Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mają wyglądać ładne buty zimowe?

Na zdjęciu faktycznie wyglądają słabo, ale na "żywo" i po założeniu na nogę +10 do oceny. Z tego co wiem, to najlepiej schodzący model KEENa. W sumie najbardziej zależało mi na jakości, a nad wyglądem się nie rozwodzę i kłócił nie będę, bo to kwestia gustu. Fanom trekingu powinny spasować.

Odnośnik do komentarza

To jest według mnie przykład ładnych butów na zimę:

timberland-boot-company-boots-4.jpg

Twoje pajgi na pewno są ciepłe, ale nie miałbym pojęcia jak się do nich ubrac bo nie pasowałyby do żadnego z moich ciuchów.

Spoko, ale na śnieżną zimę, to ja bym się bał takie buty zakładać :teehee: .

Odnośnik do komentarza

Urwa forumku znajdź mi jakieś ładne buty zimowe ;[

Glany, albo timberlandy innej opcji nie ma.

 

czym czyścić timberlandy, skoro wszystkie są z nubuka? :confused:

 

Ja używam pianki czyszczącej i impregnatu firmy Sizeer. Na ich stronie możesz kupić to, co wcześniej podałem.

 

I sól, którą teraz chodniki i ulice są posypywane również schodzi z butów przy użyciu tego preparatu? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Zwykła pasta do butow tez daje rade. Chyba, że to jakies buty zamszowe.

 

 

Aleeee nieeeee, kto normalny ubieerałby takie buty na zime?

 

 

 

Aaaa z nabuka? No to soryyy, nie pomyslałem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Są specjalne szczotki, gumki, pasty i spraye do nubuku. Popytaj w obuwniczych. Ze swej strony polecam zestaw: do czyszczenia na sucho szczotka (z jednej strony ma zwykle gumkę z drugiej taką delikatnie drapiącą szczoteczkę) + spray impregnujący, który odświeża kolor (o ile jest w kolorze butów, ale bezbarwny w sumie też im dobrze robi ) i zabezpiecza przed brudem i wilgocią :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Urwa forumku znajdź mi jakieś ładne buty zimowe ;[

Glany, albo timberlandy innej opcji nie ma.

 

czym czyścić timberlandy, skoro wszystkie są z nubuka? :confused:

 

Ja używam pianki czyszczącej i impregnatu firmy Sizeer. Na ich stronie możesz kupić to, co wcześniej podałem.

 

I sól, którą teraz chodniki i ulice są posypywane również schodzi z butów przy użyciu tego preparatu? :rolleyes:

 

Tak. Najpierw używasz pianki czyszczącej, a chwile po opryskujesz obuwie impregnatem. Można też kupić z tej firmy szczoteczke do czyszczenia :good:.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja moje nubukowe Busta-gripy najpierw czyszcze ta specjalna szczoteczka - wpierw gumowa stroną "zmazuje" brud a potem wykańczam tą włóknistą stroną. Na koniec szybko przelatuje bezbarwnym impregnatem i jest lajtowo. Ale ta gumka sie strasznie szybko zuzywa, zwlaszcza jak chce się idealnie do czysta wyczyścić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...