Skocz do zawartości

Parasite Eve 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

To widze ze mi sie tylko nie podoa. Zawiodlem sie - grafa piekna, wstawki rowniez ale gra sie w to jakos dziwnie. Moze za pare dni zobacze jeszcze raz. Jakos bardziej minisy mi do gustu przypadly - boss, czy sneezing(chyba tak). Utknalem w sumie w miejscu gdzie ucieka sie przed reaperem w tym ciasnym korytarzu.

Jak pogram jeszcze raz to moze zmienie zdanie;)

 

Pogralem troche dluzej i juz jest lepiej;) Ale stare dobre PE(1 czy nawet 2) to to nie jest. Jak gdzies czytalem gra zrobiona na szybko dla psp a miala wyjsc na ps3:(

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

A Twisted Edition to nie właśnie normalna wersja? Cena jak na grę PSP jest całkiem znośna, szczególnie za granicą. To samo tyczy się Final Fantasy IV Complete.

 

Ogólnie właśnie ze względu na cenę zastanawiałem się czy kiedyś The 3rd Birthday nie zamówić, ale recenzje skutecznie mnie do gry zniechęciły. Nie przeczę, że jest to dobra strzelanka, ale osobiście nie mam już cierpliwości na kolejną emo bohaterkę rzucającą żałosnymi monologami co dwa kroki. Reklamowanie gry zdzierającym się ubraniem i sceną prysznicową do odblokowania jeszcze bardziej mnie odrzuciło, a recenzja GT tylko mnie w tym utwierdziła. Metroid Other M po raz kolejny - http://thatguywiththeglasses.com/bt/benzaie/5-second-games/27881-ben-metroid-other-m-in-5seconds

Odnośnik do komentarza

No przecież Over Energy to system lekko eRPeGowy. Nie wiem czy nie ułatwili czegoś w zachodniej wersji (bo słyszałem coś o strojach a poza tym to się nie orientuję), ale w japońskiej trzeba było przynajmniej trochę przy tym posiedzieć żeby nie dostać po tyłku. No i jest też levelowanie a zmianę strojów można od biedy uznać za zmianę ekwipunku (ze względu na różny def). ; ) Więcej tu elementów RPG niż choćby w "dwójce".

Odnośnik do komentarza

Ja również dzisiaj nabyłem swoją kopię T3B i nie powiem artbook całkiem ładny. Ileż się musiałem nabiegać po mieście by ją znaleźć. Trzy Empiki, Saturn, dopiero w Media Markt znalazły się aż dwie sztuki. Co ciekawe, niewiem czy to niedopatrzenie ze strony personelu MM czy celowy zabieg, ale pierwsza sztuka miała cenę 169 zł i zasłaniała tą drugą z normalną ceną. Niestety trzeba dziś iść do roboty i chyba nie pobawię się Trzecimi Urodzinami.

Odnośnik do komentarza

Irytuje mnie ze przenikanie w zolnierzy i wrogow jest pod tym samy klawiszem, czesto zamiast dobic cel to zmieniam postac. Do tego karabiny sa najlepsza bronia, jeden do wbijana overdive, drugi pod normalne obrazenia i jazda. Pistolety nie maja startu, a ze innych nie mozna zamienic z tym podstawowym to kupowanie ich traci sens. Snajeperka mi sie przydala ze dwa razy, granatnik tez nie powala, wystarcza granaty. Mogli ten sprzet jakos bardziej zbalansowac. Do tego 2 stroje na krzyz a jestem w ostatnim epizodzie, po przejsciu gry dostane jakies ale nic w tej grze nie zacheca do ponownego przejscia.

Odnośnik do komentarza

Nie mam problemu z overdrivem czy tez overdrive kill. Trzeba miec namierzony cel aby go zalatwic i nie ma problemu z tym ze przejdziesz w zolnierza. Zgadzam sie co do broni, pistolet porazka, gram 2 raz (koncowka 5 misji) i mam go wciaz na 1 poziomie, zreszta reszte broni tez. Shotgun porazka, granatnik do niczego sie nie nadaje, namierzanie snajperka czy karabinem maszynowym trwa za dlugo. Stroje to kolejny minus, tez sie zastanawialem jak je zdobyc - okazalo sie ze dostalem po ukonczeniu gry stroj pokojowki i znalazlem w szafie stroj "biznesowy" - ktorych tez nie ma co uzywac bo sa gorsze od tego co mamy na poczatku. Gram drugi raz dla zabawy, trzeci tez zagram a potem gra poleci w kat, bo nie bedzie sensu do niej wracac. Ogolnie troche nudnawa, a ostatnie filmiki to juz calkiem dlugie.

Oceniam ja na 6/10.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy te bronie to takie porażki. Z Shotgunami jest myk taki, ze po dopakowaniu to z bliska walisz strzała i od razu overkill bo tak szybko triggeruje. Niektóre pistolety tak samo, chociaz inne mają po prostu dużo większą siłę i na pełnym ammo pistoletem zabijesz dużo większą ilośc przeciwników niż karabinem (chyba ze masz ulepszenie na max ammo, a nie na powiekszenie magazynka). Granatnik lezy, ciężko sie uzywa tego gówna, ale za to machine guny koszą niemiłosiernie. Szkoda ze nie namierzają jak assaulty, ale to już by był total koks z tego :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja skończyłem wczoraj :) I nie powiem, mam ochotę grać po raz kolejny. I gram. Chociażby dla obejrzenia drugiego zakończenia, odblokowania extrasów czy samej anihilacji Twistedów. Już podczas pierwszego przechodzenia często powtarzałem poprzednie misje. Po prostu T3B sprawia mi dużą frajdę. Fakt, fabuła jest nieco zakręcona. Przez te ciągłe wycieczki do przeszłości, nieco jej nie ogarnąłem. Niektóre wątki zapomniałem, że się wogóle wydarzyły, zrobił się trochę taki misz - masz. BTW. co się stało z "Bossem" ? Wogóle drugoplanowi bohaterowie są jakoś słabo nakreśleni. A szkoda. Obszerny opis każdej z nich nie pozwala za bardzo dokładnie ich poznać. Tak czy siak zapewne przejdę 3 urodziny na wszystkich poziomach trudności. Dla mnie bardzo grywalna pozycja.

Odnośnik do komentarza

Czołówka gier na psp. Bardzo dobra technicznie, zagmatwana fabularnie i miodna jeśli chodzi o gameplay. Podobało mi sie do tego stopnia, że chętnie wrócę do tej historii w przyszłości. Myśle, że ocena 8/10 byłaby sprawiedliwa.

Wkurzało mnie:

- brak możliwości wywalenia zwykłego pistola z ekwipunku

- marginalne znaczenie noszonego stroju

- brak ataku melee

- misja helikopterem trochę trąciła oldschoolem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...