Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Nie mam mrocznej przeszłości, muzyka nigdy nie wpływała na moj styl,  w sumie to nic nie wpływa, jestem zayebiscie niepodległy i niezależny, antymainstream.

Do dzisiaj jestem postrachem sklepów z dzinsami, ponieważ nigdy nie spedale sie do tego stopnia by kupic wytarte dzinsy, dlatego musza laseczki szukac po magazynach starych modeli, bo panicz nie chce wytarc.

 

edit: i jestem odważny

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miano panicza jest jedno i mam je zaklepane wiec trzy w bok. Ja fit z gory aprobuje i pisze to majac na sobie dres stoprocent. Powinno chodzic sie w tym, w tym czuje sie dobrze a nie kretynskie szufladki, ze jak sweterek to zaraz gej. Jestem kategorycznie przeciw szufladkom. Gdy jezdze rano mpk i mam dres ludzie z rzadka odzajemniaja usmiech, staraja sie uniknac kontaktu wzrokowego, kiedys 1 staruszka powiedziala, ze sie mnie boii i wcale nie mialem ze soba wiatraka wlaczonego. Z koleii jak dzinsy zaloze sytuacja sie odwraca. Przykre to jest w sumie. :(

Odnośnik do komentarza

Nie mam mrocznej przeszłości, muzyka nigdy nie wpływała na moj styl,  w sumie to nic nie wpływa, jestem zayebiscie niepodległy i niezależny, antymainstream.

Do dzisiaj jestem postrachem sklepów z dzinsami, ponieważ nigdy nie spedale sie do tego stopnia by kupic wytarte dzinsy, dlatego musza laseczki szukac po magazynach starych modeli, bo panicz nie chce wytarc.

 

 

ogolnie niewytarte jeansy sa bardzo popularne.

 

Levi%2527s%2BMen%2527s%2B501%2BShrink%2B

 

najbardziej wkurzaja mnie jasne jeansy, wytarte na udach z rozszerzanymi nogawkami u dolu.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje koledzy za odpowiedz odnosnie toreb na ramie. Mam upatrzona sztuke, czarna, matowa ze skory tylko czekam na jakies wyprzedaze bo kosztuje zbyt duzo polskich pesos.

 

 

A co do jeansow to spodnie z big star sa optymalne dla mnie jesli chodzi o stosunek cena/jakosc i zawsze mozna dostac odpowiedni fit i kolor. Srednio kosztuja okolo 200 zlotych, a nie wycieraja sie na jajach po 2 miesiacach.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez NIGDY nie mialem wytartych dzinsow (chyba, ze same sie starly;)), a byl dosyc dlugi okres, ze graniczylo z cudem, aby w tym kraju takie dostac.

Na dodatek nie sa one w 95% wytarte w ten sposob, ze jakos delikatnie kolor przechodzi w kolor, tylko na granacie nagle pojawiaja sie podluzne biale plamy. Dzizas.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do stołu siadasz też z zapiętą marynarką? O.o

Spójrzcie na buty jakimi się jaracie w sąsiednim temacie i jeszcze raz zastanówcie się, czy w ogóle macie jakieś podstawy, by mówić o standardach eleganckiego ubioru.

Oczywiście, że nosi się pasek do garnituru i niech dostateczną przesłanką ku temu będą szlufki w jego spodniach. Pro-tip: jeśli jakimś cudem macie spodnie do garniaka bez szlufek, to dlatego, że kupiliście wersje do szelek.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nosi się pasek do garnituru i niech dostateczną przesłanką ku temu będą szlufki w jego spodniach. 

 

szlufki od spodni sa jak kobiety, nie ze wszystkich mozesz korzystac. niestety rozczaruje cie i jeszcze raz podkresle to co napisalem, nie nosi sie paska do spodni od garnituru.

 

sa oczywiscie wyjatki, czyli:

 

 

nigdy.

 

 

edit:

 

 

Do stołu siadasz też z zapiętą marynarką? O.o

 

 

pisalem to juz kiedys:

 

nie musisz zapinac kazdego guzika. w marynarce z dwoma guzikami zapnij najwyzszy, w tej z trzema zapnij srodkowy. w marynarce z jednym... to jest bog guzikow i nie masz go prawa ruszac.

 

jesli jest inaczej to masz zle skrojona marynarke.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Powiedz mi, że to kolejna z forumowych akcji nabijania się?

