Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

najki i tak idą dalej, za małe się okazały troche...

 

a te z venezia się trochę rozeszły i je sobie zostawie.

dla niewtajemniczonych:

 

te butki to kopia (co zrobic) clarks' desert boots

czyli kultowego już modelu

 

cdb.jpg

travvvv.png

 

co bardziej kumaci wiedzą o co chodzi, reszta niech zostanie przy pumach feriari, lacostach i innych dobrych butkach ;-)

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

najki i tak idą dalej, za małe się okazały troche...

 

a te z venezia się trochę rozeszły i je sobie zostawie.

dla niewtajemniczonych:

 

te butki to kopia (co zrobic) clarks' desert boots

czyli kultowego już modelu

 

 

co bardziej kumaci wiedzą o co chodzi, reszta niech zostanie przy pumach feriari, lacostach i innych dobrych butkach ;-)

No jeśli coś jest Matju Łiliamsona lub Clarka Kenta to już zmnienia postać rzeczy i ze statusu ch.uj.owe momentalnie stają się kultowe,wręcz legendarne.

 

Sorry banny:

werenotworthy128621860874600034.jpg

Odnośnik do komentarza

 

No jeśli coś jest Matju Łiliamsona lub Clarka Kenta to już zmnienia postać rzeczy i ze statusu ch.uj.owe momentalnie stają się kultowe,wręcz legendarne.

 

 

 

:yes:

 

 

nie pogrążaj się - gdybys wykazywal sie choc minimalna wiedze z zakresu mody, moglbysmy normalnei porozmawiać,

ale widocznie nie ejst to tu mozliwe.

zreszta szkoda mi czasu na takie głupoty.

Odnośnik do komentarza

A tak bardziej poważnie i bez obrażania. Banny,

 

Moda modą i o ile clarks desert boots na tym murzynie wyglądają genialnie tak Twoje podroby zapewne wyglądałby mniej genialnie, tym bardziej jakbyś założył do nich czape drwala. Chodzi o umiejętne dobranie ciuchów, a nie ubranie nie pasujących do siebie, randomowych cichów z lumpeksu + podrob clarks desert boots, więc mog]łyś nieco zluzować ze zbędnej ironii i docinkami w stylu: nie pogrązaj sie, nie znasz sie na modzie, chodz sobie w lacostach itp.

 

 

Swoją drogą, te Twoje clarks desert boots nie są wcale obciachowe o ile by się do niech dobrało odpowiedni fit. Co innego te najki, tu pojechałeś po bandzie i nawet ktoś tak niewtajemniczony jak ja powie Ci, że straszna wieś.

Odnośnik do komentarza

 

 

nie pogrążaj się - gdybys wykazywal sie choc minimalna wiedze z zakresu mody, moglbysmy normalnei porozmawiać,

ale widocznie nie ejst to tu mozliwe.

zreszta szkoda mi czasu na takie głupoty.

Jacykow się znalazł :lol:

Mi szkoda czasu na zdobywanie wiedzy na temat mody bo to nigdy mi się nie przyda.Przyszłemu pracodawcy zapewne zaimponuje fakt,że znasz wszystkie modele butów na świecie i wszystkich projektantów.Dziewczynom pewnie też zaimponujesz swoją wiedzą,bo zawsze marzyły o facecie,który interesuje się moda bardziej niż one - to takie męskie.

Fatalnie się ubierasz a nazywanie tego "modą" to znak,że jednak rolnicy na wsi wiedzieli już od dawna co jest trendy.

:teehee:

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

A tak bardziej poważnie i bez obrażania. Banny,

 

Moda modą i o ile clarks desert boots na tym murzynie wyglądają genialnie tak Twoje podroby zapewne wyglądałby mniej genialnie, tym bardziej jakbyś założył do nich czape drwala. Chodzi o umiejętne dobranie ciuchów, a nie ubranie nie pasujących do siebie, randomowych cichów z lumpeksu + podrob clarks desert boots, więc mog]łyś nieco zluzować ze zbędnej ironii i docinkami w stylu: nie pogrązaj sie, nie znasz sie na modzie, chodz sobie w lacostach itp.

