Skocz do zawartości

Ciekawe filmiki


QBH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 657
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Piękne auta bez wiochy. Yacek jak zawsze musi się przypierdalać ale on ma jakiś kompleks więc spoko. Wątpię, żebyś na "Niedzielnym zlocie forumowiczów honda-golf-klubu pod tesco :D" znalazł takie perełki jak Civic Mugen RR.

Ale to jest ten typ co lubi się przysrać do wszystkiego :)

 

Nie wiem co Cię tak boli w ludziach, którzy mają pasję. Co cię tak gryzie? Boli Cię, że u nas wieśniaki w tych agro-Civicach ruchają Cię na światłach? Bo nie kumam Twojego bólu. Rozumiem, że motocykliści to też naród przeklęty bo będą szybciej na miejscu niż Ty i nie stoją w korkach?

 

Wszędzie znajdziesz paru łosi co przegną ze stylistyką ( gościu z niebieskim spoilerem ) ale 90 % aut na tym nagraniu było ładnie zrobione bez wiochy.

Wydaje mi się, że swoją wiedzą Yacek już kilka(dziesiąt) razy udowodnił,że jego pasją są samochody, tudzież motoryzacja ogółem.

 

I ja się w tutaj w zupełności zgadzam z Yackiem i Wampisem,a nigdy jak to ująłeś MeL żaden mnie nie ,,wyruchał" na światłach, bo by po prostu nie dał rady (gównarzerią jest swoją drogą ściganie się na światłach). To jest po prostu oszpecanie aut. Myślę,że do tego trzeba po prostu dorosnąć,by zobaczyć o co mi chodzi.

 

Pozdrowienia od człowieka, który w ostatnim tygodniu spędził 66h na pucowaniu swoich aut ;)

Odnośnik do komentarza

Piękne auta bez wiochy. Yacek jak zawsze musi się przypierdalać ale on ma jakiś kompleks więc spoko. Wątpię, żebyś na "Niedzielnym zlocie forumowiczów honda-golf-klubu pod tesco :D" znalazł takie perełki jak Civic Mugen RR.

Ale to jest ten typ co lubi się przysrać do wszystkiego :)

 

Nie wiem co Cię tak boli w ludziach, którzy mają pasję. Co cię tak gryzie? Boli Cię, że u nas wieśniaki w tych agro-Civicach ruchają Cię na światłach? Bo nie kumam Twojego bólu. Rozumiem, że motocykliści to też naród przeklęty bo będą szybciej na miejscu niż Ty i nie stoją w korkach?

 

Wszędzie znajdziesz paru łosi co przegną ze stylistyką ( gościu z niebieskim spoilerem ) ale 90 % aut na tym nagraniu było ładnie zrobione bez wiochy.

 

Wybacz kolego, motocyklisci to narod przeklety, pewnie masz racje ale nie trafiles bo sam mam motor i mi nie przeszkadza jak ludzie na eRjedynkach omijają cały korek we wrocławiu bo ja też mogę jak mam kaprys. Mnie to nie gryzie, ja to wyśmiewam bo godnym politowania jest krzywo poskładany civic, nawet jeśli to jakiś mugen, nad którym się tak spuszczasz. Dla mnie to taka sama patologia jak jakiś pseudo hop siupek z blokowiska, który udaje twardziela idąc o 19:00 przez dzielnice z jakimś biednym sony ericcsonem i puszczając z niego przeboje Firmy JP. Od kiedy chłopie civici mnie ru chają na światłach ? No lol, może Ty tak odbierasz ale ja nie stoje na światłach aby być ruchanym, ani kogoś ruchać z silniczkiem 1.8 i kierownicą MOMO dla cyny, ja stoje dlatego, że jest czerwone i czekam na zielone aby pojechać dalej. Jak chce poszaleć to próbóje sił na torze swoim motorkiem, jak mam kaprys porajdować to robimy sobie wyścig po lesie terenówkami. Gdybym do poznania miał bliziutko to pewnie bym wymyślił i budował jakieś małe autko typowo pod tor dla zabawy.

 

No ale jeśli na Tobie robi wrażenie jakaś hondzina z różowymi wentylami w felgach, jakaś hondzina lub golf z krzywo spasowanym przodem po dzwonie, nawet jak to jest jakiś osrany Mugen limited edition to ja nie mam pytań. Ile z tych aut jest konkretnie zrobionych i po tuningu bo 90% to ludzie, którzy za ostatni hajs kupili felgi, zrobili glebe, jakieś bodykity, spojlery i za resztę popryskali sprayem na pokrywę zaworów silnika i mamy 'tune'.

 

Dla mnie to ta sama liga co fani dody albo joli rutowicz. Coś biednego jeśli chodzi o gust.

 

 

Sytuacja z wczoraj, stoję na światłach (czekam ofkoz aby mnie odstawił civic na kresce) wyjeżdza ładnie wypucowany SREBRNY Opel Signum na 17" felgach.... FIOLETOWYCH.

 

2pcs-HSP-1-10-RC-On-Road-Car-Aluminum-Alloy-Wheels-Purple-2952_2.jpg

 

Dokładnie taki kolor, felga innego wzoru, taka trochę podobna do fabrycznej felgi Golfa 5 GTI. No i pewnie też się przypi erdalam ale sorry, są pewne zasady jeśli chodzi o estetyke, których nie wytłumaczy się żadnym gustem. I podobnie jest z tymi poobklejanymi, oczywiście z wielką pasją autkami z wszelkich zlotów pod tesco czy z filmiku w tym temacie. I tu nie chodzi aby wszystkie auta były czarne albo srebrne bo mogą być ładne tak jak Ford GT z białym paskiem na całą długość bo to łądnie dobrana formu hołdu zawodom z dawnych lat i nie wygląda to obleśnie bo to specyficzne autko, tak samo jak kosmiczny Lotus Exige, KTM XBOW, Ariel Atom, albo TVR.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Audi RS6 u nas na lotnisku. Lubię te audi za jego niepozorność :)

 

video

To RS6 wisi już dosyć długo na allegro. Pierwszy raz widziałem je w ok. września. Miałem się kiedyś nawet okazję z nim zmierzyć :)

 

Może za dużo woła za nie? Z drugiej strony takie autko do łatwo zbywalnych nie należy hehe Tak jak miałem okazję je oglądać to bardzo zadbane.

Dla ciekawskich kosztów utrzymania to dodam, że właściciel deklaruje średnie spalanie na poziomie ok 20l/100km, ekonomiczna jazda po autostradzie nie mniej jak 15l/100km. Podczas takich zabaw komp wypluł wynik czterdzieści kilka literków wachy.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ceny oscylowały w okolicach 130 tyś. Nie jestem pewien dokładnie,ale na pewno powyżej 100 000. Teraz nie ma go na allegro.

Łebi, FIS dosyć mocno zawyża. Natomiast to spalanie 20l/100km jak najbardziej możliwe,ale na trasie. Miasto 24-25. Mnie się przynajmniej nigdy nie udało niżej zejść.Do kosztów trzeba też doliczyć drogie serwisy, ubezpiezenie i miliony czujników, które nie daj boże się popsują.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.