Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ej serio serio, na ulice wubieram sie tak, żeby robić wrazenie spoko gościa. Po domu łaże w podartym dresie i szlafroku. Jakby mi nie zależało co o mnie myślą inni, po mieście też pewnie chodziłbym w szlafroku. No w sumie po co mi twarde jeansy i ciężką skorzana kurtka jak mogłbym (pipi)ć w szlafroczku w słoniki? <moje ulubione>

Odnośnik do komentarza

CO sądzicie o tych bucikach ? wygodne ,mocne , może ktoś ma ? :P

dsc_0013.jpg

 

http://moda.allegro.pl/item1024033494_converse_baboo_ox_739_r_43_od_e_sportowe_sklep.html

 

biorę też pod uwagę zakup białych ale nie jestem do końca przekonany do tego koloru przy moim intensywnym użytkowaniu butów :).

 

Lub te :

pro_lthr_269_03.jpg

 

http://moda.allegro.pl/item1025746234_converse_pro_lthr_1s269_r_44_od_twsport_skora.html

 

 

Coś mnie wzięło na sierżanta :) ,co byscie wybrali lub polecili w podobnym stylu z innych marek ??

Odnośnik do komentarza

Figlarz, a czym sie roznia te dunki co pokazales, od tych Luckowych? Nie mowie ze sa zle, tylko chce sie dowiedziec w takim razie jaki jest ten wyznacznik bycia gimbusem, tzn gimbusowych butow.

Różnią się kolorystyką. Te, które wrzucił Lucek przypominają mi miliardy gimnazjalistów, którzy chodzą w butach o podobnej kolorystyce, natomiast nabytek Ukyo ma troszkę bardziej stonowane kolory i nie rzuca się tak w oczy jak pomarańczowe/różowe buciki z ju ken densa.

Odnośnik do komentarza

Nie kupuj tych butów. Serio.

a czemu ? możesz myśl rozwinąć :rolleyes:

 

masakra z tymi butami teraz , modeli od cholery ale 99,8% to wszystko kolorowe ,wysokie za kostkę na grubej ortopedycznej podeszwie dla gówniarzy z gimnazju :angry2: .

Według mnie wygladają jakby jakiś wulkanizator po godzinach ze starych opon je zrobił. Za te pieniądze możesz kupić o wiele ładniejsze buty w podobnym stylu i kolorystyce.

Odnośnik do komentarza

No sa sa, ale Gekon z Figlarzem jakby zobaczyli typa w takich na ulicy to by oczoplasu dostali ;)

Jak smiesz porównywać moj gust do gustu Figlarza?

 

Byty nie muszą mieć jednego koloru, ale pomaranczowy i czerwony zdecydowanie odpada

Odnośnik do komentarza

 

Według mnie wygladają jakby jakiś wulkanizator po godzinach ze starych opon je zrobił. Za te pieniądze możesz kupić o wiele ładniejsze buty w podobnym stylu i kolorystyce.

 

 

Szukaj Adidas Campus, jeżeli chcesz koniecznie adidasa...

http://allegro.pl/listing.php/search?string=Adidas+campus&from_showcat=1&category=15581

Edit:

Te pierwsze wyglądają jak podróby z rynku i to marnej jakości. :P

Edytowane przez Stranglerdave
Odnośnik do komentarza

 

Według mnie wygladają jakby jakiś wulkanizator po godzinach ze starych opon je zrobił. Za te pieniądze możesz kupić o wiele ładniejsze buty w podobnym stylu i kolorystyce.

 

 

Szukaj Adidas Campus, jeżeli chcesz koniecznie adidasa...

http://allegro.pl/listing.php/search?string=Adidas+campus&from_showcat=1&category=15581

Edit:

Te pierwsze wyglądają jak podróby z rynku i to marnej jakości. :P

Wcale nie musi to być adidas byle łądne ,solidne i wygodne .te Campusy nawet fajne ..

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio (heh już od paru ładnych miechów) dybię na Air Jordan`y III - !KLIK!

 

Kurna, ciężko je gdziekolwiek dostać :/ Nawet, jak ktoś deklaruje ściągnięcie ich z USA, to chce tak śmieszne pieniądze, że od razu wiadomo - oryginalne to one nie są...

 

Jak ktoś ma namiar, na jakiś sprawdzony sklep czy cóś, to proszę o stosowne info na PM`kę czy w temacie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...