 

Pierwsze trafy z google pod hasłem "zasady noszenia garnituru"

XIII. Pasek. Powinien być dyskretny, najlepiejczarny, skórzany z klasyczną, mosiężną lub srebrną, niezbyt ciężką klamrą. Kolor paska starajmy się dopasować do koloru butów.
http://wlosymakijazstylizacja.blox.pl/2007/01/15-regul-noszenia-garniturow.html

4. Długość krawata
Dobrze zawiązany krawat musi sięgać do paska, przykrywając klamrę. Nie może być krótszy, ani dłuższy.

http://szatnia.pl/blog/jak-nosic-garnitur-zasady-dla-eleganckich-mezczyzn/

11. Pasek
Kolor paska powinien być dopasowany do butów. Pasek nie może być zbyt ciężki. Najlepszy będzie skórzany z dyskretną, srebrną lub mosiężną klamrą.

http://jegostrona.pl/styl/artykuly/380102,wiesz-jak-nosic-garnitur-poznaj-13-zelaznych-zasad.html

Pasek
Skórzany.
Dobrany kolorystycznie do butów.
Z delikatną sprzączką.

http://www.weselinka.pl/jak-nosic-garnitur-wazne-wskazowki

 

 

Doceń to, że zmarnowałem 5 minut życia żeby dowieść Ci jakie bzdury pleciesz.

 

Dla porównania, pod hasłem "garnitur bez paska" wyskakują mi dwie strony o licealistach, pytających jak ubrać się na studniówkę/maturę i takie cytaciki:

Spodnie bez paska
Prawie każda kompozycja, na którą się decydujemy, powinna uwzględniać pasek. Nie tylko chodzi o to, żeby nie spadały nam spodnie, ale także o to, że bez paska będziemy wyglądali po prostu dziwnie, zwłaszcza jeśli górną część ubrania, np. koszulę, nosimy wpuszczoną.

Chodzenie bez paska i szelek owocuje bardzo brzydkim zachowaniem, które polega na nieustannym podciąganiu spodni. Zdjęcie jest mylące. Nie należy się zdjęciami sugerować, bo nie mamy przecież żadnej gwarancji, że to co na nim prezentowane jest zgodne z wskazaniami etykiety.

 

 

Trochę kosa, co? Może daj jeszcze jakiś wulgarni filmik na poparcie swojej wiedzy o regułach właściwego ubioru.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Powiedz mi, że to kolejna z forumowych akcji nabijania się?

 

Pierwsze trafy z google pod hasłem "zasady noszenia garnituru"

XIII. Pasek. Powinien być dyskretny, najlepiejczarny, skórzany z klasyczną, mosiężną lub srebrną, niezbyt ciężką klamrą. Kolor paska starajmy się dopasować do koloru butów.

http://wlosymakijazstylizacja.blox.pl/2007/01/15-regul-noszenia-garniturow.html

 

4. Długość krawata

Dobrze zawiązany krawat musi sięgać do paska, przykrywając klamrę. Nie może być krótszy, ani dłuższy.

http://szatnia.pl/blog/jak-nosic-garnitur-zasady-dla-eleganckich-mezczyzn/

 

11. Pasek

Kolor paska powinien być dopasowany do butów. Pasek nie może być zbyt ciężki. Najlepszy będzie skórzany z dyskretną, srebrną lub mosiężną klamrą.

http://jegostrona.pl/styl/artykuly/380102,wiesz-jak-nosic-garnitur-poznaj-13-zelaznych-zasad.html

 

Pasek

Skórzany.

Dobrany kolorystycznie do butów.

Z delikatną sprzączką.

http://www.weselinka.pl/jak-nosic-garnitur-wazne-wskazowki

 

 

Doceń to, że zmarnowałem 5 minut życia żeby dowieść Ci jakie bzdury pleciesz.

 

Dla porównania, pod hasłem "garnitur bez paska" wyskakują mi dwie strony o licealistach, pytających jak ubrać się na studniówkę/maturę i takie cytaciki:

 

Spodnie bez paska

Prawie każda kompozycja, na którą się decydujemy, powinna uwzględniać pasek. Nie tylko chodzi o to, żeby nie spadały nam spodnie, ale także o to, że bez paska będziemy wyglądali po prostu dziwnie, zwłaszcza jeśli górną część ubrania, np. koszulę, nosimy wpuszczoną.

 

Chodzenie bez paska i szelek owocuje bardzo brzydkim zachowaniem, które polega na nieustannym podciąganiu spodni. Zdjęcie jest mylące. Nie należy się zdjęciami sugerować, bo nie mamy przecież żadnej gwarancji, że to co na nim prezentowane jest z godne z wskazaniami etykiety.

 

 

Trochę kosa, co? Może daj jeszcze jakiś wulgarni filmik na poparcie swojej wiedzy o regułach właściwego ubioru.

Szybkie obalenie tych źródeł:

 

link nr 1 adres: wlosymakijazstylizacja.blox.pl - mówi samo za siebie

 

link nr 2 : koleś pisze "na prawdę" oraz jeśli  "spodnie nie marszczą się na dole oznacza to, że są za krótkie." 

 

link nr 3: niemal same pierdoły, które powtarzają w sklepie żeby wcisnąć zły garnitur

 

 

link nr 4: spójrz na zdjęcie obok artykułu

 

Jak masz dobrze, skrojony, dopasowany garnitur to nic z tyłka nie spada i nie trzeba podciągać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...