Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Banny naprawde tak chodzisz po mieście? Pewnie nie raz wpierdol dostałes jak szłeś pomiędzy blokami co, no przyznaj sie :>

 

hahaha xD

nie chodze po blokowiskach

a oksy rzadko kiedy zakladam ;)

 

/s

- szukaj na allegro 'blues brothers' / 'rayban'

te moje w reserved na wyprzedaży znalazlem za 11.90 zł, a są bardzo podobne własnie do org rayban (tak mysle)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Banny naprawde tak chodzisz po mieście? Pewnie nie raz wpierdol dostałes jak szłeś pomiędzy blokami co, no przyznaj sie :>

 

hahaha xD

nie chodze po blokowiskach

a oksy rzadko kiedy zakladam ;)

 

/s

- szukaj na allegro 'blues brothers' / 'rayban'

te moje w reserved na wyprzedaży znalazlem za 11.90 zł, a są bardzo podobne własnie do org rayban (tak mysle)

 

pozdr!

Okulary za 11zl...

Oczy "mysla" ze jest ciemno, rozszerza sie zrenica, brak filtrow w plastikowych szkielkach nie zatrzymuje nieprzyjemnych promieni ktore maja doskonaly dostep do oka. Takie "okulary" jedyne co robia to niszcza wzrok.

 

Sanglasow ponizej stówy nie zalozylbym na nos.

Odnośnik do komentarza
Nie dziwię się , i lepiej nie chodź. Taka mała rada

 

 

Mowisz tak, jakbys razem ze swoimi kolegami czepial sie osob ubranych, jak banny:)

 

Mnie w sobote pod klubem kolesie w kapturach wyzwali od pedalow :D Milo:)

 

Mnie wali jak sie kto ubiera , jego sprawa. Jak Cię wyzwali od pedałów to pewnie wyglądałeś jak pedał, mogłeś się im zrewanżować i nazwać ich dresiarzami byś mógł sie tym pochwalić na forum :]

 

A co do Bannego, to napisałem tak bo znam takich ludzi którzy mogli by się przyczepić do jego ubioru , widoczne mieszkam w patologicznym mieście no trudno :(

Odnośnik do komentarza

Czy wygladalem jak gej, to bym polemizowal, mialem na sobie normalnue buty(zadne z tych astronomicznych, ktore pokazywalem;) )- Nike Air Force I, Normalne jeansy, rurki, ale nie obcisle, i biale dosc tightowe polo:) Mysle, ze to kwestia fryzury byla, mam troche dluzsze, dodatkowo krecone wlosy:)

 

Aha, moglem im odszczekac, ale ja z natury nie jestem agresywny, ich wypowiedziane cicho 'ej pedale', gdy stalem 5 metrow od nich nie zrobilo na mnie wrazenia zadnego, pozatym, po co znizac do poziomu pantofelka, bo przeciez taki wlasnie poziom prezentuja tacy panowie:)

 

Nie miescie, a kraju:(

Edytowane przez _Kamaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...