Skocz do zawartości

Warhawk


YETI

Poziom trudności Trofeów  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Warhawk'u?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      1
    • Trudne
      1
    • Bardzo trudne
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Trofea nie które hardcore, ale ja mam pytanie z troche innej beczki @ wendi - też zakupiłem Warhawka z US PSS i ok spoko trofea mi nalicza tylko mam lipe ze statsami :/ grałem qr.wa 2 godziny wychodze wszędzie zero w statsach wtf? Bez beki jestem n00bem w tej grze nie wiem czy grałem na jakiś nie rankingowych serverach czi ki chu.j ? Czy przez to mi nie nalicza statsów, że gram na swoim koncie PL, a gra z US PS Store ?

Odnośnik do komentarza

Brązowe Trofea:

 

* Secret Anti-Camper - Zabij wroga w Działku Rakietowym (Missile) lub Przeciwpowietrznym (Flak), po tym, jak przeciwnik zaliczył 5 zabójstw w tym typie działka.

* Secret Daredevil - Wyskocz przynajmniej 100 stóp od ziemi w naziemnym pojeździe. Nie liczy się, jesli pojazd jest niesiony przy pomocy Transportowca.

* Secret Hit List - Zabij wszystkich członków przeciwnej drużyny przynajmniej raz podczas jednej rundy.

* Secret Minesweeper - Daj się zabić Minie Zbliżeniowej (Proximity Mine) pięć razy podczas jednej rundy.

* Secret Reckless - Popełnij samobójstwo wlatując we własną Minę Powietrzną (Aerial Mine).

* Secret Vengeance - Zabij przeciwnika w przeciągu 60 sekund od zgonu przez tego przeciwnika.

* Secret What's That Green Line? - Daj się zabić Artylerią (Okularki) pilotując Warhawk'a.

* Anti-Air Ninja - Zestrzel wrogiego Warhawk'a dowolną bronią piechoty inną niż Wyrzutnia Rakiet (Rocket Launcher).

* Bandit Award - Zdobądź wszystkie dostępne w grze odznaki na poziomie Bandit.

* Chief Sergeant - Osiągnij rangę Chief Sergeant.

* Collector - Zdobądź 4 jądra naraz w trybie Collection.

* Combat Driver - Zakończ Bojowy Trening Pojazdów (Vechicle Combat Training).

* Cowboy - Zagraj perfekcyjny Deathmatch Drużynowy (Team Deathmatch) (najlepszy gracz, zero zgonów).

* Dead-Eye - Zdobądź zabójstwo dzięki Snajperce z odległości przynajmniej 2,500 stóp.

* Dumbfire - Zestrzel wrogi samolot używając Rakiet Swarm (Swarm Missile) lub Rakiet Samonaprowadzających (Homing Missile) nie namierzając go tymi rakietami (strzał na ślepo).

* Emergency Evasion - Złam naraz przynajmniej 6 namierzeń rakiet używając Flar (Chaff).

* Enlistee - Dołącz do klanu.

* Ground Pounder - Skończ Naziemny Trening Bojowy (Ground Combat Training).

* Hat Trick - Zdobądź 3 zdobycia flagi podczas 1 rundy w CTF.

* How Did You Do That? - Zniszcz wrogi samolot używając Bomby (Cluster Bomb).

* Invincible - Będąc na piechotę, przyjmij 250 obrażen w przeciągu 10 sekund nie ginąc.

* Irony - Zabij przeciwnika jego własną Miną Zbliżeniową (Proximity Mine).

* Lone Wolf - Zagraj perfekcyjny Deathmatch (najlepszy gracz, zero zgonów).

* One In A Million - Zniszcz wrogi samolot używając głównego działa czołgu.

* Overkill - Zniszcz wrogi samolot serią 8 Rakiet Swarm (Swarm Missile).

* Pilot's License - Skończ Trening Bojowy Warhawka (Warhawk Combat Training).

* Recognition of Merit - Zdobądź 5 dowolnych medali dostępnych w grze.

* Remote Pilot - Zniszcz wrogi samolot używając rakiety TOW (TOW Missile).

* Resourceful Driver - Zdobądź Road Kill (rozjedź jednego ziomka) i zabójstwo .50 cal używając tego samego 4x4 bez wysiadania (przytrzymujesz kwadrat by zmienić pozycję w pojeździe).

* Rivalry - Wygraj mecz klanowy (czerwony serwer) jako klan lider lub zwykły członek.

* Saboteur - Zniszcz wrogi pojazd używając Klucza (Field Wrench).

* Survivalist - Przeżyj jedną minutę jako Bohater (Hero) w trybie Hero.

* Tail Shaker - Zniszcz wrogi samolot przy użyciu Miny Powietrznej (Aerial Mine) w przeciągu 5 sekund od jej rozstawienia.

* Taxi Driver - Pomóż koledze z drużyny zdobyć flagę (w CTF) lub jądra/trybiki (w Collection) transportując go spowrotem do bazy używając dowolnego pojazdu.

* Warlord - Stwórz klan i spraw by dołączyło 9 innych członków. (Nagradzane przy dziesięciu członkach podczas gdy ty jesteś klan liderem).

* World Victory - Kontroluj wszystkie bazy które można kontrolować w meczu Zones, i zmniejsz poziom wrogiej bazy głównej do 1 poziomu.

