Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Banny, brakuje Ci włosów na klacie do tego fitu i grubej żony, którą mógłbyś prać po ryju :P

 

Lucek, nieładna ta polówka, do białych portek to lepiej jakiś inny kolor na górę zarzucić, bo tak cały biały traci na wyglądzie. Zielona, niebieska, żółta... jakakolwiek inna polówka na górę i nice.

 

A jeśli chodzi o japonki to jak już kupujecie, to z parcianym paskiem i słomkowym spodem- bardzo wygodne, nie obcierają i nie smierdzą stopy. W zeszłym roku kupiłem takie w Smithsie, a w tym widziałem identyczny model w H&M.

Odnośnik do komentarza
Lucek, nieładna ta polówka, do białych portek to lepiej jakiś inny kolor na górę zarzucić, bo tak cały biały traci na wyglądzie. Zielona, niebieska, żółta... jakakolwiek inna polówka na górę i nice.

 

Lucjanowi ladnie odpisales itp. z sercem na dloni i jezykiem w du.pie a wujciowi to napisales "xD i ze nieladnie", wiesz co? ;(

Odnośnik do komentarza

Ale ja raczej ubieram się po swojemu i zasugerowałem mu co ja bym zmienił mając pod ręką podobne ciuchy. Ty siedzisz cały czas w skejtowym stylu i żeby Cię spimpować musiałbym mieć wpierw fundament w postaci jakiejś fajnej koszulki, spodni, butów etc. Jeszcze nie wszystko stracone wujku :P

Odnośnik do komentarza
za taki fit to juz na serio mozna wpier.dol dostac;/

 

Ja bym mu zaiskrzyl dla samej zasady, albo na przejsciu dla pieszych na czerwonym nie umyslnie za.j.e.b.al w plegary z kopyta i wrzucil pod pedzacy pojazd "autobus czerwony przez ulice mego miasta mknie". ;\

 

@Tori - dlaczego "skejt fit only"? Lubie szerokie ciuchy i loose fit ale czasem zakladam waskie spodnie i koszule, pffff.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Problemem kompletów banny'ego i podobnych, który niszczy cały efekt i ogólnie obrzydzaja wygląd, są spodnie. Według mnie przynajmniej połowa jego "fitów" by wyglądała ok, gdyby nie te wąziutkie spodnie. Powstaje troszkę karykaturalny kształt, a jak się do tego walnie jęzory butów na wierzch, to już koniec. Tu nie chodzi o gust, czysta estetyka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...