Jump to content

Sixaxis i "Games for Windows"

marycha

Recommended Posts

Zna ktos moze sposób aby grać w gry na PC przy pomocy pada od PS3?? Nie chodzi mi tu jednak o zwykłe gry bo one działaja bez problemu (przy pomocy libusb-win32-filter-bin-0.1.10.1) ale o gry oznaczone logiem "Games for Windows" (Crisis tak dokładniej mówiąc). Wiem że najłatwiej było by podłączyć pada od X360 ale mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze - pozostaje mi tylko Sixaxis problem w tym ze taki Crisis go wogóle nie widzi <_<

• 11 months later...
Wiem że najłatwiej było by podłączyć pada od X360 ale mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze - pozostaje mi tylko Sixaxis problem w tym ze taki Crisis go wogóle nie widzi <_<

a nie lepiej zainwestować albo uzywac pada od Xbox 360, Game For Windows to przede wszystkim pełny support właśnie pada od X'a zarówno przewodowego jak i bezprzewodowego. także polecam.

<_<

A co do grania w Crysisa za pomocą pada... :o

Widzę że autor tematu już podziękował no to ja zapytam przy okazji o tego pada od X360.

Jak to jest, jak sobie kupię pada bezprzewodowego to od razu można go podłączyć do PC? Czy trzeba dokupić coś jeszcze?

Dlaczego marycha piszesz "...mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze "?

• 2 weeks later...

A ja może ukradnę temat na chwilę bo jest tu o games for windows ;p

Czy GFW ma też system achivementów tak jak x360? ^^ dawno nie grałem na PC, a coś mi się obiło o uszy i chciałbym tylko potwierdzenia.

Tak ale tylko kilka gier więc nie przypomina to nawet w 5 procentach systemu aczików z Xboxa 360. Games for Windows to przede wszystkim pełne wsparcie dla Xboxowych padów (przewodowoego i bezprzewodowego) włączenie z takimi bajerami jak zmiana ikon w menu i w interfejsie gry na przyciski dostępne w padzie Microsotfu oraz obsługa menu za pomocą pada. Nawet Crysis ma taki bajer dzięki czemu grało mi się w niego wyśmienicie na kombie HDTV 32cale-kanapa zamiast Monitor CRT 21 cali-biurkowe krzesło.

Edited by Gooralesko
  • 5 months later...

To teraz ja podkradne temat moze nie na miejscu ale mam pada do X360 bezprzewodowego i podłanczam go kablem od ładowania sciągnołem sterowniki Microsoftu niby go wykrywa ale pad mi tylko mruga i nic z nim nie moge zrobic a chciałem w emulator psx'a na nim pograć. Ktoś ma jakiś pomysł albo rozwiązanie.

Dobra już wiem że się nie da więc sory za zaśmiecanie.

Edited by Dark Star
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Wie ktoś jak podłączyć pada DS3, tak aby współpracował z windows 7 64 bity? Próbowałem motioninjoy, używałem różnych instrukcji, jednak w ostateczności wywala mi bluescreena, a pada w grze nie wykrywa. Pomocy, do niedzieli musze to jakoś skonigurować. :teehee:

PS

Z padem od Xbox'a 360 przewodowym też jest tyle srania ?

Edited by Stranglerdave
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Wie ktoś jak podłączyć pada DS3, tak aby współpracował z windows 7 64 bity? Próbowałem motioninjoy, używałem różnych instrukcji, jednak w ostateczności wywala mi bluescreena, a pada w grze nie wykrywa.

A u mnie combo Win 7 x64, pad od ps3 + motioninjoy się sprawdza bez problemu, hmm.... dziwne :/

• 1 year later...
  • 6 months later...