Skocz do zawartości

Warhawk


YETI

Poziom trudności Trofeów  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Warhawk'u?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      1
    • Trudne
      1
    • Bardzo trudne
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście również zgłaszam się do ustawki w piątek.

 

Jeśli już o ustawce mowa to zróbmy to porządnie. Moja propozycja co do ustawień mapy (później można zmienić mapę według potrzeb):

2d7h65i.jpg

Gra powinna być typu ranked deathmatch, aby było słychać każdego przez headset (w team deathmatch nie słychać przeciwnej drużyny!). Dlatego uczulam osobę, która stawiać będzie serwer, aby zwróciła na te rzeczy uwagę.

 

Nie wiem czy da się w trybie oficjalnego serwera zarezerwować sloty dla znajomych. Jeśli da się to osoba stawiająca serwera musi ustawić maksymalną liczbę zarezerowanych slotów, aby nie dołączały do gry przypadkowe osoby (Buddy Slots na maksimum):

2mi3zlw.jpg

 

Informuję o tym, ponieważ dzisiaj było sporo zamieszania w stawianiu serwera, były lagi, dołączały przypadkowe osoby, mało osób miało headsety.

 

Co do samego przebiegu ustawki w piątek proponuję zrobić według ustalonego porządku Warhawk Badges na poziomie Bandit - można zobaczyć wykaz tutaj: http://www.warhawkstats.com/badges/ Potrzebne są więc headsety, aby każdy miał możliwość zdobycia bezproblemowo odznaczenia. Dzisiaj jedna osoba wykonywała cele do Bandit Badge, a pozostałe oczekiwały w miejscu i nie wdawały się w walkę - dzięki czemu wszystko szło sprawnie i szybko - ale to zostało osiągnięte dopiero po ciężkich pertraktacjach, głównie z tego względu, że jakość dźwięku z headsetów uniemożliwiała często zrozumienie się. Oczywiście Ci którzy wykonują inne zadania, na inne trofea, nie powinny wdawać się w walkę, aby nawzajem sobie nie przeszkadzać. Liczę na to, że w piątek uda się wszystko dobrze zrealizować.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też się chętnie dołączę :)

 

armill dzisiaj tez psiales ze bedziesz prosilem cie zebys dolaczyl i jakos nie znalazles czasu , z kad mamy miec pewnosc ze bedziesz w piatek my potrzebujemy tylko pewnych ludzi

Wolak na ciebie tez liczylem ale niemoglem ciebie dorwac niebylo ciebie w ciagu dnia , ale zalcizam sie do pwnych ludzi wiec ccie dopisujemy

 

 

Odnośnik do komentarza

kolejny termin ustawki - piatek 31 pazdziernika o godz 18

 

jak na razie potwierdzonych:

- Oblech

- Tomus0306

- Musiolik

- Wolak PL

- Drinker

- Lukaszek

- Armill????? :P

- Devilek

- Pleju

- Killerjez

 

Snake daj swojego PSN nicka i najlepiej od razu dzisiaj albo jutro porozsylaj wyzej wymienionym zaproszenia do friends

Edytowane przez Oblesny
Odnośnik do komentarza
rowniez chcialem podziekowac wszystkim zyczliwie zapisujacym sie na ustawke nei pojawiajacym sie z kolei w terminie "kolegom"

dziekuje za moj zmarnowany czas i checi

 

kijowy termin przed swietem zmarlych duzo osob moze powyjezdzalo, nie trzeba sie zalamywac sam niemoglem i przyznaje ze chcialem bardzo ale obowiazki to tu pojechac to tam damy rade chlopaki

Odnośnik do komentarza
jak ktos mowi ze bedzie a potem go nei ma to mam 1 powod do wypiecia d*** na tego goscia

drugim powodem ze nikt z nieobecnych nie powiedzial ze mu cos wypadlo a i tak sie 8 osob nei zjawilo -.- bym brzydko cos powiedzial ale nie powiem

Syn(?) od Tomka chociaż odpisał co i jak, że go nie będzie, a reszta grała w inne gry i nawet nie raczyła odpisać na wiadomości. Ale chociaż kolejny medal wpadł, troszkę się pomasakrowało innych, szczegolnie tego łebka co fuckami rzucał nonstop ;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...