Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kwadrat, ułamek sekundy, trójkąt. Tak jak pisałem kilka prób i załapiesz odpwiedni timing. Na początek możesz załączyć na easy aby poćwiczyć :)

 

Edit: Możesz odpalić całkiem nowego sejwa i ustawić wyświetlanie porad. W pierwszym rozdziale jest dokładnie pokazane jak to robić.

Na starym sejwie też można chyba włączyć hinty.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Zabić określoną ilość przeciwników z broni palnej i granatów wisząc na jakiejś krawędzi. Najlepeij robić w 4 rozdziale, jak trzeba rozwalić jedną bramę z buta to z lewej strony mozna się chwycić. Jest tam dwóch kolesi, zabijasz ich wisząc, restart i znowu aż nie wpadnie.

 

Edit:

Kliknij w swoją sygnaturke -> Uncharted i masz opis co nalezy zrobić. Jak czegoś nie wiesz to wpisujesz na YT, nie musisz czekać aż ktoś odpisze.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że za skarby też nie masz trophy, najlepiej jak załączysz nową gre od razu na crushing i przejdziesz normalnie jeszcze raz. Wtedy będą wpadać trofea za skarby, a i za Crushing wpadnie. Możliwe że wpadło by trophy za najwyższy poziom z uzywaniem ułatwiaczy, ale wtedy musiałbyś przechodzić jeszcze raz gre i zbierać skarby.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie ryzykował i przeszedł normalnie, chociaz w temacie U2 ktoś pisał ostatnio, że wpada trophy za przejście z użyciem ułatwiaczy, więc i tu może wpadnie, ale nie jestem pewny.

 

@down:

Czytaj uważnie, przecież pisał że ma sejwa zanim były trofea i tam skończył crushing.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Nie będziesz miał ułatwień jak będziesz grał na poziomie crushing ponieważ one są dostępne na tym samym poziomie lub niższym jak skończysz grę.

 

A co do ułatwień to raczej są to wyjaśnienia jak i gdzie najlepiej zdobyć trofea i tyle a nie żadne jakieś kombinację jak w tamtym temacie były opisane

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

wiesz co sqare, chyba jednak zaryzykuje

jak se pomyśle że kiedy jeszcze nie miałem trophies to przechodziłem gre od najłatwiejszego poziomu do najtrudniejszego bo nie wiedziałem że jak przejdę na crushing to dostanę medale za wszystkie poziomy trudności, to aż mi się słabo robi)

 

trzymajcie kciuki za głupiego ryzykanta pozdrawiam wszystkich flubin666!

:woot:

Edytowane przez flubin666
Odnośnik do komentarza

z ułatwieniami nie poszło

 

zaczynam znów bez

 

co do tego że kiedyś przeszedłem:

-od tamtego czasu grałem tylko w U2 i wyszedłem z wprawy w używaniu snajperki i granatów

-po przejściu na crushing za pierwszym razem powiedziałem-"NIGDY WIĘCEJ!!!"

-za pierwszym razem zajęło mi to 9godz.(z ułatwieniami przeszedłem w cztery)

 

Najgorsze jest to że nie mam "konta" na którym przeszedłem na hardzie ale nie na crushingu

 

więc będe musiał przejść grę jeszcze 2 razy

 

:sick:(będą to przejścia numer 8 i 9)

Edytowane przez flubin666
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Sima chłopaki. Zaczełem znowu grać z myślą nabicia platyny. Miałem zdobytych 47 skarbów w pierwszym podejściuu, Zawziełem się i dobiłem do 50 skarbów a trofiok kuźwa nie wpadł. CO JEST SIĘ PYTAM? Potem nabiłem 55 skarbów i też trofik niE wpadł. Ma ktoś jakieś porady? Jestem strSZNIE w(pipi)io............ny

 

czy ktos może mi pomóc z trofeami. Zdobyłem 50 skarbów a potem, 55 a trofki nie wpadły. DLACZEGO? nie moge zrobić platyny

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...