokosc stratosfery. Jaka bedzie gra roku 2010? Halo 4 czy MW3? :sick:

Odnośnik do komentarza

Żenująca decyzja.Grą roku została gra ,która jest pod każdym względem gorsza od poprzedniczki(nie licząc ciut lepszej grafy)-singiel wg mnie gorszy niz w CoD4,multi tak samo....

 

Ehhh no nic,mnie to tam w sumie wali....dla mnie to gra tej generacji i jakiś serwisik tego nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza

czyli mam rozumiec nie chcecie by wyszedl uncharted 3 bo to bedzie kolejny sequell tego samego? i tak samo nie podoba sie wam ze wyszedl u2 bo to tylko odgrzewany kotlet nie wnoszacy innowacji w stosunku do jedynki? no wlasnie

masz problemy z przetwarzaniem podstawowych informacji i nie wyciagania zbyt pochopnych wnioskow idacych zbyt daleko naprzod, oj, masz.

 

 

decyzja zenujaca jak forma naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj skończyłem "Uncharted: Drake's Fortune", która to jest fantastyczna gra przygodowa.

niestety stawiam ja o porzeczkę niżej, ponieważ jako pierwsza przeszedłem "Uncharted 2 : Among Thieves " i to własnie ten tytuł góruje u mnie, jako dziewiczy (może własnie tylko dlatego?).

1-cześć już oddałem do sklepu, 2-ga, zaś zatrzymuje sobie w prezencie. spełniła moje oczekiwania, wiec zostaje w mojej indywidualnej kolekcji Exclusiv'ow.

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...