Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Nie mogę znaleźć tytułu gry w którą się zagrywałem za dzieciaka na starym komputerze mojego brata.

Gra chyba działała na MS-DOS (ale głowy nie daje), była chodzoną bijatyką w stylu final fight, można było grać w 2 osoby na jednej klawiaturze.

Bohaterami była dyskietka z czerwonymi rękawicami bokserskimi (P1) i wentylator albo zasilacz (ciężko powiedzieć) z niebieskimi rękawicami (P2). Przeciwnicy to również różnego rodzaju części komputerowe.

 

To może dziwne ale do dziś pamiętam, że folder z grą nazywał się people lub jakoś tak ale pod tym hasłem nic nie znalazłem.

Plusy za jakiekolwiek info :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 szukam jakichś ciekawych gier, w które mógłbym pograć w... pracy :)  Tak się składa, że często przez pół dnia nie ma nic do roboty, więc albo czytam książki albo oglądam filmy :P

Teraz naszło mnie na gierki. Ale nie jakieś popierdółki we flashu. Najlepiej point&click, symulatory lub RPG. Myślałem, że nadrobię zaległości i przejdę jakieś klasyki, np. Gothic, Syberia, czy FF VII.

Tylko jedyne ograniczenie jest takie, że w pracy nie bardzo mam warunki, aby puścić dźwięk głośniej. Musi być ściszony albo całkowicie wyłączony. Czyli wychodzi na to, że FF VII muszę jednak odpuścić, bo tam, z tego co mi się wydaje, muzyka odgrywa dużą rolę.

 

Możecie polecić jakieś gierki, w które spokojnie można grać na przyciszonych głośnikach i za wiele się nie straci na grywalności?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

No w sumie nie głupi pomysł z tą jedną słuchawką  :) Przyznam, że w Fallout'y nie miałem okazji grać (chwilę tylko w F3). Właśnie sobie oglądam filmiki z gameplayem i wydaje się, że muzyka robi klimat, więc czy na pewno dużo nie stracę, grając z jedną słuchawką albo na przyciszonym dźwięku (ale nie całkowicie wyciszonym)?

 

A jeszcze jakieś krótsze gry, tak max 12-15h, możecie polecić?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu w robocie grałem w świetne FTL: Faster than light. Możesz próbować FIFĘ, ale do niej trzeba mieć origin zainstalowany. A jeśli niestraszny Ci Steam, to CS:GO. Z RGPów to Divinity: Original Sin (dialogów audio niemal brak, muzykę można ściszyć), albo odświeżone Baldur's Gate. Jeśli komp Ci pociągnie to Max Payne 3 jest w miarę krótki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie gry jak Max Payne 3, czy FIFA odpadają. Do MP3 właśnie przymierzam się na PS3, a w piłkę (u mnie króluje PES) tez wolę pograć na konsoli. Pozostałe gry sprawdzę. Też kusi mnie jakiś FPS, ten CS:GO byłby idealny, ale nie wiem, czy w pracy to dobry pomysł. W każdej chwili mogę być zmuszony do opuszczenia biurka/odebrania telefonu, a gry online nie spauzuję :P

 

Dzięki za pomoc :)

Jak ktoś jeszcze ma jakieś typy, to będę wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...