Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to się zmienia koszule albo idzie bez paska

 

Nie no swiruje. Wiadomo jak nie szedles na bal do księcia monako to tragedii nie ma. Calosc wyglada spoko, a to najwazniejsze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nic nie jest złego, ale skoro jest jeszcze młody, to niech ubiera się młodzieżowo. Potem będzie żałował, że lata swojej młodości spędził ubrany jak starszy pan. Tak sądzę przynajmniej.

 

Nie powiem, że nie ma prawdy w tym co piszesz. Jednak jeśli ubiera się tak bo lubi, bo mu się podoba taki styl to git. Jeśli robi to bo chce być "starszy" to tak, zdecydowanie popełnia duży błąd.

Odnośnik do komentarza

Sam sie podobnie ubieram, tyle że koszula nie wygląda na mnie jak worek. Fajny kolor koszuli, fajne spodnie, pasek pasuje do spodni. I nie rozumiem co Rozi pier.doli, to jak jest sie młodym to juz nie mozna sie ubierac elegancko? To raczej te elo czapeczki i workowate spodnie to śmiechowo. Ubierałem sie tak w gimnazjum. Śmiesznie to wygląda na dorosłym facecie, chyba że jest sie znanym raperem.

Maciucha na plus. Rozi na minus.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pseudo inteligenty gimber który chcę już być studenciakiem zarządzania i marketingu (lub innego gówna ) po którym łudzi się że znajdzie pracę , tak to odbieram :sorcerer:

 

Lepsze to niz pomykanie w za dużych spodniach udawając pseudo rapera gankstera i jakim to sie jest jp. Co do czego 90% narobiło by w gacie i płakało za mamą gdyby ich zawineli na dołek.

Odnośnik do komentarza

pseudo inteligenty gimber który chcę już być studenciakiem zarządzania i marketingu (lub innego gówna ) po którym łudzi się że znajdzie pracę , tak to odbieram :sorcerer:

 

Lepsze to niz pomykanie w za dużych spodniach udawając pseudo rapera gankstera i jakim to sie jest jp. Co do czego 90% narobiło by w gacie i płakało za mamą gdyby ich zawineli na dołek.

Chodzenie w baggy nie oznacza, że jesteś JP, ale jeżeli chcesz żyć w tym błogim przekonaniu (może poczujesz się przez to lepiej), to w porządku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...