Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodze się z tym że Charted jest trudno zrobić. Zrobilem crushing w pare godzin i ginąć zacząłem dopiero przy ostatniej walce. Trudne to by było zdobycie wszystkich skarbów bez poradnika co mi się nie udało niestety i 4 z nich musiałem wyszukać na necie:(

 

Co do udziwnionych osiągnięć to zobaczcie sobie achievmenty w Dead Rising--tam to jest jazda:) (btw mam nadzieje ze gre walną na ps store bo to jeden z najlepszych tytulow generacji...)

Odnośnik do komentarza
Nie zgodze się z tym że Charted jest trudno zrobić. Zrobilem crushing w pare godzin i ginąć zacząłem dopiero przy ostatniej walce. Trudne to by było zdobycie wszystkich skarbów bez poradnika co mi się nie udało niestety i 4 z nich musiałem wyszukać na necie:(

 

Co do udziwnionych osiągnięć to zobaczcie sobie achievmenty w Dead Rising--tam to jest jazda:) (btw mam nadzieje ze gre walną na ps store bo to jeden z najlepszych tytulow generacji...)

Taaa dzieki skarba stracilem troche nerwow ! Gre zaczynalem z 7 razy bo zawsze dochodzac do konca brakowalo mi kilku skarbow mimo ze gralem z poradnikiem . W koncu okazalo sie ze jak odnajdywalem STRANGE RELIC to gra nie zaliczala mi kolejnych znalezionych skarbow !! Szkoda ze skaplem sie za 7 podejsciem

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

YO:)Właśnie wczoraj zdobyłem PLATYNE w Uncharted....przez prawie pół roku od zakupu, gra czekała na odpowiedni moment do zmasterowania..zmobilizowałem się po tym jak kumpel miał już platynke na swoim koncie..Niebyło łatwo,ale zmobilizowałem się i udało się..z czego jestem bardzo zadowolony:)pozdro

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żeś się obudził.

Ja też miałem ten sam "dylemat". Zanim ukazały się trofea zdążyłem przejść grę czterokrotnie. Gdy kupiłem ją ponownie, w celu zdobycia trofeów, szybko się zniechęciłem. Myślałem, że będę się dobrze bawił ale w połowie gry zaczęło mnie to nużyć. Piąty raz to za dużo. Zabrakło mi 10 trofeów do platyny. W czasie jaki poświęciłem tej grze mógłbym zdobyć ją pięć razy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...