Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, pokaz jakie wedlug Ciebie robia szal ; ] ?

 

 

 

edit:

swojego czasu dawalem je w szmatach, nie udalo mi sie ich dostac (nie do kupienia;/), moze nie jakis miod, ale z checia bym nabyl te papcie:

AAAAAjdQSAsAAAAAAA61lQ.jpg

 

O nieeeeeeeeeeeeeeeee :( Do tyc butow to kombo dresik + polimer na włosach, porazka. Nie spodziewalem sie tego po Tobie, to byl cios :(

 

@el becetol - niezle, niezle, gdzie i za ile? :>

Odnośnik do komentarza
No i niestety materializm jest najważniejszą cechą naszego społeczeństwa. I ch'uj ze np. spodnie są na maksa zje'bane ale mają znaczek i kosztowały grubą kapuche.

No właśnie. Ubieranie się w drogie ciuchy tylko dlatego, że są drogie jest debilizmem i szczytem przewracania się w du.pie.

Fajne super ekstra spodnie dizla za pięć stów (pięć (pipi)anych stów!). A co gdyby kosztowały stówę, Cegła? Powiedziałbyś, że to wiocha w nich chodzić, że za tanie? ;/

Odnośnik do komentarza

Chyba nie o to chodzi. Diesel jest prestiżową firmą, więc to lans mieć takie spodnie, a jeśli by kosztowały stówę, były fajne i marki mniej prestiżowej to też nie byłoby wiochy, bo za tanie. Są firmy tanie, fajne i są drogie, prestiżowe i (pipi)owe :P. Poza tym część modeli Diesla wygląda dobrze, a część źle, jak wszędzie, dlatego nie sądze, że jakby jakiś model był mega ch.jowy to by Cegła go założyl, bo to Diesel.

 

 

edit:

 

Fajne Adio ;]

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza

"Fajne super ekstra spodnie dizla za pięć stów (pięć (pipi)anych stów!). A co gdyby kosztowały stówę, Cegła? Powiedziałbyś, że to wiocha w nich chodzić, że za tanie? ;/"

 

 

lol, a gdzie ja cos takiego powiedzialem? Buty pokazalem, bo mi sie podobaja, ktos mowil, ze wiocha chodzic w butach z napisem diesel, ja mowie, ze to gruba firma i zadnej wiochy nie ma. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Same kiepskie te adio zostały, a jak są jakie fajne, to z jednym rozmiarem- albo dla midżetów, albo dla kajakarzy. Wiedzą jak wyzbyć się niesprzedanych egzemplarzy, sam chwilę w desperacji doszukiwałem drugiej pary, wmawiając sobie, że jest gratis. Ale czasem trzeba się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...