Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem łatwe w ankiecie, pierwsza opcja to żart troszkę ;p łatwe nie bardzo łatwe!....

 

Anyway trofea są łatwe imo, jedyne co jest trudne to wymasterowanie gry, a jak jest się masterem to trofea wpadają szybko :)

 

Jezeli opanowanie systemu gry jest trudne a aby zdobyc czesc trofeow trzeba system gry opanowac to znaczy, ze trofea sa trudne. To przeciez wynika samo z siebie. Trofea powinno sie oceniac jako calosc, zrobienie zdjecia a arcade perfect to oczywista roznica, liczy sie calosc. Oddalem glos na trudne. Gdyby gra nie byla trudna nie wyszedlby patch z nowa "aranzacja" poziomow trudnosci, a o niego przeciez prosili sami gracze.

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem komplet w WHD to naprawdę wyczyn godny mistrza lub pilota pracującego dla NASA i jest się czym chwalić :) W Polsce ile max może być takich osób? 10-15? Hmmm...

sakiu - skoro bez problemu zrobisz 90% trofeów a pozostałe 10% już z problemami to nie bardzo je oceniać na łatwe (ale Twoja wola - masz kolplecik):)

W WHD przecież aby mieć komplet nie tylko potrzeba konkretnego skill'a ale także czasu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dobra fakt, są 3 trofea, które można nabić będąc na maksa skoncentrowanym i wymasterowanym, tak że po przerwie trzeba się z nimi namęczyć :) ale sama ankieta jest "jak trudne są trofea" a nie gra ;p

 

Dobra Dobra już tak się nie denerwujcie....poza tym ktoś dał bardzo łatwe! xD pewnie Figlarz xD

Odnośnik do komentarza

Ja dałem łatwe ;) Przysięgam.

 

Tylko nie rozumiem skąd tyle szumu o trudność trofeów. Przecież powszechnie wiadomo, że trofea są trudne, bo gdyby były łatwe, to zdobyłoby je więcej osób. Nie powiem, bo Zeus i Zico są trudne, przy czym to drugie, przy odrobinie szczęścia, można zaliczyć w kilka minut (po uprzednim obczajeniu filmiku na YT z perfect przejazdem). Zeus to wyższa szkoła jazdy, bo wymaga naprawdę umiejętności, a nie farta. Co do Arcade Perfect i Elite Campaign Legend się nie będę wypowiadał, bo uważam, iż są łatwe.

 

Wydaje mi się, że "platynowi" teraz piszą, że trofea są łatwe, bo już są wprawieni i mają to za sobą, a pisząc, że nie było trudno, chcą sobie po prostu zdobyć fejm. Ale przeczytajcie sobie ten temat od początku (ostatnio takie coś zrobiłem :D ) i zmienicie zdanie, bo naprawdę było truuudno.

Odnośnik do komentarza
To wielkie gratz, bo sam robie i wiem jaki to wyczyn ;p

 

Mi został 8 trackowy turniej i 4 tracki w 8 evencie, i mam ochotę czasami pada rozwalić, jak przed metą jako pierwszy dostaje z plazmy :!!

 

To już zależy od osoby, dla mnie zeus był koszmarem głównie przez kolorystykę mach 1, a zico pobiłem w 150 lapów....

 

To gra jest trudna czy trofea? ;)

Ja się nie denerwuję :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A co ma dostanie z plazmy w dupę do trudności trofeów? o_O

 

Nie no, ale bez takich tu :) 150 lapów to też spoko wynik, gdyż nie patrzyłem na YT jak to zrobić....a że zeus był koszmarem? nie moja wina, że zaraz miałem ochotę wydalić wszystko co zjadłem po popatrzeniu na mach 1, tak działała na mnie ta kolorystyka zona :/

 

Jak poprawi wam to nastroje, to trofea są trudne jak robi się je pierwszy raz..... ;)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...