Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Ubierzesz glany i jeansopodobne spodnie?

Skombinuj zwykłe materiałowe spodnie na kant (choć niekoniecznie) i MARYNARKĘ do tego. Od biedy możesz nawet wziąć swój czarny dyżurny weselno/studniówkowo/egzaminowy garnitur, chociaż osobiście byłbym za szarościami albo granatem. Koszula z krawatem i półbuty do tego i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Cała sprawa polega na tym, że powinno odróżniać się dwa rodzaje ubioru.

 

Modny, czyli chociażby te nogawki podwinięte. Nie krytykuje ludzi, którzy podążają za takim trendami. Mają czas, mają pasje i mają pieniądze - okey. Sęk w tym, że myśląc iż są oryginalni tak naprawdę sami się szufladkują, gdyż zamiast sami poszukać swojego odzwierciedlenia w stroju zewnętrznym, ślepo podążają za modą, która ich w tym wyręcza. Ich ubiór nie mówi o nich nic, oprócz tego że bacznie śledzą branże.

 

Jest jeszcze jednak Styl. Stylowe ubranie podkreśla najlepsze strony osobowości osoby je noszącej, nie musi rzucać się w oczy żeby przyciągać spojrzenia i leży na kimś jak jego druga skóra. Moda przemija, powraca a Styl pozostaje.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ja bardzo lubię Bannego. Czasami jego fity są naprawdę oryginalne i można się trochę z nich nauczyć, ale gdy np. słyszę obowiązkowe podwinięte nogawki, skrócone spodnie to mną rzuca jak Kobuszewskim w skeczu "Ucz się Jasiu, ucz."

Objaśnię to na przykładzie gry wideo (forum do czegoś zobowiązuje). Kiedy Kratos otrzymał od Zeusa Miecz Olimpu, przyjął go bez oporu bo miecz był za(pipi)isty. Ale gdy Zeus chciał, aby Kratos służył mu na wieczność, Kratos odpowiedział: "I serve no one!". Tak mniej więcej jest ze mną i modą.

Edytowane przez Mr. Blue
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Cała sprawa polega na tym, że powinno odróżniać się dwa rodzaje ubioru.

 

Modny, czyli chociażby te nogawki podwinięte. Nie krytykuje ludzi, którzy podążają za takim trendami. Mają czas, mają pasje i mają pieniądze - okey. Sęk w tym, że myśląc iż są oryginalni tak naprawdę sami się szufladkują, gdyż zamiast sami poszukać swojego odzwierciedlenia w stroju zewnętrznym, ślepo podążają za modą, która ich w tym wyręcza. Ich ubiór nie mówi o nich nic, oprócz tego że bacznie śledzą branże.

 

Jest jeszcze jednak Styl. Stylowe ubranie podkreśla najlepsze strony osobowości osoby je noszącej, nie musi rzucać się w oczy żeby przyciągać spojrzenia i leży na kimś jak jego druga skóra. Moda przemija, powraca a Styl pozostaje.

 

coz, fakt, moze czasem slepo podazam za trendami, czasem tez podjaram sie jednym 'stylem', a za chwile przechodze fascynacje vzyms zupelnei innym (dlatego szafa juz mi nie starcza do gromadzenia szmat) co jest po prostu niedobre - brak zdecydowania , okreslenia sie jakoby.

ale tez nikt od razu nie wykreowal wlasnego ja, takze mysle, ze z czasem moze byc tylko lepiej . o

 

 

dobra starczy juz tego filozofofofofowyania :thumbsup:

 

 

 

(ps: przez podwiniete nogawki zachorowałem, wiec uwazajcie) xD

 

Ja bardzo lubię Bannego. Czasami jego fity są naprawdę oryginalne i można się trochę z nich nauczyć, ale gdy np. słyszę obowiązkowe podwinięte nogawki, skrócone spodnie to mną rzuca jak Kobuszewskim w skeczu "Ucz się Jasiu, ucz."

Objaśnię to na przykładzie gry wideo (forum do czegoś zobowiązuje). Kiedy Kratos otrzymał od Zeusa Miecz Olimpu, przyjął go bez oporu bo miecz był za(pipi)isty. Ale gdy Zeus chciał, aby Kratos służył mu na wieczność, Kratos odpowiedział: "I serve no one!". Tak mniej więcej jest ze mną i modą.

 

nadwyrezylem to, obowiazkowe na sezon , o :P

znaczy sie uzaleznilem sie od tego no i zachecam do noszenia w ten sposob :P

Odnośnik do komentarza

Banny jak ci się już ciuchy nie mieszczą w szafie, chętnie pewnie przygarnę kilka rzeczy :D

 

Mówisz, że jarają Cię ciuszki z trzeciej ręki :D

 

Ja Banny'ego podziwiam, ja jakoś nigdy nie mogłem się przemóc by kupić używaną szmatę. Uszły by chyba tylko spodnie i jakieś torby, koszulki za nic...

 

pralka + dobry proszek/płyn = nówka

 

: )

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...