Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

my juz wszyscy czekamy. brakuje nam 2 ludzi...

 

dodawac mnie i wchodzic!!

 

pamietajcie, chrome i 8k loyaliti

 

szybko ludzie!

 

edit: how to beat zico?

 

wszystko juz wyszlo..... ale ja juz nigdy sie nie pisze jako zakładacz pokoju.... no chyba, ze se klawiature do ps3 kupie......

 

 

umieram od tego pisania...:(

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

Ja już zrobiłem ponad miech temu :P Z tego co pamiętam :D

 

Żyłujcie czasy do Records, tam są wyzwania. Jeszcze jakieś 1,5 tygodnia temu przejechałem zdaje się Sol2 reverse z czasem 1:50:51, a koles z pierwszego miejsca mial 1:50:50, teraz jest juz 1:49:09... Masakra... (Nie jestem pewien, czy to Sol2 rev, czy może Chengou rev, sprawdźcie jak chcecie)

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Calak.

 

W końcu sie zmobilizowałem. Kawał czasu temu odpuściłem sobie W:HD z powodu pogoni za trophies w innych grach i to był błąd. Po powrocie okazało się, że w trasy muszę się wczuwać praktycznie od nowa (nawet nie wspominam o reversach, których w ogóle nie znałem). Jednak miesiąc przerwy robi swoje.

 

Moja rada do wszystkich, którzy chcą zrobić calaka - nie odkładajcie tej gry ''na później'' bo to się źle kończy:)

Odnośnik do komentarza
Moja rada do wszystkich, którzy chcą zrobić calaka - nie odkładajcie tej gry ''na później'' bo to się źle kończy:)

Gratulacje!

True, true... przerwa na LBP i GTA zdecydowanie nie przysłużyła się moim trofeom w WHD. O ile na Zone powrót do średniej 70 zone/próba zajęło mi jeden dzień (chociaż wciąż nie mogę przekroczyć przeklętej 73 strefy <_< - kusi na skorzystanie z glitch, oj, kusi :rolleyes: ), tak Arcade Perfect i cpu na Elite to już masakra - wciąż 9 tras w plecy, w tym wszystkie reversy. A teraz i tak mam przymusową przerwę świąteczną a zaraz po niej "sesyjną".

Odnośnik do komentarza
Nie chwaląc się - AP jestem w stanie zrobić w przeciągu 2, może 3 godzin od strzału :D

 

Przydałyby się jakieś nowe trofea, nowe wyzwania, wraz z DLC. Czekam na to :>

Figlarz Ty tak się nie chwal bo z Mysłowic jest blisko do Chorzowa i jeszcze Cię zaproszę do siebie byś mi platynkę zrobił :P

 

BTW. ciekawe czy i kiedy ukażą się jakieś dodatki do Wipeouta,chętnie bym przyjął z jakieś 4 nowe trasy plus nowe trofea.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...