Skocz do zawartości

Online w SC4


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio podłączyłem się do kolesia z 5kreskami, a ten wyszedł z lobby.

Za moment znowu go znalazłem i się dołączyłem.

 

Przy krótkiej rozmowie wyszło, że ja łącząc się do niego widzę 5 kresek, ale on widzi mnie na jedną.

Czy jest to możliwe, by jedna strona miała inne lagi, niż druga?

Odnośnik do komentarza

Online doprowadza mnie do histerii. Jak robię quick match zawsze po zbędnym czekaniu dobrych kilkunastu sek, albo więcej zawsze wyskakuje server is full(czy coś podobnego). Jeśli zrobię coustom match na 2(aby nie czekać bardzo długo) to której opcji nie wybiorę zawsze full. Udało mi się zagrać chyba tylko 3 walki z czego tylko jedna płynnie na dobre 30 prób jak nie więcej. Jakby co to neo 1mb i NIGDY nie miałem problemów online z grami na x360 czy ps3(no może z orange boxem-team fortress) Gram na ps3

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Co miałem przed chwilą akcję. Gram Kilik vs. Algol. Jest fajnie, (4 kreski) ale nagle wszedł taki lag, że gra miała ja wiem, 5 fps'ów. Zaczynamy o tym gadać, nagle lag minął, a gościu niechcący podczas tego laga ringouta sobie zrobił xd.

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem już trochę walk online,wczoraj sprawdziłem swój ranking gracza i szczęka mi opadła. Na rankingu gracza mam 71% za nie sportowe zachowanie i 30 % za język tylko ciekawe za co jak headseta kopiłem nie dawno i używałem 4 razy w życiu. Wczoraj rozegrałem z kolesiem kilka walk pojedynki były w miarę wyrównane wygrałem 3:2 w walkach po czy przeciwnik sie odłączył. Sprawdziłem po chwili ranking i już mi nie sportowe zachowanie wzrosło o 3%. Grałem już w kilka gier na live i zawsze miałem wszystkie statystyki po 0%. Nie rozumiem normalnie tych ludzi nie potrafią przegrywać czy mają jakieś kompleksy.

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem już jakieś ponad 30 walk i nie wiem czy to kod sieciowy gry jest taki denny czy co, ale np. gram z kolesiem co ma 3 kreski i nie ma ani jednego laga, a jak już walcze z innym co ma również 3 kreski to jest mega przycinka (gra szarpie lub moje ruchy wychodzą z opóźnieniem). Jak są 4/5 kresek jest bdb :) Przeważnie sam zakładam gre, bo jak wciskam "quick match" to wyświetla się po chwili napis, że server is full czy coś w ten deseń...

 

 

 

ps. joł. jestem nowy na tym forum - witam wszystkich!

Edytowane przez mastersiara
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem trochę online na GT Kamila. Niestety trochę się zawiodłem o ile lagów miałem bardzo mało tak to co bardziej denerwowało to często kolosalne wręcz opóźnienie (blokowanie na refleks odpada) i tak:

-3 kreski - absolutnie nie da się grać w takich warunkach.

-4 kreski - już lepiej, ale nadal opóźnienie spore.

-5 kresek - i tu szok bo grało się bardzo ok - opóźnienie znacznie mniejsze - jedyna konfiguracja przy której można jeszcze w miarę normalnie sadzić JFy.

 

Innymi słowy - jak grać, to TYLKO 5 kresek, niżej nie warto sobie strzępić nerwów.

Odnośnik do komentarza

No 5kresek to jest IMHO minimum.

 

Jednak, to co w SC4 uzyskuje się przy 5 kreskach, w VF5 mam z amerykanami. Często nawet z amerykanami jest lepiej.

Da się pograć, ale nie ma mowy o blokowaniu na reakcję. To samo z GI. Zupełnie inny timing jest.

 

W VF5 da się grać na turniejowym poziomie online.

Odnośnik do komentarza

Latwo powiedziec, zeby grac tylko na 5 kreskach. Zdecydowana wiekszosc osob ma 4 lub mniej. Ja na 3 nigdy nie gram, bo sie nie da. Niestety na 4 kreskach latwo o CH. Trafiajac np BB i robiac po tym cios mozemy dostac czyms wolnym będąc na przwadze lol, trzeba buforowac mnostwo rzeczy.

 

Da się pograć, ale nie ma mowy o blokowaniu na reakcję.

