Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Zreszta, to jets imo wielki problem spolczenstwa - 'nie ubiore sie tak, bo co ludzie pomysla?' - a niech mysla, co chca. Ubieram sie jak lubie, robie to co lubie, i reszta mnie pierdoli :-)

 

Tzn mam wnioskować, że wokół byłoby dużo więcej ubranych tak jak Ty czy Banny, gdyby nie społeczne "bariery" ? Raczej NIE. To już nie te czasy, a Wy jesteście tego najlepszym przykładem :). Ludzie ubierają się inaczej niż Wy bo im się to nie podoba.

W sumie na Starym Mieście i okolicach to w chooy tego jest, ale to kwestia tego, że tam mnóstwo studentów się kręci. No i oczywiście w różnorakich galeriach, tam to jest festiwal tej dziwnej mody. No ale to co napisałeś na koniec jest najważniejsze : rób jak lubisz. Dobrze tylko, żebyście nie czuli się w tej kwestii jedynymi słusznymi znawcami, bo czasami tak w tym temacie to wygląda. Może i w kategoriach "mody", projektant oceniłby to bardzo wysoko, ale nie jest to obiektywna prawda.

 

ja preferuje sobie luźne spodnie luźne dresy wszystko luźne obcisłe rurki to dla kobiet ;P Facet w rurkach to gorzej być nie może ;D Trampki i inne tego wymysły też nie dla mnie ;D

Wiesz... większość tych panów co wiecznie stoją w bramach też preferuje luźny ubiór i nigdy by nie założyło rurek.

 

Co w związku z tym ?

 

Geez, nie rozumiem co jest pedalskiego w rurkach? Ktoś mi to wytłumaczy?

 

Pedalskie to taki skrót myślowy. Wygląda się w nich brzydko, ci.powato.

 

(...)Chodzi o to, że dresy z podwórka nigdy nie zapuszczą włosów dłuższych niż 2mm i nie włożą spodni innych niż dresy bo obawiają się swoich kolegów dresów którzy wyzwą ich od pedałów.

 

Błędne wnioski, za mało chyba wiesz.

 

Ubiór siary to nie większy przypał niż Banny'ego :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Oliwka - Wosku Królowa.
Wygladasz na 14 latke i robisz rzeczy palcami jak nastoletnie zjarane solarka japoneczki :franc: Ruchalbym Cie :closedeyes:

 

Znowu? To mial być ostatni raz :* :(

 

Dziubek, dziubek. Patrzenie w obiektyw zawsze mnie razilo, trzeba bylo sie przyzwyczajac, ale jak juz sama sobie mam zrobic to nie jestem w stanie zachowac powagi i nie wykrzywic jeszcze bardziej pyska.

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
tutua.jpg

 

eloo :P Oliwka, też mam niskie ciśnienie, poznamy się bliżej?

 

A Ty już po gimnazjum, bo nie pisze?

Mało wyrażna ta fota.

 

Kolega powyzej kwalifikuje sie na wpier.dol na miescie.

 

Za twarzowe, czy za podryw na cisnienie?

 

Oliwia masz słaby stabilizator obrazu, ale ubrałaś się całkiem przyzwoicie. No i malujesz paznokcie w stopach, mam na to fetysz, szczególnie jak są czarne :wub:

 

Dzięęęki.

A mnie się zawsze czepiali jak byly czarne :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...