Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego ,ze zdobedzie ci teraz koles platynke skoro w online wyjdzie kto ma lepsze umiejetnosci ;)

Ja tak jestem z siebie dumny i podbije +10 do lansu ,ze zdobylem jako druga osoba z forum platynke :] Fury zakupie w przyszlym tygodniu i zobacze czy wasze opinie pokryja sie z moja .

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

trofea proste fakt... w koncu kolor zobowiązuje ;]

 

nie gram dla trofeow ale wpadly mi 4-5 "od tak"... a do platynki jesli chcialbym ja robic brakuje mi kilku podstawowych trofeow.

btw.. w beat zico mam 30:85 xD ... wlaczylem sobie na YT jak tam to ludzie robia na 30:60 i o dziwo mam taka sama linie przelotu + zaliczam te same speed pady i nadal nie moge 'go' pobic x|

Odnośnik do komentarza
Ech, jeżeli to prawda, to platyna z WHD straci swoją "elitarność"... Dobrze, że zaliczyłem przed Fury:)

 

I tak straciła bo już wszyscy zaczęli zone glitcha używać. W sumie nie sprawdzałem czy działa po patchu ale podejrzewam, że tak:( Ta gra nie jest już tym samym czym była na początku i platyna nie jest już tylko dla elity.

True. Ale glitch jest podobno naprawiony (donosi ProblemSolver). Szkoda że na kilka tygodni przed Fury ktoś się wysypał i wszystkie nooby sobie naklepały. Ranking ma być wyczyszczony. Trofea zabranie jednak na pewno nie zostaną.

 

Odnośnie poziomu trudności starych wyzwań - myślę że wciąż jest taki sam. ZZ i Zone w ogóle nie jest łatwiejsze, energia wcale nie odnawia się szybciej i br wcale nie zabierają mniej energii jak twierdziła Julita. Jeśli Beat Zico nie da się zrobić nową piranią to nadal jest równie trudne. Nie wiem tylko czy boty mniej w kampanii oszukują, ale wątpię, bo w tej grze AI zależy od mapy. Już dawno na reversach było łatwiej pobić konsole, niż w forwardach. Sęk w tym tylko że dla nowych map AI jest ogólnie słabsze.

Odnośnik do komentarza
Odnośnie poziomu trudności starych wyzwań - myślę że wciąż jest taki sam. ZZ i Zone w ogóle nie jest łatwiejsze, energia wcale nie odnawia się szybciej i br wcale nie zabierają mniej energii jak twierdziła Julita. Jeśli Beat Zico nie da się zrobić nową piranią to nadal jest równie trudne. Nie wiem tylko czy boty mniej w kampanii oszukują, ale wątpię, bo w tej grze AI zależy od mapy. Już dawno na reversach było łatwiej pobić konsole, niż w forwardach. Sęk w tym tylko że dla nowych map AI jest ogólnie słabsze.

Tak to prawda BR ciągle zabierają 15, a odnawia się po 10 za PZ, natomiast tarcza spada wolniej i jest to zauważalne na wyższych prędkościach, dodatkowo pkt się szybciej nabijają. Co i tak nie zmienia faktu że jest to trudne trophy. Ci co mieli wynik na 60+ zrobie za 2-3 próbą, reszta i tak się będzie męczyć.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście ZZ zdobyłem przed ściągnięciem update'u, no i oczywiście bez używania glitchu, nawet nie wiem jak on wygląda. Zresztą nabiłem równo 75 zone i rozwaliłem się 2 i pół sekundy później także nawet nie zauważyłem jak wygląda Supersonic. ZZ, own the zone i Airbraker nie były takie straszne, jedynie na ZZ można było się trochę pomęczyć, ale po doświadczeniach z MK vs DCU przyzwyczaiłem się do tego że coś mi nie wychodzi i nawet się nie wkurzałem ani nie załamywałem. Poza tym lubię ten tryb więc była to dla mnie przyjemność. Teraz nie wiem czy ściągać fury, chyba że już jest ten poziom ułatwiony. Ale nawet nie wiem o jakie chodzi nowe skórki, nic nowego nie zauważyłem. Występują one dopiero po ściągnięciu fury i wtedy jest łatwiej czy jak? Pozdrawiam i liczę że moja platyna w WHD, jak ją zdobędę będzie równowarta Waszym :)

Odnośnik do komentarza

Tak szumnie zapowiadane nowe statki to lipa wielka, wyobraź sobie że moja ulubiona maszyna Icaras dostała tzn osłonki tu i tam, każdy statek jest nieco wydłużony zmieniono lekko ich wygląd. tu masz przykład Icarasa. I żeby nieco usprawiedliwić zmianę poprawiono statystyki takie jak np

Trakis Speed

z 90 na 95

Thrust z 60 na 70

 

Nowy Trakis wygląda fajnie z tymi zębami

wohd20090726135537.th.jpg

 

I dla porównania Icaras

wohd20090726135329.th.jpg wohd20090726135210.th.jpg

 

No i nie rozumiem tego szumu wokół tego pucharu, wielkie oburzenie. Nic się nie zmieniło nadal jest ciężko i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

