Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niby temu że 99% gier sprawdza przy loadowaniu czy save był zrobiony na tej czy na innej konsoli a jeśli na innej to uprzejmie informuje że pograć proszę bardzo, ale trofeów ni chu chu.

Weryfikacja sejwa z konsolą ?? o tym nie słyszałem. Jeżeli tak to sory za błąd.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ta, jasne. ja jestem casualem i nie mam w niej platyny. pierwszy raz grałem na easy, łatwizna, potem drugie przejście na medium - też prosto, po drodze dodatkowo zebrałem wszystkie możliwe trofea (oczywiście poza przejściem na hard i crusing), potem odpalam hard - i dupa, trzech przeciwników nie jestem w stanie przejść bez spędzenia 10 minut za osłonami. więc wcale tak prosto nie jest.

 

na pewno będę jeszcze próbował ją zdobyć - po pierwsze z uwagi na to że kocham tą grę więc chcę mieć za nią platynę (podobnie jak za Motorstorm: Pacific Rift), a po drugie aby potrenować przed Uncharted 2 i trybem multi - wszak nie chcę dać plamy w online ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Natknąłem się w temacie na ten problem, ale jakoś nie widziałem konkretnej odpowiedzi. Chodzi o trofeum za skarby. Mam zdobyte 61/60 ale nie mam trofea (za wszystkie, za ten dodatkowy 1 mam). Nie mam też pucharka w grze za zdobycie wszystkich skarbów.

 

Czy muszę zatem wyczyścić wszystkie trofea i zaczynać od nowa? Czy da się to jakoś naprawić?

 

Proszę o konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam!

 

UPDATE:

Właśnie zauważyłem, że za przejście gry też nie dostałem trofeów. Za skarby mam za 55 zdobytych (i wcześniejsze) i sporo innych, ale nie mam tych, o których pisałem.

Edytowane przez Master Pain
Odnośnik do komentarza
Witam

 

Natknąłem się w temacie na ten problem, ale jakoś nie widziałem konkretnej odpowiedzi. Chodzi o trofeum za skarby. Mam zdobyte 61/60 ale nie mam trofea (za wszystkie, za ten dodatkowy 1 mam). Nie mam też pucharka w grze za zdobycie wszystkich skarbów.

 

Czy muszę zatem wyczyścić wszystkie trofea i zaczynać od nowa? Czy da się to jakoś naprawić?

 

Proszę o konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam!

 

UPDATE:

Właśnie zauważyłem, że za przejście gry też nie dostałem trofeów. Za skarby mam za 55 zdobytych (i wcześniejsze) i sporo innych, ale nie mam tych, o których pisałem.

Miałem tak samo podczas przechodzenia na hard. Później na crushing zdobyłem wszystko jeszcze raz i wpadło już trofeum na szczęście.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam inny problem. Wszystko skasowałem, pobralem oprogramowanie itd. Trofea się pięknie naliczją i tu jest pewien problem. Zdobyłem 25 skarbów. Zaliczyło mi trofeum za 5,10,20,25 skarbów a nie zaliczyło mi się trofeum za 15. O co chodzi. To samo miałem z 100 headshots też mi nie zaliczyło. Na ekranie tv wyskakuje komunikat ze trofeum zdobyta, a na liście czysto, procent gry też nie wzrasta. O co chodzi??? I..... po calaku:D

Odnośnik do komentarza

Nie ma sie czego bać, będziesz miał calaka. Poprostu jak wybierzesz trophy collection to wcisnij trójkąt wybierz opcje syntec... coś tam(nie pamiętam jak to już było) i wybierz tą opcje, wtedy uaktualni ci sie lista trophy i będziesz widział że już to trophy zaliczyłeś :D

Odnośnik do komentarza

<!--quoteo(post=1884937:date=3 07 2009, 12:37:name=Martinezzz)--><div class='quotetop'>CYTAT(Martinezzz @ 3 07 2009, 12:37) 1884937[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Czy przechodząc grę na Crushingu będę miał możliwośc wyboru broni (przy naciśnięciu pauzy w bounsach) tak jak na innych poziomach trudności?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Jeśli przeszedłeś hard, to przejdziesz crushing. I to bez ''czitów''. Mi trochę zajeło przejście ''kościoła'' w 20 chapterze, ale bez obaw. Dasz rade.

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza

Wg. Mersona powyżej wystarczy nacisnąć trójkąt na ikonie trofeów z zakładce game i wybrać jedyną tam opcje, czyli sync trophies.

 

Natomiast wg. mnie, to nic nie da. Nie wiem czemu miałoby, to jest synchronizacja z serwerem, nie z grami. Nie ma rady jak tylko zacząć grę od nowa, może być na tym samym save, tylko przy rozpoczynaniu wybrać opcje bez bonusów i medali. Z jakąś rozpiską powinno Ci szybko pójść i chyba będziesz mógł sobie też dowolnie wybierać rozdziały, więc wybieraj te gdzie są skarby na początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...