Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem wreszcie spodenki desert camo.

 

I mam czarną bluzę z dużym napisem w kolorze zgniłej zieleni. Będzie to ze sobą pasować?

1cZeP.jpeg

 

Nie mam możliwości zrobić zdjęcia na żywo więc musicie sobie wyobrazić. 100x lepiej by było jakby zieleń była jaśniejsza albo spodenki w klasyczne zielone moro, ale niestety nie zależało to ode mnie. Można bez lipy wyjść na miasto czy jednak bawić się w zwrotne wysyłki (stracona kasa na kurierów)?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wreszcie spodenki desert camo.

 

I mam czarną bluzę z dużym napisem w kolorze zgniłej zieleni. Będzie to ze sobą pasować?

<fota> 

 

Nie mam możliwości zrobić zdjęcia na żywo więc musicie sobie wyobrazić. 100x lepiej by było jakby zieleń była jaśniejsza albo spodenki w klasyczne zielone moro, ale niestety nie zależało to ode mnie. Można bez lipy wyjść na miasto czy jednak bawić się w zwrotne wysyłki (stracona kasa na kurierów)?

Desert camo jeden z najładniejszych wzorów. 

Czerń wiadomo, że będzie pasowała. Napis zależy jak duży, ale zawsze możesz próbować zrównoważyć kolorystykę jakimiś dodatkami przeca. No i to chyba nie jest twoja jedyna bluza? Jak nie płaciłeś dużo, to pewnie bardziej się opłaca nawet zostawić żeby poczekały na jakiś zestaw idealny, niż odsyłać. 

Odnośnik do komentarza

No nie jest jedyna. Wiadomo. W sumie to bluza której i tak nie będę nosił zbytnio często. Dodatków nie noszę, więc nawet nie ma jak zrównoważyć. Napis jest duży. Zestaw idealny? Wątpię. Nie noszę raczej kolorów, które by pasowały do tej zgniłej zieleni, dlatego raczej te spodenki to jedyna opcja. Przynajmniej kolory się nie gryzą, ale jakby napis był beżowy lub jaśniejszy to by było zaje.biście. Niedługo postaram się zrobić zdjęcie całego zestawu.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, pytać na forum, czy przypał na miasto wyjść w czarnej bluzie z kapturem i spodniach camo XDDDD

Ty czytać nie umiesz? Ja wiem, że koszula w kwiatki zdjęta z klauna pasuje tylko do flagi pedałów ale to nie jest podstawą do robienia wjazdów.

I akurat o tym, że czarny pasuje do wszystkiego to wiem i nie musisz mnie uświadamiać. W ogóle lepiej, żebyś nikogo nie uświadamiał w kwestiach ubrań.

Odnośnik do komentarza

Ty czytać nie umiesz? Ja wiem, że koszula w kwiatki zdjęta z klauna pasuje tylko do flagi pedałów ale to nie jest podstawą do robienia wjazdów.

I akurat o tym, że czarny pasuje do wszystkiego to wiem i nie musisz mnie uświadamiać. W ogóle lepiej, żebyś nikogo nie uświadamiał w kwestiach ubrań.

 

 

Czarny nie pasuje do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...