AG Assasin można zrobić już bez problemu. Kiedyś jak grałam wcześniej w HD to to trofeum było niemożliwe do zrobienia. Ja strzelam do człowieka przede mną a on następną broń przeznacza na odnowienie energii, sama zresztą robiłam tak samo bo nikt nie chce zginąć w środku Turnieju albo wyścigu. A wczoraj grając eliminator sama zabiłam 11 wcale się nie wysilając bo zaliczyłam FURY wszystkie kampanie. W statystykach miałam 4 zabitych w HD a po wczorajszej grze w FURY doszło do 15 zabitych. Więc moja rada to pograć kilka wyścigów w Eliminator, ustawić oczywiście limit na 600 ptk i byle jaką trasę, chętni się na pewno znajdą a jak nie to ja chętnie pomogę.

 

Dziś przed chwilą dosłownie pobiłam Zico, zrobiłam 5 barrel roll ale każdy tak wyćwiczyłam że jestem z siebie dumna. Może nie mam umiejętności i tacy gracze jak Grigorii, triboy, coati i inni popatrzą z politowaniem ale myślę że pomimo tego jestem najlepszym dowodem na to że cierpliwość się opłaca w tym przypadku, i trzeba ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć a osiągnie się cel.

 

1. tuż przed pierwszym zakrętem, gdy dolatuje do mety opuszczam dziób statku w dół i na chwile przed speed pad daje dziób do góry i wciskam turbo, na chwile mam statek w górze i przed zakrętem w lewo robię barrel roll, łapie 2 speed pady

2. na prostej robię barrel roll

3. i następny w wąskim przesmyku (dwa po sobie a można nawet 3)

4. kolejny barrel roll wlatując na mostek

5. i po 4 speed pad spadając z mostku i łapiąc ostatniego speed pada

 

Okazało się że najtrudniejszą beczką na tej trasie to jest ta przed kładką, i trzecia beczka w wąskim przesmyku zaraz po dwóch które są po sobie. Tej właśnie nie robię. ale za to udało mi się wyćwiczyć te przed kładką i te po mecie przed zakrętem która jest strasznie łatwa do wykonania, co prawda nie trafiam w pierwszy speed pad na zakręcie ale łapie dwa kolejne i SS w lewo aby nie tracić czasu na ustawianie się na prostej. To była jednak zbawienna rada z tym SS bo sama nigdy nie używam ich na trasie, może czasami żeby ominąć bombę albo miny, dziękuje Square.

 

 

Tak więc bijąc Zico można zrobić 6x Barrel Roll, ja mam perfekcyjnie wyćwiczone 5 i nie zamierzam spocząć dopóki nie nauczę się tego ostatniego.

 

A poza tym zostało mi tylko 8 tras na Arcade Perfect, kilka tras w 7 i 8 Kampanii, głównie Sebenco climb i Chengu Project. No i Zone 75 a mam 65 więc to tylko kwestia pogrania i znów ćwiczenia.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich ;) Ktoś może jest chętny na ustawkę na Bling Brigade? Bo z przypadkowymi ludźmi nie da rady tego zrobić. A tylko to trofeum (poza AG Assasin) brakuje mi do platyny :) Chętni ślijcie zaproszenia na psn id: HeRbU (jak znajdziemy komplet to ustawimy się na konkretną porę)

 

Ja bardzo chętnie, również nie mam tego pucharka.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, wczoraj roku pańskiego 2009 dnia 28 lipca pobiłem Zico jeszcze raz, ale tym razem czasem 30.34 :) niestety wywaliło mnie z PSN i chyba nie zapisało mi rekordu online >.> po kilku podejściach wykręciłem będąc zalogowanym czas 30.47...nie jest to może 30.34 ale zawsze coś ^^

 

oczywiście na starej piranhie!

Odnośnik do komentarza
Panie i Panowie, wczoraj roku pańskiego 2009 dnia 28 lipca pobiłem Zico jeszcze raz, ale tym razem czasem 30.34 :) niestety wywaliło mnie z PSN i chyba nie zapisało mi rekordu online >.> po kilku podejściach wykręciłem będąc zalogowanym czas 30.47...nie jest to może 30.34 ale zawsze coś ^^

 

oczywiście na starej piranhie!

Jeżeli masz zapisany ten czas na sejwie to na sewer wpadnie przy następnym połączeniu (i tak wszystkie rekordy są zapisywane online z opóżnieniem). Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich ;) Ktoś może jest chętny na ustawkę na Bling Brigade? Bo z przypadkowymi ludźmi nie da rady tego zrobić. A tylko to trofeum (poza AG Assasin) brakuje mi do platyny :) Chętni ślijcie zaproszenia na psn id: HeRbU (jak znajdziemy komplet to ustawimy się na konkretną porę)

 

Ja bardzo chętnie, również nie mam tego pucharka.

