Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Krótka piłka, jest jakiś dobry tytuł przypominający Heroes of Might & Magic 3? Zawsze mogę zainstalować 3 ale pomyślałem, że może spróbuję czegoś nowszego, za w czasu piszę, że H5 odpada bo jest ohydnie cukierkowy, a i sam design taki sobie.

Może Dis(nene)les III byłoby dobre bo wygląda całkiem obiecująco i sam design na plus.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Więcej gierek takich jak Rogue Legacy? Wiecie, zdobywasz kasę, by stać się lepszym, by móc dostać się do nowych lokacji, by zdobyć więcej kasy i by móc stać się jeszcze silniejszym, by dostać się do nowych lokacji...

Odnośnik do komentarza

W sensie... co drugie MMO? :P

 

Pół żartem pół serio - Rusty Hearts. Wiem, że nie ten gatunek i nie metroidvania, ale w sumie nie takie złe. A nuż...

 

A w nawiązaniu do wcześniejszego, jak najbardziej King's Bounty. Nie sądzę abyś się zawiódł. Ewentualnie ze starszych pozycji to Age of Wonders.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dzięki, ale ja od MMO trzymam się z daleka :P. Wiem, jak bardzo lubię gry i jak bardzo lubię Internet - połączenie tych obu to byłby mój koniec. Nigdy nie grałem w nic i raczej chce dalej utrzymać ten stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Może spelunky? Co prawda bycie coraz lepszym opiera się na umiejętnościach gracza a nie na sprzęcie, ale to jest właśnie jedna z tych gier, gdzie zaczynasz po śmierci na początku i każdym razem docierasz trochę dalej. No i są losowo generowane levele.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Słyszałem sporo dobrego o Spelunky, być może warto się zainteresować. Niestety gra dopiero za jakiś czas ma wylądować na Steamie, bo nowoczesna wersja jest tylko na XBLA, a na PC stara wersja freeware sprzed lat.

Odnośnik do komentarza

Słyszałem sporo dobrego o Spelunky, być może warto się zainteresować. Niestety gra dopiero za jakiś czas ma wylądować na Steamie, bo nowoczesna wersja jest tylko na XBLA, a na PC stara wersja freeware sprzed lat.

 

I właśnie zagraj w tę starą wersję freeware sprzed lat:

 

http://spelunkyworld.com/original.html

 

Polecam moda un-haunted, który usuwa ducha z gry. Nie wiem, może dla niektórych to jest esencja tej gry, ale ja nie lubie grać na czas.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

bardzo stara gra - taki jakby miks beat-em upa z elementami przygodówki. zaczynało się w czasach prehistorycznych i napier.dalało kijami i kamieniami i przez całą grę skakało się po epokach (starożytny rzym, pierwsza wojna światowa itd) aby skończyć w dalekiej przyszłości. wszystko to w 3d. pamiętam jak przez mgłę ale wiem, że za dzieciaka bawiłem się przy tym przednio.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"W stylu" XCOM to klasyczne XCOM: UFO Defense. A jeśli przeraża Cię grafika, to UFO: Extraterrestrials, który jest takim nieoficjalnym następcą pierwszego XCOMa w nieco bardziej przystępnej oprawie - aczkolwiek też swoje lata ma. Do tego wspomniany Silent Storm - inne klimaty, ale sporo pokrewieństw w kwestii samego gameplay'u.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...