 

Srebrne Trofea:

 

* Secret Canyon - Używając (Ale to chyba chodzi o ucieczkę) Warhawk'a, zestrzel wrogiego Warhawk'a w centralnym wąwozie na Vaporfield Glacier.

* Secret King of the Jungle Gym - Odyzyskaj Miny Zbliżeniowe (Proximity Mines) ze szczytu kopuły na Omega Factory Rumble Dome layout (layout to rozkład mapy).

* Secret Safety Violation - Zabij odległego wroga ze szczytu dźwigu do odzysku (?) w Tau Crater.

* Aerial Ballet - Gdy lecisz Jetpackiem, zabij wroga (który także lata Jetpackiem) dowolną bronią inną niż Wyrzutnia Rakiet.

* Are You Aim-Botting? - Zestrzel wroga snajperką, który lata na Jetpacku.

* Behind Enemy Lines - Podjedź APC pod wrogą bazę główną, a potem pozwól zrespawnować (odrodzić się) członkowi twojej drużyny w twoim APC.

* Commander - Osiągnij rangę Commander.

* Decorated Soldier - Zdobądź 15 dowolnych medali w grze.

* Flying Fortress - Nagradzane kierowcy i wszystkim sześciu pasażerom w pełni załadowanego Transportowca.

* Giant Killer - Zestrzel wrogiego Transportowca używając Warhawka.

* Lt. Colonel - Osiągnij rangę Lt.Colonel.

* Master Award - Zdobądź wszystkie dostępne odznaki w grze na poziomie Master.

* Shield Breaker - Zniszcz tarczę APC przeciwnika (ten taki balonik) strzałem z naładowanego Lightning Gun'a (błyskawica).

 

Złote Trofea:

 

* Bandwidth Donor - Hostuj rankingowy dedykowany (ty nie grasz) server przez przynajmniej 4 godziny.(?)

* Executive Honor - Zdobądź wszystkie medale dostępne w grze.

* General - Osiągnij rangę Generała.

* Porcupine - Zniszcz wrogiego Warhawka tarczą APC (ten taki balonik co się go stawia dookoła).

* Surgical Strike - Zestrzel Transportowiec strzałem z artylerii (okularki).

* That Was Some Bug - Zabij przeciwnika który lata na Jetpacku uderzając w niego dowiolnym pojazdem lub samolotem.

* Warhawk Award - Zdobądź wszystkie dostępne odznaki na poziomie Warhawk.

 

Platynowe Trofeum:

 

* Warhawk Supreme Achievement - Zdobądź wszystkie inne trofea.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jacys chetni na ustawke dzisiaj kolo od godz 16? potrzeba 8 osob

 

jest juz 8 ale moze byc wiecej ;]

 

Oblech

Tomus0306

xdash

PabloPl

olinek93

lukaszek

jagrubek

Musiolik

metsen

Drinker

 

plan wyglada tak: Tomus zaklada server na 8 osob, dobieramy sie w pary/trojkaty (co kto lubi) i dogadujemy sie co i jak bedziemy robic (np ja z Tomasem i Musiolem bedziemy robic bandit badge)

serv: Tomus0306

password: ss (bez podtekstow!)

Edytowane przez Oblesny
Odnośnik do komentarza
Jacys chetni na ustawke dzisiaj kolo od godz 16? potrzeba 8 osob

 

na razie sa 4:

 

Oblech

Tomus0306

xdash

PabloPl

 

 

plan wyglada tak: Tomus zaklada server na 8 osob, dobieramy sie w pary i dogadujemy sie co i jak bedziemy robic (np ja Z Tomasem bedziemy robic bandit badge)

serv: Tomus0306

password: ss (bez podtekstow!)

 

 

dolaczy jeszce OLINEK93 I LUKASZEK

 

dolaczyl metsen

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza

Ja potrzebuję zdobyć trofeum Warlord - 9 osób dołącza do mojego klanu. Można zrobić to szybko, powysyłam wszystkim z listy zaproszenia, a później napiszę na forum, że już dostałem już to trofeum i można opuścić klan. Co Wy na to?

 

Edit: dowiedziałem się, że wystarczy poprosić clan leadera o przeniesienie uprawnień na te kilka chwil, aby uzyskać trofeum. Wysłałem prośbę o aktualnego lidera naszego klanu trofeowego, mam nadzieję, że się zgodzi.

Edytowane przez Tradycjonalista
Odnośnik do komentarza
Może zbierzemy jakąś ekipe 9 osób i będziemy przekazywali dowództwo aby wszystcy zrobili.

 

to zbierz, zycze powodzenia wszyscy chca a potem ich niema tylko pewne osoby, nikogo kto dzisiaj jest a potem go niema.

i nie ze ktos ugra i ucieka tylko pomaga innym narazie jest nas 6 pewnych o kolejnej ustawc kazdy sie dowie

 

Odnośnik do komentarza
kolejny termin ustawki - piatek 31 pazdziernika o godz 18

 

jak na razie potwierdzonych:

- Oblech

- Tomus0306

- Musiolik

-LUKASZEK

- vDRINK3Rv

-wolak10

 

 

jak narazie to sa sami pewniacy mam jeszcze paru ale musza potwierdzic na 100% niechodzi na m tylko o badgesy w randze Bandit Level Req ale tez w Master Level Req i jak da rade w warrhawk ale to dluga droga pierw trzeba ugrac Global Req zeby zalicalo w wyzszych rangach. nie wspomne o medalach

jak cos to musiolik zaklada serwer

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...