Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam poważne pytanie. Sprawa ta nurtuje mnie od jakiegoś czasu, a nie chce mi się szukać w Internetach po profesjonalnych stronach, więc pytam tutaj. Czy polówki można nosić razem z innymi szmatami, czy raczej same? Mam na myśli np. sweter, koszulę jakąś, cokolwiek (chodzi o górną część, nie spodnie). Od zawsze nosiłem polo tylko i wyłącznie same, bez żadnego kombinowania, jednak ostatnio mnie to zaciekawiło i zacząłem się zastanawiać, czy to nie faux pas. Co na to forumowi spece od mody? Czekam na poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Skoro waldusthecyc mówi, że zakładamy pasek do marynarki, to jest to świętość i tak mamy robić.

Na zlocie mają bić się na gołe klaty z Mausem!

Nie ma szans, robimy wszystko aby nie spotkać sie razem, w przeciwnym wypadku zlatuje sie prasa a stara Kwasniewska podbiega prosząc o autograf i lekcje stylu. Nie chcemy robić zamieszania.

 

Tak BTW to cieszę sie, ze w ogóle Polacy zaczynają przywiazywac wagę do ubioru. Zobaczcie na poziom tego tematu rok temu a teraz. Jesteście bardzo szykowni.

Odnośnik do komentarza

Trampki jakoś przeżyję, ale to co powyżej już nie.

 

ja na odwrot. xD

 

e: chetnie bym sie z waldkiem spotkal na kawe, bo wydaje sie calkiem w porzadku. tak samo z czortem, chociaz wiem, ze za mna nie przepada. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

Trampki jakoś przeżyję, ale to co powyżej już nie.

ja na odwrot. xD

 

e: chetnie bym sie z waldkiem spotkal na kawe, bo wydaje sie calkiem w porzadku. tak samo z czortem, chociaz wiem, ze za mna nie przepada. ;)

Maus tyś fotograf w Londynie? To nie wszystko stracone bo tam się bywa :D a zrobisz mi kilka "dyrektorskich" fotek w garniaku abym mógł na forumku krzewić szyk i styl?

Odnośnik do komentarza

 

Trampki jakoś przeżyję, ale to co powyżej już nie.

 

ja na odwrot. xD

 

e: chetnie bym sie z waldkiem spotkal na kawe, bo wydaje sie calkiem w porzadku. tak samo z czortem, chociaz wiem, ze za mna nie przepada. ;)

 

Możliwe, że w lipcu będę w Londynie (przelotem, ale parę godzin znajdę w razie czego). Kawy nie pijam, więc zostaje alkohol. 

 

Kaman, mam nie przepadać za kimś, z kim prztykam się w internecie?

Odnośnik do komentarza

Jestem w Londynie średnio 10 razy na tydzień. Kiedy się ustawiamy na browar..? Tylko musi byc szybko, bo mi pociąg odjeżdża za 25 minut :confused:

 

 

 

 

...ale serio - rzadko, bo rzadko, ale czasem w sobotę, albo niedzielę mam 3 godzinny postój w stolycy. Maus, rusz zad i idziemy na cydra. Jako element kuszący nadmienię, że będzie okazja zobaczyć mnie noszącego krawat. Przypinany.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

nie

 

Zawsze możesz kupić za mniej niż tysiak model, który przed przecena z powodu nowej kolekcji koztowal powyzej tysiaka ; )

ja swój kupiłem w bytom i jest spoko.

 

 

Komunijny skurczył się w praniu?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Okej dzieki Panowie za pomoc, szczerze mowiąc to sam nie wiem jakie mam wymiary. Wzrost 183 i 80-82kg. Własnie myślałem o Próchniku i Bytom.

Sam nie wiem jak powinienem wyglądać w garniaku. Powiem Wam tak szczerze, że jak jestem na delegacjach to najfajniej (gejoza alert) prezentuja się panowie w 

1.Dobrych koszulach (o ile hilfiger to dobra koszula),bez krawata

2.Marynarka

3.Dobre jeansy

3.Skrórzane buty

4.Pasek z dyskretną klamrą.

 

 

Jak patrzyłem na inne polskie delegacje to wyglądali jak wizytacja generała jaruzelskiego w fabryce eternitu...czarne&granatowe garnitury w full opcji pod krawatem, gdzie niemiaszki i austriacy raczej występowali w takim ficie jak opisałem wyżej. Chyba w Polsce jeszcze zbyt mocno jest zakorzeniony pogląd 

elegancko=garnitur,krawat i najlepiej kamizelka.

Stąd moje zapędy,żeby skupić się na koszuli i marynarce.

 

 

Ale ja sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...