Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No Grześ to zaszpanował wynikiem, bezapelacyjnie. Ja dociągnąłem do 78 ostatnio.

 

 

Ciekaw jestem na czym polegać będzie dokładnie to Stat Life z Fury. Co prawda przekonamy się chyba we wtorek, jak patch wyjdzie, ale zawsze można spekulować.

Hmm...

100 000 loyaloty dla każdego zespołu + badge + lvl (100?!). Jak dotąd to jedyne statystyki które można nabić. Troszkę kosmos. 8)

 

No ale przekonamy się we wtorek jak sie pojawi ekran ze statsami.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam wszystkie i tylko jeden robiłem na ustawce. I szczerze mówiąc to chciałbym się mylić tylko do lvl, bo do reszty już mi bliżej niż dalej. Mam już 5 teamów zrobionych, dwa w połowie. A w Eliminatorze i Zone Battle będzie się nabijało szybciutko resztę. Level też od biedy mógłbym robić, gdyby dali np. 2x expa za turnieje. Wtedy ludzie by może nie wychodzili z nich w połowie.

Odnośnik do komentarza

Mi się zdaje, że to nie wszystko na maksa bo to by było przegięcie za brąz, i chyba nawet SL, które daje hardcorowe wymogi, nie zrobiłoby aż TAKIEGO hardcora....

 

Stawiam, że po prostu wszystko, ale sumowane z róznych teamów.

 

EDIT:

The Pure Four - Obtain 50,000 points on each of the following tracks in Zone Mode - Pro Tozo, Mallavol, Corridon 12 and Syncopia.

 

To może być niezłe ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
The Pure Four - Obtain 50,000 points on each of the following tracks in Zone Mode - Pro Tozo, Mallavol, Corridon 12 and Syncopia.

To może być niezłe ;p

Nie powinno to być trudne, 50k to jest coś około 30 zone z minimalną ilością perfectów, i szkoda że tylko na 4 trasach.

 

Dziwi mnie że w dodatku są same brązy. Jak dotąd WHD był chyba najlepiej dopasowaną grą jeżeli chodzi o ilość trophy, a ich kolory.

Odnośnik do komentarza
A jak się zdziwiłem po 300-350 okrążeniach z Zico, że można selectem włączyć sobie turbo... i raz miałem .83...

wtf?!

Chodzi o to, że robiąc Zico nie wiedziałem o tym turbo. I to wyglądało tak: nieudane okrążenie musiałem dolecieć do końca, następne "dojazdowe", żeby nabić turbo na początek następnego. Dopiero kolejne było do bicia Zico, jeżeli nie weszły pierwsze strzałki na zakręcie lub 2 BR na prostej, powtórka, nieudane, dojazdowe i znowu Zico Lap... Dlatego aż tyle okrążeń mi to zajęło...

 

Raz na super okrążeniu zrobiłem czas 30.83... Kapujesz...;)

 

 

No Grześ to zaszpanował wynikiem, bezapelacyjnie. Ja dociągnąłem do 78 ostatnio.

To wszystko wina triboya

No tak, zwal wszystko na mnie:) Aha, dzięki za info o turbo, szkoda, że po fakcie... ;)

Odnośnik do komentarza

Patch się pojawił. Jestem pod ogromnym wrażeniem że tą doskonałą grę można jeszcze tak ulepszyć. Jest aż 6 ekranów zapełnionych statystykami! I to w miażdżącej większości retroaktywnymi!. Co prawda dalej nie wiem co ma oznaczać i czego wymagać Stat Life, ale mniejsza o to. W każdym razie nie ma w statach badge'y, ani level'u onilne (wzrósł limit do 100).

Odnośnik do komentarza
Chodzi o to, że robiąc Zico nie wiedziałem o tym turbo. I to wyglądało tak: nieudane okrążenie musiałem dolecieć do końca, następne "dojazdowe", żeby nabić turbo na początek następnego. Dopiero kolejne było do bicia Zico, jeżeli nie weszły pierwsze strzałki na zakręcie lub 2 BR na prostej, powtórka, nieudane, dojazdowe i znowu Zico Lap... Dlatego aż tyle okrążeń mi to zajęło...

Ja mam tak że 'zwiedzam' różne zakładki i czytam co daje nowy update. Pomaga to uniknąć wielu utrudnień, jak sprawa tego boosta :)

Odnośnik do komentarza

ok... robie zico ;] po 60 kolkach mam dosc :F

 

upchalem na tej trasie 4 barelle

1. po luku na poczatku wlaczam turbo, nos w gore - barell

2. zaraz po pierwszej beczce, przed przewężeniem trasy

3. po wyskoku na kladke

4. zeskok z kladki..

 

zbieram wiekszosc speed padow [przelatuje nad tymi trzema na prostej]

 

i nadal brakuje mi do zico :< .. aktualny wynik 31.15...

jakies porady?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie trophy Stat Life, to wydaje mi sie że będzie to polegało na zasadzie tych wszystkich statystyk udostepnionych wczoraj, czyli:

 

1) zagraj każdym teamem

2) zagraj na każdej trasie

3) uzyj każdej broni/itemu

4) "wsyśnij" każdą broń/item

5) zrób udaną/nieudaną beczke

6) zrób perfect lap/zone

itp.

 

Wątpie aby dowalili zdobyciem wszystkich Badge i lvl 100, a nawet 100k dla każdego teamu.

 

 

EDIT:

Coati a robisz boosta na początku okrążenia ?? gdzie zeskakujesz z mostu ??

