Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

uporczywe noszenie szaliczków jest trochę zniewieściałe. Ilekroć gdy widzę jakiegoś typa z szaliczkiem rozpoznaję go jako studenta nauk humanistycznych lubiącego popić w towarzystwie,słuchający muzyki indie,electro,synth-pop pogadać na poziomie(mniejsza o to jaki to by był poziom), kartkujący tylko poczytne książki jak chociażby Palahniuk,Bukowski czy Terakowska delektując się i egzaltując filmy z ostatniej dekady. Do tego nie lubi przejmować się politykę bo wybór zazwyczaj jest zgodny z opinią ludzi dobrze wykształconych. Ogólnie mam takich ludzi dość,no ale ja odgórnie nie lubię identyfikować się z żadną opcją/organizacją/sektą niepotrzebne skreślić.

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Macie jakieś pomysły na fajne, niedrogie laczki na lato? Celowałbym w kolory piaskowe, żółte, beż i bez jakichś paskudztw typu łyżwa na 50% buta. Jutro będę w H&m, bershk'ce, Zarze to też luknę.

Looknij do House'a są fajne buciki w stylu casual/sport, ładne, wygodne, bez zbędnych bajerów i wodotrysków, z prawdziwej skóry, kolor jasny brąz/piasek/podpalany rudy, miejscami lekko poprzecierane, cena też miła 139zł.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś pomysły na fajne, niedrogie laczki na lato? Celowałbym w kolory piaskowe, żółte, beż i bez jakichś paskudztw typu łyżwa na 50% buta. Jutro będę w H&m, bershk'ce, Zarze to też luknę.

 

Jak cos znajdziesz dbrego to daj znać. Będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem i ogólnie polecam kolekcje na wiosnę/lato H&M. Duużo fajnych szmat za małe pieniądze i była jakaś akcja promocyjna, że za zakupy powyżej 80zł karta upominkowa o wartości 30zł gratis. Kupiłem fpisdu ciuchów ale słabo z butami, tylko jakieś paputki przedszkolne przygarnąłem... Espadryle na to mówią na stronie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

czemu jak widzę jakiegoś hipstera w ray banach ( oczywiście podróby z allegro od chińczyków za 10 zł ) to czuję po prostu że ten koleś jest żenujący ? Te okulary są już tak popularne że to wstyd nosić . Oczywiście fryzurka ala bieber included http://1.bp.blogspot.com/_ynMSU4qto9g/TQxOmLtqNEI/AAAAAAAAACA/xk2oOxqEn7E/s1600/hipster-guy-hair-131.jpg

Odnośnik do komentarza

Trochę taka w stylu Mielno '90. Ale ogólnie to

 

chu.jowa jak chu.j.

 

o zaje.bał :flag_of_truce: Miałem podobne spostrzeżenie, ale nie potrafiłem wyrazić kiedy pierwszy raz spojrzałem na obrazek, natomiast Twój komentarz wybornie przedstawił moją reakcję.

 

Co najmniej nie ogarniam, (pipi)a:

37girlsjeans.jpg

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...