Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trafilem na... repliki Yeezy 2. Ale jesli chodzi o pytanie wyzej to - zamierzam kupic Boosty ktore tutaj dawalem i sa od 650 funtow, wyrzygam jakby co, ale... Widzialem cene tych butow na pokazie w NY i byla tam cena 350$. Gosc na YT ktory wrzucil unboxing tez kupil za 350$. I nie sa to podroby. Bede w piatek szukal dokladnie po Amerykanskich sklepach, bo na ebay.co.uk nawet te z USA kosztuja tez od 600 funtow, zatem wezme sie za sklepy. Watpie, ze jest to limitowana ilosc tego modelu stad juz takie ceny, ale jest to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Szukałem jakiś takich kulturalno-sportowych butków na wiosnę i takie coś zamówiłem:

 

HD_0000072435_128440_09.jpg?201309100116

 

 

A wcześniej jak dowiadywałem się o tych Yeezach to natrafiłem na taki model najek i w sumie to nie są złe:

 

nike-flystepper-2k3-crescent-city-01.jpg

 

 

 

Cena przystępna, a tutaj różne kolory: http://www.footlocker.com/product/model:213982/sku:77473400/nike-flystepper-2k3-mens/blue/blue/?cm=searchmensshoes#sku-44576004

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

bierz, wszystkie dupy twoje jak wyjdziesz do clubu w takich laciach

idzie kupić gdzieś w polsce te air jordany w bardziej ludzkim rozmiarze- 42/43? na ataf najmniejsze us 10 a przecież to już ku,rwa kajaki.

Pisać do tego skleepu z prośbą o zamówienie mniejszych czy nie ma co raczej sobie dupy zawracac?

Odnośnik do komentarza

pytalem ich kiedys czy jest mozliwosc zamowienia innego rozmiaru to powiedzieli ze nie, bo najczesciej jest tak ze dostaja od hurtowni po 1 rozmiarze kazdego modelu i nie moga liczyc na wiecej, no chyba ze za jakies pol roku, ale to tez neiwiadomo

 

tu masz wiecej rozmiarow, tyle ze drozej: 

http://www.basketzone.pl/towar.3242.nike.air.jordan.1.retro.mid.white.html

http://worldbox.pl/?md=products&id_p=51210&name=buty-air-jordan-1-mid-554724-120&

 

e: a na zywo te buty robia loda z polykiem, takie sa dobre  :banderas:

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Kupuje 2 razy w roku buty i akurat teraz padło na DC,zapłaciłem chyba 85 euro,świetnie pasują do ubrań. Chodzę także w brązowych fajnych bucikach ze skóry za 120 euro i przy następnym zakupie butów w lipcu te ze skórki poleca na czerwony krzyż. Plebs jak nic mersi XD

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Ja od lat jakiegoś czasu chodzę w Salomonach. Ta marka jeszcze jakoś utrzymuje jakość. 

Te wszystkie półroczne Reebok czy Adidas już dawno straciły na jakości. 

Salomon jest o tyle spoko, że można dobrać buty w różnym design. Sportowe, do pracy, na wyjście itd....

Co ważniejsze nie padają mi tak często. Wiem, gadam jak sprzedawca ze sklepu ale na prawdę jeszcze się nie zwiodłem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...