Skocz do zawartości

Sixaxis i "Games for Windows"


marycha

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktos moze sposób aby grać w gry na PC przy pomocy pada od PS3?? Nie chodzi mi tu jednak o zwykłe gry bo one działaja bez problemu (przy pomocy libusb-win32-filter-bin-0.1.10.1) ale o gry oznaczone logiem "Games for Windows" (Crisis tak dokładniej mówiąc). Wiem że najłatwiej było by podłączyć pada od X360 ale mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze - pozostaje mi tylko Sixaxis problem w tym ze taki Crisis go wogóle nie widzi <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 11 miesięcy później...
Wiem że najłatwiej było by podłączyć pada od X360 ale mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze - pozostaje mi tylko Sixaxis problem w tym ze taki Crisis go wogóle nie widzi <_<

 

a nie lepiej zainwestować albo uzywac pada od Xbox 360, Game For Windows to przede wszystkim pełny support właśnie pada od X'a zarówno przewodowego jak i bezprzewodowego. także polecam.

 

<_<

 

 

A co do grania w Crysisa za pomocą pada... :o

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę że autor tematu już podziękował no to ja zapytam przy okazji o tego pada od X360.

Jak to jest, jak sobie kupię pada bezprzewodowego to od razu można go podłączyć do PC? Czy trzeba dokupić coś jeszcze?

Dlaczego marycha piszesz "...mam dwa bezprzewodowe pady wiec za bardzo ich nie podłącze "?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja może ukradnę temat na chwilę bo jest tu o games for windows ;p

 

Czy GFW ma też system achivementów tak jak x360? ^^ dawno nie grałem na PC, a coś mi się obiło o uszy i chciałbym tylko potwierdzenia.

Tak ale tylko kilka gier więc nie przypomina to nawet w 5 procentach systemu aczików z Xboxa 360. Games for Windows to przede wszystkim pełne wsparcie dla Xboxowych padów (przewodowoego i bezprzewodowego) włączenie z takimi bajerami jak zmiana ikon w menu i w interfejsie gry na przyciski dostępne w padzie Microsotfu oraz obsługa menu za pomocą pada. Nawet Crysis ma taki bajer dzięki czemu grało mi się w niego wyśmienicie na kombie HDTV 32cale-kanapa zamiast Monitor CRT 21 cali-biurkowe krzesło.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

To teraz ja podkradne temat moze nie na miejscu ale mam pada do X360 bezprzewodowego i podłanczam go kablem od ładowania sciągnołem sterowniki Microsoftu niby go wykrywa ale pad mi tylko mruga i nic z nim nie moge zrobic a chciałem w emulator psx'a na nim pograć. Ktoś ma jakiś pomysł albo rozwiązanie.

 

 

Dobra już wiem że się nie da więc sory za zaśmiecanie.

Edytowane przez Dark Star
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Wie ktoś jak podłączyć pada DS3, tak aby współpracował z windows 7 64 bity? Próbowałem motioninjoy, używałem różnych instrukcji, jednak w ostateczności wywala mi bluescreena, a pada w grze nie wykrywa. Pomocy, do niedzieli musze to jakoś skonigurować. :teehee:

 

PS

 

Z padem od Xbox'a 360 przewodowym też jest tyle srania ?

Edytowane przez Stranglerdave
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Mam ten problem co duzo luda w necie, otóż chcę podłączyć DS3 do windy 7 64bit przez motioninjoy ale go nie wykrywa.

Próbowałem restartować kompa, i ogólnie robić te rzeczy które poradzają w filmikach poniżej -

 

http://www.youtube.com/results?search_query=dual+shock+3+to+pc

 

ale du.pa :(

 

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.