Chyba zartujesz. Takie 1AA Sophie mozna zablokowac nawet na 4 kreskach, na 5 to problemem sa tylko te szybkie lowy.

Edytowane przez R!NG
Odnośnik do komentarza

Jak wybieram custom match, to nie jest mi trudno znaleźć grę na 5 kresek.

Chciałbym mieć więcej optymizmu, ale ja niestety czuję różnicę między offline. Nawet przy pięciu kreskach.

 

Może bym tak nie narzekał, gdybym nie grał w VF5, gdzie różnicy ja osobiście nie odczuwam.

 

 

 

Wyraźnie to widać, jak trzymamy blok i naciskamy lekko dół. Postać kuca z minimalnym lagiem.

Generalnie gra się, jakby postać była dużo cięższa.

 

Nie ma nawet mowy, by rozegrać turniej, czy nawet kwalifikacje online.

 

 

BTW: Wczoraj grałem z cameelem na 5 kresek. Robiłem 3 ciosy na krzyż Lizardem. M.in. 1AK.

Tego IMHO nie da się blokować na reakcję. Nie, jeśli mieszamy z innymi ciosami.

Odnośnik do komentarza

Ja przy 4ech kreskach miałem czasami ponad półsekundowego laga i zapewniam, że NIC nie można w takiej sytuacji zablokować na refleks (o samym przerywaniu customów też nie wspomnę). Ba, nawet na 5 kreskach, tak jak pisze C1rex, gdzie opóźnienie jest znacznie mniejsze, blokowanie na reakcję jest bardzo, bardzo trudne (o wyrywaniu z rzutów nawet nie wspominam) bo bądźmy szczerzy - nie rozpozna się ciosu po jego pierwszych 1-2 klatkach animacji - przeważnie jest to 1/3 lub nawet połowa animacji danej techniki, a wtedy na blok jest już z reguły za późno.

 

EDIT: Szczerze mówiąc, to myślałem, że z moim doświadczeniem jakie wyniosłem z grania w Tekkena 3 online będzie mi znacznie prościej zaklimatyzować się w warunkach gry w SC4 po sieci - niestety myliłem się, bo prawdę mówiąc w T3O grając po serwerach (a nie p2p) doświadczam znacznie mniejszego delaya niż w SC4.

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze interesowało jedno, bo ja używam kilku PSN nicków podpiętych pod sklepy na całym świecie, jako że importuję dużo, a DLC jest region locked...więc mam małe pytanie odnośnie online w SC4, gdyż za dużo online nie grałem :P no więc, czy mogę dodawać polskie PSNy do listy przyjaciół np na moim koncie US i grać z nimi np w SC4?

 

W zależności od odpowiedzi, będę musiał od nowa grać w SC4 na polskim PSN :(

Odnośnik do komentarza
Mnie zawsze interesowało jedno, bo ja używam kilku PSN nicków podpiętych pod sklepy na całym świecie, jako że importuję dużo, a DLC jest region locked...więc mam małe pytanie odnośnie online w SC4, gdyż za dużo online nie grałem :P no więc, czy mogę dodawać polskie PSNy do listy przyjaciół np na moim koncie US i grać z nimi np w SC4?

 

W zależności od odpowiedzi, będę musiał od nowa grać w SC4 na polskim PSN :(

 

Online jest region-free, dodatki już nie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie ciągle zaskakuje. Z nielicznymi graczami mam naprawdę dobre połączenie.

Z teh DMNZ nie czuję laga.

 

Niestety czasem jak gra pokazuje nawet 5 kresek, to nie jest tak idealnie. W w/w graczem jednak jak się łączę, to mam tak dobre połączenie, że muszę timing zmienić. Z nikim z Polski nie mam idealnego połączenia. Najlepiej jednak gonem. Czasem z cameelem.

 

Koleś naprawdę dobrze gra Voldo.

 

 

Podobnie jak w VF5 prawie całkowicie olewam rankingowe mecze. Używam ten tryb tylko po to, by wyłapać graczy z najlepszym połączeniem i skupić się później na player match.

 

 

Odnośnik do komentarza

(pipi)a nie mam już sił z ta grą. Czemu (pipi)a na 10 meczów online 9 to mecze z (pipi)onymi ułomami grającymi Cervantesem. Nie daje rady z tą postacią. To już wolę z Yodą grać. Za te jego ataki nie do zablokowania powinni za jaja powiesić twórców. Teleporty to zostawić dla Power Rangers <_< .

 

Przepraszam, musiałem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...