Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

po to jest ten temat żeby pokazać co sie kupiło. z tym waszym dobrym gustem to troche przesadziłeś :D

zreszta człowieku, to jest jedna koszulka którą kupiłem głównie ze względu na pewne zajawki a Ty mi próbujesz wmówić że mam chu.jowy gust ;) uwierz mi że mam lepszy niż Ci sie wydaje, do tego kupuje już sobie ciuszki za własny hajs a nie tak jak sporo osób tutaj za pieniążki mamusi i tatusia ;)

a, no i zdziwiłbyś sie ilu ludzi chciałoby mieć taką "tandetę"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zreszta człowieku, to jest jedna koszulka którą kupiłem głównie ze względu na pewne zajawki a Ty mi próbujesz wmówić że mam chu.jowy gust ;)

no czyli dokladnie tak jak szatany metalowcy i ich koszulki z nazwami zespolow ^_^

i nie pisalem nic o Twoim guscie, a o tej koszulce wlasnie ;]

 

do tego kupuje już sobie ciuszki za własny hajs a nie tak jak sporo osób tutaj za pieniążki mamusi i tatusia ;)

Znaczy w ogole nie szanujesz zarobionych przez siebie pieniedzy ;)

Odnośnik do komentarza
mniejsze poszanowanie do nich mają małolaty kupujące sobie "levi jeans" czy tam "v neck tee" za kieszonkowe, ale to już inny temat :)

 

przemilcze wszystko, ale małolata nie zniose - w dodatku nie za kiesoznkowe, bo owych nie dostaje, tylko za kase, jaka sam sobie wypracuje, wiec ssiesz.

 

Tak w ogole odkad tu przybybyles jest niefajnie. wyjdź

 

Odnośnik do komentarza
Tori, wiadomo że kosztuje troche więcej niż "zwykłe" koszulki, ale za to jakość za(pipi)ista :)

przepraszam chłopcy że nie mam podobnego gustu do waszego, ciuchy z centrum handlowego zakładam tylko do pracy ;)

 

Twoja koszulka nie wygląda jakby była z centrum handlowego. Wygląda jakby była po prostu z bazaru. No, obciach. Ciekaw jestem ceny? U wietnama takie cacko kosztuje z trzy dychy.

Odnośnik do komentarza

Coś koło 100 na allegro.

 

mmaszczek(2).jpg

 

Co sprzedajemy pod nazwą CAGE FIGHTER oraz FAMILIA GLADIATORIA:

 

Przedstawiamy Państwu światową markę w naszej kolekcji, która produkuje odzież dla fanów oraz zawodników

widowiskowego sportu jakim jest MMA.

Nazwy Cage Fighter oraz Familia Gladiatoria są dziełem firmy MMA AUTHENTICS. Na rynku od 2007r, została przyjęta bardzo pozytywnie wśród zawodników oraz fanów MMA.

Zalety to: wzornictwo odbiegające od innych tego typu firm oraz dbałość o szczeguły.

Jak widać na załączonych poniżej zdjęciach, firmę tą doceniło wielu profesjonalistów.

 

TO WYBÓR MISTRZÓW.

TO JUŻ NIE ŻARTY.

 

brakuje dopisku TERAZ NADSZEDL CZAS NAPIERDALANIA

Edytowane przez Pain101
Odnośnik do komentarza

jedna koszulka wzbudziła tyle emocji wśród Was, boże :D chłopaki, to tylko MOJA koszulka i tylko forum internetowe, nie wyrośliście jeszcze z takich podniet? :)

lukaszu, skoro jesteś stałym klientem wietnamców to daj mi znać jak będą mieli oryginalne koszulki tapouta za 30zł, chętnie sie zaopatrzę u nich :) btw, wąskie, stereotypowe myślenie co niektórych mnie przeraża.

Edytowane przez Dziewiątek
Odnośnik do komentarza
jedna koszulka wzbudziła tyle emocji wśród Was, boże :D chłopaki, to tylko MOJA koszulka i tylko forum internetowe, nie wyrośliście jeszcze z takich podniet? :)

lukaszu, skoro jesteś stałym wietnamców to daj mi znać jak będą mieli oryginalne koszulki tapouta za 30zł, chętnie sie zaopatrzę u nich :) btw, wąskie, stereotypowe myślenie co niektórych mnie przeraża.

 

Zrozum po prostu, że kupiłeś brzydką rzecz.

Odnośnik do komentarza
przecież nie musi Ci sie podobać. napisałeś już to i ok, nie załamie sie przez Twoje zdanie :)

Wojtusiu, jestem wyluzowany jak ja pier... ;)

 

Jasne, że nie musi, ale gdybyśmy staneli tylko na tym to byłaby zdecydowanie zbyt przychylna recenzja twojej bluzki. Mnie może nie podobać się jakaś super kolekcja od projekanta, ale nie powiem, że to rzeczy bes gustu. O twoim ciuchu moge tak powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Tori, wiadomo że kosztuje troche więcej niż "zwykłe" koszulki, ale za to jakość za(pipi)ista :)

przepraszam chłopcy że nie mam podobnego gustu do waszego, ciuchy z centrum handlowego zakładam tylko do pracy ;)

 

Twoja koszulka nie wygląda jakby była z centrum handlowego. Wygląda jakby była po prostu z bazaru. No, obciach. Ciekaw jestem ceny? U wietnama takie cacko kosztuje z trzy dychy.

 

Na swiebodzkim we wroclawiu w niedziele 2 dychy max, ale kolo torow czesto u starego rumuna mozna za dychacza wciagnac, a jak do 14 poczekasz i zjesz knyche z budki w miedzyczasie to przyjezdza babka co na.pi.e.r.dala przez megafon "wsiiiiiistko po piaaataku".

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...