Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli ktoś uzna to za zaśmiecanie forum zwłaszcza że gra wyszła już jakiś czas temu.

Odpaliłem wczoraj demo i szczena mi opadła do ziemi co za grafika i detale woow !!! to się nazywa gra nowej generacji i ta dynamika !!!.

Mam tylko jedno ale i to dość duże jak można było wszystko tak dopieścić a ogień zrobić tak fatalnie przecież to kpina to są zwykła animacja 2d OKROPNE.

Jak dla mnie po zagraniu w demo 9+ a pewnie jak zagram w pełną wersję już wkrótce :) będzie 10 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Przepraszam jeśli ktoś uzna to za zaśmiecanie forum zwłaszcza że gra wyszła już jakiś czas temu.

Odpaliłem wczoraj demo i szczena mi opadła do ziemi co za grafika i detale woow !!! to się nazywa gra nowej generacji i ta dynamika !!!.

Mam tylko jedno ale i to dość duże jak można było wszystko tak dopieścić a ogień zrobić tak fatalnie przecież to kpina to są zwykła animacja 2d OKROPNE.

Jak dla mnie po zagraniu w demo 9+ a pewnie jak zagram w pełną wersję już wkrótce :) będzie 10 :thumbsup:

 

 

Ogień to kpina? Aha.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam jeśli ktoś uzna to za zaśmiecanie forum zwłaszcza że gra wyszła już jakiś czas temu.

Odpaliłem wczoraj demo i szczena mi opadła do ziemi co za grafika i detale woow !!! to się nazywa gra nowej generacji i ta dynamika !!!.

Mam tylko jedno ale i to dość duże jak można było wszystko tak dopieścić a ogień zrobić tak fatalnie przecież to kpina to są zwykła animacja 2d OKROPNE.

Jak dla mnie po zagraniu w demo 9+ a pewnie jak zagram w pełną wersję już wkrótce :) będzie 10 :thumbsup:

jak dlugie jest te demo?

bo w sumie calkiem duze jest.

Odnośnik do komentarza

takie szybkie pytanie bo ogralem wlasnie demko.

takie zabawy sa w wiekszej ilosci w grze?

tzn znajdziemy sie gdzies na ulicy i musimy kombinowac kaj moze byc przejscie dalej?

wrazenia po demku?

o grafice nie bede mowil bo wiadomo ze swietna, nasz dubbing daje rade. W filmie przed demem bylo slychac jak jeden rusek mowi po angielskim z swietnym akcentem. W naszym dubbingu tez sa takie roznice w akcentach czy wszyscy mowia czysta polszczyzna?

ps. sa tam jakies przeklenstwa? bo w demie chyba ino raz slychac ja pierd.. i tu nathan przerywa i nie mowi dalej : D

Odnośnik do komentarza

Cały piąty czy tylko ten fragment co był prezentowany długo przed premierą ? Jak z jakością dema do pełnej wersji ? 3GB robi swoje więc nie powinno być sytuacji z U1, dodatkowo demo pojawiło się po premierze.

Co jest z demem U1 nie tak względem pełnej wersji? Z ciekawości pytam bo ostatnio w nie grałem.

Jakość dema odbiegała od pełnej wersji, takie odniosłem wrażenie po jego ograniu jakiś czas po skończeniu jedynki. Dodatkowo w demie był fragment który większość uważała za 'nieprezentatywny' w stosunku do pełnej wersji. Fragment U2 demo był prezentowany na długo przed premierą i każdy się nim zachwycał, a piąty rozdział z fulla ma się czym pochwalić.

Co ciekawe demo na PL zajmuje ponad 3GB, a na US ok 1,8.

Odnośnik do komentarza

multi tak wciaga w tej grze ze trudno to opisac słowami kupiłem 3 nowe gry i sie kurzą:teehee: jak włanczam inna to raptem na 30 min i z powrotem U 2 ląduje w czytniku choc zauwazyłem wiekszość znajomych z mojej friend listy juz w nia nie gra ale nie przeszkadza to w dobrej grze nawet jak gram samemu tylko wtedy jak losuje trudno wygrać.. ale mniejsza o to najważniejsza jest dobra zabawa. Nie pamiętam bym kiedyś kupił grę z którą tak długo się bawił (to była dobra inwestycja) wspomnę tylko że gram w nią od premiery. Polecam wszystkim co jeszcze w nią nie grali!!! A są jeszcze tacy???:good:

Odnośnik do komentarza

zauwazyłem wiekszość znajomych z mojej friend listy juz w nia nie gra

Nie dziwie się, w końcu czekać pół godziny na grę, a później złapać zwiechę/zostać z niej wywalonym i zaliczyć karę -40k$ to bezcenne uczucie. Szkoda, że zdarza się zbyt często. Jednak na szczęście nadal jest z kim grać. ND w kolejnym patchu powinno dać coś więcej, niż pliki do nowego dlc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...