Skocz do zawartości

Dzien dobry


szeni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, dzien dobry.

 

Powiedzmy ze dzisiaj bedzie jeszcze wolna amerykanka, robcie sobie co chcecie, ale tez nie zakladajcie tematow z du.py. Jutro czy pojutrze sie wszystko uporzadkuje, moze pomysli o jakis zasadach. Cegla zostal zastepca, zeby moc dawac warny w przypadku gdyby ktos tu wpadl i zrobil bydlo. Odchodzenie od tematu, delikatny spam, dyskusje itp. nie beda oczywiscie karane ani kasowane. Tematyka jest chyba oczywista - ubrania, obuwie i wszystko co z tym zwiazane. Licze na wasza inwencje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, juz otwarte.

 

Poki co forum pozostaje tak luzne, jak to tylko mozliwe. Nie moge zakazac klotni i osobistych nagonek (oczywiscie bez przesady), bo one byly sila wyjsciowego tematu w WKP. Zabijajcie sie wiec do woli. Na forum moze wejsc i napisac kazdy. Glupie posty (w odpowiednich granicach) nie beda usuwane - to zadne elitarne forum, od tego sa inne adresy w sieci, ktore chetni juz dobrze znaja. To po prostu miejsce do dyskusji o ubraniach ludzi zwyklych, szarych, konsolomaniakow i ubraniowych i frikow.

Odnośnik do komentarza

Witam panowie i panie w niedalekiej przyszlosci mam nadzieje. Freakiem jesli chodzi o ubrania nie jestem acz interesuje sie moda, bardzo lubie dobrze ubranych ludzi, biegam regolarnie po sklepach i czasem blysne pomyslem.

Jako jeden z prowadzacych tego grupowca( wcisniety nieco na chama, po znajomoci :)) licze, ze rozwiniemy tu kilka ciekawych tematow, na strazy stoje czojnie ale jak obiecalem twarda reka rzadzic nei bede :)

Co w repertuarze.... niedawno nabylem cyfrowke wiec gdy tylko dostane urlop( za dwa tygonie) mam zamiar pobiegac po sklepach gdzie mam zaprzyjaznione ekspedietki :P i pstryknac klika fotek, mysle nad tematem o 2nd hand shoopach, moze pojdziemy dalej i topik o sexownych modelkach?

Komentujcie, dzialajcie a przede wszytskim ubierajcie sie z gustem :)

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Komentujcie, dzialajcie a przede wszytskim ubierajcie sie z gustem :)

 

Podpisuję się pod tym. Dodając tylko: z gustem, ale swoim - nie innych :) (nie znaczy to ,że warto być zamknięty na krytkę).

 

 

A co do mnie: cóż... jestem uzależniony. No może inaczej, ciuchy to jedno z najważniejszych moich hobby. Połowę czasu, jak nie 3/4 na necie spędzam przeglądając PFS, Hypebeasta, Hypecrew czy pododział Rapgrowy ;). Lubię to po prostu, nie wiem czemu ale mnie to jara. I podoba mi się to.

 

 

(dla osób ,które chciałby się dopieprzyć do tego z argumentem mojego wieku powiem tylko ,że forsę kombinuję na to w zdecydowanej większości sam)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...