 

 

Swoją drogą, te Twoje clarks desert boots nie są wcale obciachowe o ile by się do niech dobrało odpowiedni fit. Co innego te najki, tu pojechałeś po bandzie i nawet ktoś tak niewtajemniczony jak ja powie Ci, że straszna wieś.

 

okej, ale nie oceniaj mnie teraz pod pryzmatem wczesniejszych rzeczy - jasne ze do tych butow nie zakladam czapki drwala

nie mam za bardzo czasu cyknąć fotki, ale najczesciej teraz chodze w koszuli/swetrze (ciemne) ciemno-szary plaszcz dwurzędowy , spodnie z HM węzsze i te buciki/wyzsze trapery.

wiadomo ,ze nie ubiore do tych butów kurtki ortalionowej i plecaka.

 

swoja droga, tę czapeczke bedziecie mi wypominac do konca mojej kariery tu.

no coz, trudno :-)

lezy biedna na dnie szafy i czeka , az pojde w pole na buraki

 

pozdrawiam hejterów :*

Odnośnik do komentarza

"Mi szkoda czasu na zdobywanie wiedzy na temat mody bo to nigdy mi się nie przyda.Przyszłemu pracodawcy zapewne zaimponuje fakt,że znasz wszystkie modele butów na świecie i wszystkich projektantów.Dziewczynom pewnie też zaimponujesz swoją wiedzą,bo zawsze marzyły o facecie,który interesuje się moda bardziej niż one - to takie męskie."

 

Patrzac na to z drugiej strony, jezeli robisz wszystko w swoim zyciu dla szefa/dziewczyn, to Tobie brakuje jaj.

Odnośnik do komentarza

Nie, lepiej powiedziec szefowi, ze jest palanem, wtedy o ile Twoje ego Cie nie r0z(pipi)i to zapewne wylecisz z roboty i dolaczysz do grona ludzi aktualnie nie pracujacych.

Jesli lekkie przylizanie dupy ma mu pomoc w osiagnieciu tego czego chce to nie widze zadnych przeciwwskazan, trzeba byc cwanym by sobie poradzic w zyciu, ale i tak nie wiem jaki to ma zwiazek z moda i ubiorem Bannego :x

Odnośnik do komentarza
Mi szkoda czasu na zdobywanie wiedzy na temat mody bo to nigdy mi się nie przyda.Przyszłemu pracodawcy zapewne zaimponuje fakt,że znasz wszystkie modele butów na świecie i wszystkich projektantów.Dziewczynom pewnie też zaimponujesz swoją wiedzą,bo zawsze marzyły o facecie,który interesuje się moda bardziej niż one - to takie męskie.

A na rozmowy o prace i na randki też chodzisz po męsku?

 

Nie umieć sie ubrać w dzisejszych czasach to lekkie kalectwo. Chyba, że powaznie wierzysz w to, że kobiety nie patrzą na wygląd, a w porządnej pracy (chyba, że pracujesz jako gornik pod ziemią, albo jak banny w polu) nie liczy się dobre pierwsze wrażenie przy kontakcie z ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Mi szkoda czasu na zdobywanie wiedzy na temat mody bo to nigdy mi się nie przyda.Przyszłemu pracodawcy zapewne zaimponuje fakt,że znasz wszystkie modele butów na świecie i wszystkich projektantów.Dziewczynom pewnie też zaimponujesz swoją wiedzą,bo zawsze marzyły o facecie,który interesuje się moda bardziej niż one - to takie męskie.

A na rozmowy o prace i na randki też chodzisz po męsku?

 

Nie umieć sie ubrać w dzisejszych czasach to lekkie kalectwo. Chyba, że powaznie wierzysz w to, że kobiety nie patrzą na wygląd, a w porządnej pracy (chyba, że pracujesz jako gornik pod ziemią, albo jak banny w polu) nie liczy się dobre pierwsze wrażenie przy kontakcie z ludzmi.

Tak,bo to,że nie chodzę w drwalskiej czapie i ch.ujowych pustelniczych butach oznacza,ze nie umiem się ubrać.Gratuluję dedukcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...