Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

czasami to rzeczywiście fajnie wygląda, ale w większości przypadków kojarzy mi się z elo-trendi licealistami, którzy wsadzają spodnie we wszystko co sie da i wyglądają przy tym przekomicznie (np. norbi na tym zdjeciu)

 

Ele trendi licealiści:

 

galeria_we_dwoje_6.jpg

 

galeria_we_dwoje_2.jpg

 

 

Pewnie zaraz odpowiesz, ze to i tak pedaly  :teehee:

 

 

 

 

Nazwałbym ich ludźmi wciskającymi kit plebsowi za hajsy.

 

Zasadniczo, w buty można wkładać spodnie szyte pod tym kątem: bojówki itd. Cała reszta to zwykłe pedalstwo  :teehee:

Edytowane przez Camillus
Odnośnik do komentarza

 

W ogóle kupowanie butów z wysoką cholewą i noszenie ich pod spodniami mija się chyba z celem. Te buty są po to wysokie, żeby się nogawki nie brudziły.

 

Spodnie w kant tez bys wlozyl w cholewke?

 

 

 

...do spodni w kant nie nosiłbym wysokich butów.

 

 

 

 

 

 

DUH !

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle kupowanie butów z wysoką cholewą i noszenie ich pod spodniami mija się chyba z celem. Te buty są po to wysokie, żeby się nogawki nie brudziły.

 

Spodnie w kant tez bys wlozyl w cholewke?

 

eee a kto nosi spodnie w kant do wysokich butów?

Odnośnik do komentarza

Co za różnica. ważne że nike wieśniaku

 

Odezwał się miastowy :( No to jutro jadę kupić swoje pierwsze w zyciu najki

 

Te środkowe buty  od roziego <3

 

już bym wolał zimą w japonkach biegać niż to ubrać :x

 

No co ty, bardzo ładne. Sam bym nosił, ale nie moja stylówa.

 

Gdyby nie ten wzór to byłyby spoko

Odnośnik do komentarza

eee...widziałeś mnie w nich, czy tylko tak sobie ogólnikowo pierdo.lisz..? A może ja w nich właśnie dobrze wyglądam i pasują mi do fita, co jest podstawą..? I jeśli jestem w stanie dobrac buty dla siebie, żeby się na mnie komponowały ze stylem w jakim sie ubieram, to uwazam, że mam prawo do komentowania butów innych.

 

 

 

 

 

 

...wróciłem wkur.wiony z roboty i mnie wszystko drażni...

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

eee...widziałeś mnie w nich, czy tylko tak sobie ogólnikowo pierdo.lisz..? A może ja w nich właśnie dobrze wyglądam i pasują mi do fita, co jest podstawą..? I jeśli jestem w stanie dobrac buty dla siebie, żeby się na mnie komponowały ze stylem w jakim sie ubieram, to uwazam, że mam prawo do komentowania butów innych.

 

pracowalem kiedys z  gosciem ktory ubieral sie w takie buty, wygladał jak homodracula sluchajacy depeszów.

Pokaz mi zestaw w ktorym te buty wygladaja dobrze a odszczekam to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...