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ja to zrobiłem z 3 BR....chyba twoja linia toru jazdy jest nie taka....no ale, wg gry i nowych statystyk połowę czasu spędziłem w anulpha pass ;p więc mam już trasę we krwi....

 

Najważniejsze to zebrać wszystkie pady na pierwszym zakręcie gdzie przed metą dajesz turbo. I wszystkie bez hamulców, same Side Shifty, tam tracisz/zyskujesz najwięcej czasu.

Odnośnik do komentarza
aktualny wynik 31.15...

jakies porady?

 

Ruszasz i

 

1. lecisz całe okrążenie nie używając turbo,

2. jesteś na prostej startowej, tuż przed metą używasz Turbo i łapiesz speed pad [1] na środku trasy (mijając metę już masz nowe Turbo),

wohd20090722150233.th.jpg

3. wlatując w zakręt w lewo w tunelu łapiesz na środku trasy speed pad [2] i dwa speed pady przy prawej bandzie [3] [4]

wohd20090722150302.th.jpg wohd20090722150341.th.jpg wohd20090722150432.th.jpg

 

4. Wyleciałeś z tunelu i na prostej ustawiasz się przy lewej bandzie. Dziób do góry i włączasz nowe Turbo, Pirahna odrywa się od trasy i robisz tu na prostej Barrel Roll nad trzema speed pad [5] [6] [7], (tutaj trasa jest podzielona jakby na 3 pasy jak dobra autostrada). mając fart zaliczysz przy tej prędkości trzy speed pady a często tylko dwa.

wohd20090722150543.th.jpg

5. Lądując masz zakręt w prawo i znów musisz oderwać Pirahne od toru by zrobić drugi Barrel Roll. przy tym nawet nie zauważysz pod tobą speed pad [8]

6. Lecąc prostą wąskim tunelem masz speed pad [9], którego nie można ominąć, zaliczasz go

7. Wylatując z tunelu masz zakręt w prawo tu też zaliczasz speed pad [10]

8. Zakręt w lewo i są trzy speed pady, tu ta się zaliczyć dwa. Jeden przy lewej bandzie [11] i środkowy [12] gdy się to uda usłyszysz takie głośniejsze BUFFF, albo dwa BUFFF BUFFF bardzo szybko po sobie ^_^

wohd20090722150857.th.jpg

9. Teraz coś czego ja nie umiem :(, wlatując na kładkę Robisz Barell Roll (ja nie potrafię :( ) i na kładce zaliczasz cztery Speed Pad, jeden po drugim [13] [14] [15] [16],

wohd20090722150929.th.jpg

10. Tuż za ostatnim zlatujesz z kładki i lądując robisz Barrel Roll tak aby wylądować przed jednym z dwóch Speed pad, zaliczasz oczywiście jeden [17] i lecisz na metę.

wohd20090722151137.th.jpg

 

Moim sposobem udaje mi się zrobić 31.65 łapiąc 14 speed pad, a Barrer Roll przed kładką nie robię (nie umiem). Na trasie jest 17 Speed pad do zaliczenia, mi udaje się zaliczyć 14

 

Ktoś niby mądry napisał że Zico po obejrzeniu w Youtube byle baran zrobi. No to ja tylko powiem że brakuje mi tej beczki tuż przed kładką, gdzie się wylatuje w powietrze bo jest przerwa. A mam na laptopie filmik z youtube i widzę jak zrobić ale brakuje mi tam nieco wysokości/miejsca :( ale wciąż walczę bo wiem czego mi brakuje. Latam używając krzyżaka. Ktoś ma jakieś swoje mądrości życiowe to teraz jest czas żeby je wtrącić :] bo posłucham każdej sugestii.

 

Po około 10 okrążeniach nie udaje mi się pobić 31.65 czy muszę latać ileś tam okrążeń aż włączy mi się to tak potrzebne trzecie turbo pod select?

 

Czy już przez tego patcha 2.0 nie można włączyć tego ukrytego turbo? Na jakiej zasadzie ten turbo/select działał wcześniej przed patchem. Teraz gdy wciskam select pokazuje mi się tabelka Game Data Feed (czy ktoś jest online/niema).

 

I co to jest FLIP/EMP/INVALID LAP

 

A umiejętności chyba posiadam bo robię za jednym razem Own the Zone i Air Braker :whistling: po zaliczeniu 50 zone przełączam widok na Far i przechodzę na sterowanie krzyżakiem + hamulce, tu już żarty dla mnie się kończą.

 

///Edit

31.61

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Po najechaniu na 4 speed pad robisz błyskawiczne side shift w lewo, by nie tracić czasu na odpowiednie ustawienie statku przed pierwszym barrelem.

 

Jeśli zrobisz to i wykonasz trzeciego barrela wskakując na mostek, to pobijesz czas Zico.

 

Trzecia beczka to ciężki orzech do zgryzienia. Przede wszystkim należy odpowiednio do niej podejść. Początkowo trzymasz się ciasno lewej bandy, ale w pewnym momencie (przed padem z bronią, który jest tam w single race) ścinasz w kierunku prawej bandy. Robisz to tak, by znaleźć się na najwyższym punkcie uskoku. Statek jest teraz zwrócony lekko poza mostek. W powietrzu korygujesz delikatnie tor lotu w lewo i natychmiast ładujesz barella. Najważniejsza kwestia to oderwanie od ziemi Piranhy korzystając z tego najwyższego punktu urwanej trasy.

 

Więcej rad nie ma. Nie skupiaj się na razie na pobiciu czasu Zico, a naucz się wykonywać poprawnie trzeciego barrela. W końcu Ci się uda.

 

Pozdrawiam

 

PS. Mój czas - 30:48:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...