Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie każdemu pasują krótkie włosy, a czapka z daszkiem kojarzy mi się tylko z Wakabajaszim z Tsubasy (nie mój styl).

 

 

Może ta opaska na rękę to nie jest takie złe rozwiązanie, przy sportowym ubiorze może się nawet dobrze komponować. Poza tym karki będą ode mnie spierdalać na kilometr jak podniosę ręke, a na niej:

 

frotka_karate.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że Ty chcesz to na łeb taką frotkę założyć;]

 

Na rekę luz, sobie noś tylko co to pomoże poza tym, że nie bedziesz miał spoconych łap? Jak nie jesteś zawodowym tenisistą to imo nie potrzebne\

Odnośnik do komentarza

Nie każdemu pasują krótkie włosy, a czapka z daszkiem kojarzy mi się tylko z Wakabajaszim z Tsubasy (nie mój styl).

 

 

Może ta opaska na rękę to nie jest takie złe rozwiązanie, przy sportowym ubiorze może się nawet dobrze komponować. Poza tym karki będą ode mnie spierdalać na kilometr jak podniosę ręke, a na niej:

 

frotka_karate.jpg

 

 

Ja pi.e.r.d.o.le, w zyciu bym czegos takiego nie wlozyl na lape, moze lepiej z napisem "dobuzi" od razu? o_O

Odnośnik do komentarza

Czilałt Bob Budowniczy, z tym "karate" to nie pisałem na serio :wink: jak już będę czegoś szukał to albo w ogóle bez wzoru albo co najwyżej z jakimś markowym znaczkiem.

 

Ja myślałem, że Ty chcesz to na łeb taką frotkę założyć;]

 

Na rekę luz, sobie noś tylko co to pomoże poza tym, że nie bedziesz miał spoconych łap? Jak nie jesteś zawodowym tenisistą to imo nie potrzebne\

Nie no, co ty. Od początku miałem na myśli założenie tego na rękę.

 

A przydać to się na pewno przyda, może zawodowym tenisistą nie jestem, ale i tak z głowy cieknie mi jak z odkręconego kranu ;] tym bardziej w zatłoczonym autobusie czy w kolejce w Biedronce (gdzie nawet nie mają porządnej klimatyzacji). Chusteczki sobie daruję, nie chcę zbankrutować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...