No to mamy Już dwie osoby :) jacyś inni chętni? :D Co do AG Assasin to też planuję pograć w eliminatory, więc zbytnio się tym trophy nie przejmuję ;) Ogólnie mam wrażenie, że poziom trudności trochę spadł - nawet w samym HD. Kiedyś Kampania na elite wydawała mi się niemożliwa a teraz wszystko na spokojnie weszło, nawet Arcade Perfect.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich ;) Ktoś może jest chętny na ustawkę na Bling Brigade? Bo z przypadkowymi ludźmi nie da rady tego zrobić. A tylko to trofeum (poza AG Assasin) brakuje mi do platyny :) Chętni ślijcie zaproszenia na psn id: HeRbU (jak znajdziemy komplet to ustawimy się na konkretną porę)

 

Ja bardzo chętnie, również nie mam tego pucharka.

No to mamy Już dwie osoby :) jacyś inni chętni? :D Co do AG Assasin to też planuję pograć w eliminatory, więc zbytnio się tym trophy nie przejmuję ;) Ogólnie mam wrażenie, że poziom trudności trochę spadł - nawet w samym HD. Kiedyś Kampania na elite wydawała mi się niemożliwa a teraz wszystko na spokojnie weszło, nawet Arcade Perfect.

Moge pomoć z BB

Odnośnik do komentarza

To nie prawda że obniżono poziom trudności. Cały czas jest tak samo, nie zauważyłam żadnych zmian. Nawet jak się leci z nowym skinem to przeciwnicy lecą tak samo. Pograłam przed chwilą brakujące wyścigi i nadal jest tak samo. Radze na przyszłość pograć zamiast wypisywać głupoty.

Odnośnik do komentarza

Widzę że Ty czytać nie umiesz. W ogóle. Nie czytasz zasad turnieju, a potem idiotyczne pytania zadajesz. Nie czytasz co ludzie piszą o tym poziomie trudności i się z nimi kłócić chcesz. Żenada.

 

[...] Nie wiem tylko czy boty mniej w kampanii oszukują, ale wątpię, bo w tej grze AI zależy od mapy. Już dawno na reversach było łatwiej pobić konsole, niż w forwardach. Sęk w tym tylko że dla nowych map AI jest ogólnie słabsze.

 

I Ty z tego wyczytałaś, że twierdzę że Elite jest teraz w starej kampanii prostszy, tak? Gratuluje.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli jest tam literka F to nic to nie znaczy, ważne że trofeum wpadło i wcale nie jest ono mniej wartościowe bo czas jest trudny do zrobienia. Sama ćwiczyłam dość długo ale wyćwiczyłam i nawet normalną pirahną bo ta nowa jakoś dziwnie lekka mi się wydaje i za dużo grałam normalną. Tych nowych statków praktycznie nie ruszałam. Sama zbliżam sie powoli do Zone 75, mam już 69 na liczniku nabite 4x więc jestem regularna. Tylko cena jaką zapłaciłam za dzisiejsze granie jest dość wysoka, mam starty lewy kciuk od krzyżaka, bo analog jak ktoś wcześniej napisał jest amatorski strasznie, myślę że większość słabych graczy gra analogiem.

 

Tak spojrzałam na te swoje medale i z Fury są strasznie łatwe, żaden nie sprawił mi problemów. Absolutnie żaden, i wcale nie jestem z tego powodu zawiedziona, wręcz przeciwnie jestem zadowolona że są tak łatwe bo są dzięki temu ogólnie dostępne, teraz nawet nie trzeba już ustawiać się o konkretnej godzinie na zabijanie sie online, wystarczy znaleźć kto gra w eliminator online i po kilku trasach takie trudne trofeum samo wpada, wcześniej trzeba było sie umawiać, ja ciebie zabije 50x a potem ty mnie. Chyba nikt nie wierzy że można było to zrobić uczciwie bez takiego umawiania sie jak bling brygade. Sama próbowałam i to było nie możliwe, po dwóch tygodniach grania miałam tylko 4 zabitych a jak ktoś mnie chciał zabić to odbudowywałam energie dostępnymi na trasie broniami. Bez eliminatora to tylko umawianie się albo granie całymi miesiącami sępiąc że da sie kogoś zabić co jest zdecydowanie nie możliwe.

 

 

A ty grigori miej więcej szacunku do użytkowników bo za samo wyzywanie powinno ci się dostać ostrzeżenie, nabierz trochę kultury, wyzywanie od noobów powinno być karane.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Noto mamy tylko odmienne zdanie, ale na serio to ktoś ci powinien zwrócić uwagę, sam na tym forum nie jesteś i bogiem też nie więc nie wyzywaj innych od noobów bo ciebie ktoś kiedyś też nazwie.

 

Przy okazji jak ktoś nie ma jeszcze Ag Assasin to można to łatwo zrobić w eliminator online, dosłownie przed chwilą wpadło mi to trofeum po 5 wyścigach, nawet nie trzeba się wysilać i celować. Uważam że tak samo z Zico na nowym skinie też ta się pobić czas i gra zaliczy. Pojawienie sie eliminatora i nowego skina troszeczkę ułatwia ale dalej wcale nie jest tak lekko, np. w arcade na Phantom przeciwnicy też lecą takimi statkami jakie sami wybierzemy, jeśli to będą stare to lecą stare statki a jak te z Fury to wszystkie są dopakowane. Poziom trudności w tym przypadku wcale nie został obniżony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...