Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pisze tam rozmiar eM dla gosci _do_ 176cm wzorstu i obwod klatki piersiowej 94-98, czyli teoretycznie powinien byc na mnie za maly i to wyraznie. Sciagaczy on prawie nie posiada, a szycia miedzy rekawami a torsem sa bardziej widoczne niz sie spodziewaielm, poza tym, jest troche ciemniejszy niz na zdjeciach. Tak czy siak chce eske :P.

Odnośnik do komentarza
No własnie jak to jest z conversami? Trampki są naprawde kurevsko mocne, a takie buty?

 

Ja swoje ostatnie Consy mam około 1,5-2 lat i jedyne do czego mogę się przyczepić to wytarta skóra na noskach, ale jak pojadę woskiem, to nie widać. Poza tym, nie do zajeżdżenia. A ja do takich co o buty przesadnie dbają, nie należę.

Odnośnik do komentarza
No własnie jak to jest z conversami? Trampki są naprawde kurevsko mocne, a takie buty?

 

Ja swoje ostatnie Consy mam około 1,5-2 lat i jedyne do czego mogę się przyczepić to wytarta skóra na noskach, ale jak pojadę woskiem, to nie widać. Poza tym, nie do zajeżdżenia. A ja do takich co o buty przesadnie dbają, nie należę.

 

o takie miałem i mam - http://allegro.pl/item470703102_converse_v...46_5_30_cm.html

jak je kupowałem to płaciłem dwa razy tyle jeszcze

wczoraj przyszły nowe gwiazdki, mam nadzieję, że będą równie wytrzymałe

Odnośnik do komentarza

kurwa pewnie bede skurwiela wymieniał (zamówiłem jakos niedawno)... skoro piszesz ze taka z(pipi)ana rozmiarówka - 190 mam to wziąłem XL, a w klacie to mało mam i pewnie bede miał worek na ziemniaki nie szfetr ....

 

w sumie beton, wbijam zeby napisać, że zamówiłem a tu foto ceglastego... musze czesciej tu wchodzić bo widze, że pół foruma ten sweter bedzie miało ...

Odnośnik do komentarza

holahola, juz wiem ;)

 

mi sie stamtad zayebiscie podobaja kurtałki, ale to raczej na wiosne takowe, no i mam juz skórzana, wiec watpie bym w nich smigał

oto i one:

 

1680511960.jpg

1594657007.jpg

1552320158.jpg

 

 

syndrom, 135 zł

 

Za tą cene mozna wyrwać windrunner'a nike, wiec troche sie nie opyla ;]

 

 

 

a i jeszcze choruje na to:

 

2072503380.jpg

Turbokolor 159 zł

 

 

ale tylko XXL została :[

 

 

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...