Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ludzie, dlaczego robicie z siebie cioty i jakies pokrzywdzone dzieci ubierajac rurki i inne gow.na typu chustki itp ? ?

 

ogolnie w 100% zgadzam sie z Psyko.

Nigdy nie ubieram niczego na szyję, rurek też nie mam (miałem jedne :P i uważam, że są ok) . Chodzi o to, że dresy z podwórka nigdy nie zapuszczą włosów dłuższych niż 2mm i nie włożą spodni innych niż dresy bo obawiają się swoich kolegów dresów którzy wyzwą ich od pedałów.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

dresiarstwo to tez stan umyslu raczej, ja naprzyklad jestem takim dresem troche jesli chodzi o myslenie (np.wszelkiego rodzaju bojki, lubie bmw i takie tam), a jakos w dresach nigdy jeszcze na miasto nie wyszedlem, krotko sciety jestem, bo po prostu mam takie wlosy ze nic raczej z nich ciekawego nie zrobie, ubieram sie w miare normalnie i nawet niekiedy jakis "pedalski" ciuch wyciagne, ale jak bym uslyszal ze pedal to w(pipi) natychmiastowy by byl (boks i te sprawy troche mi mozg wypral pod tym wzgledem, ale raczej spokojny jestem:)), ale centralnie gejowsko jak banny to bym sie nie ubral, przynajmniej spodnie musza byc normalne.

Edytowane przez Ofeck
Odnośnik do komentarza
Dobry fit. Soundtrack już gorzej :P Buty bym na ciemniejsze tylko zmienił. Na taki cardigan(bo chyba to cardigan) sam poluję. Jak zobaczyłem zdjęcie to myślałem że to Pete Doherty.

 

 

coz za obraza!

;((

 

cardigan z h&m, w sumei to nie sweter tylko raczej 'bluza' o kroju takim :)

ale ogolnie jest wporzadku , na wiosne fajna rzecz

 

 

Odnośnik do komentarza
postować, kur.wa

 

xxx321221344x.jpg

 

h&m

noname

h&m

levis

beaters (znowu :P)

 

soundtrack of my day

 

The-Kooks-She-Moves-In-Her-431702.jpg

 

Kuwa! Gdybym byłe gejem to zapytałbym czy jedziesz na Extrim Party :D (soundrack dobry max).

 

No więc tak. Kapelusz niech będzie, chociaż sam mówię im NIE (chyba że słomkowy na plażę). Cardigan słaby. Jak skrócony szlafrok. Też w niego chciałem zainwestować, ale na szczęście zaglądnąłem do Pull en Bear czy jakoś tak i zobaczyłem, że na HnMie świat się nie kończy. A koszulki to już chyba h*u*jowszej nie mogłeś wybrać :P Mała rada: wypróbuj podkoszulek. Latem pod cardiganem czyni cuda.

Ogólnie plan był bardzo dobry, gorzej z wykonaniem. :P Buty i spodzien ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...