Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy tez macie takie wrazenie ze gra uruchomiona z dysku ladniej wyglada?

Nie jesteś jedynym, który to zauważył:

But there was one extra, unexpected benefit: "Fable 2" looks noticeably better. The graphics are sharper and brighter. So much so that it's like the game, or my graphics processor, has gotten an upgrade. Perhaps someone more familiar with programming can tell me why, but I assume it has to do with the fact that it's easier for the console to access and process all the requisite data, so it has to make fewer compromises to deliver me graphics in real time.
http://weblogs.variety.com/the_cut_scene/2...g-games-to.html

Odpowiedz Pc World`a:

http://www.pcworld.com/article/153181/xbox...comparison.html

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Instalacja patcha ok, rozumiem. Ale nadal nie wiem co jaki kij Ci zdjęcia :?: Jeszcze żeby Xbox robił u Ciebie za komputer tak jak to robią inni z PS3 to ok. Ale w innym przypadku? Nie widzę logicznego uzasadnienia.

 

Ale w PS3 wykorzystasz większy dysk na coś pożytecznego, fajnie czasami komuś pokazać zdjęcia na większym ekranie bez bawienia sie w zrzucanie na pendriva/aparat, jak nie mp3 to chociaż wma mogli zrobić że możesz zgrać z z pendryla bo już odechciewa sie poszczania muzyki w czasie gry z pendriva, o filmach nie wspomnę.

 

Ps. Nie mam PS3 a nawet PS2

Bzdury. Jeżeli chcesz pokazać jakieś jpgi z poziomu konsoli to i tak najpierw musisz to zgrać na kompa i potem z kompa przenieść na pendrivie/płycie/whateva. A czy zgrasz sobie na dysk, czy będziesz miał wetkniętego pendrive'a w port USB to chyba nie robi różnicy O_o.

Odnośnik do komentarza
Już nawet nie chodzi o te JPGi ale filmy i muzykę można by było zrzucać no i jak dali dysk 120gb to mogli by znaleźć jakieś sensowne zastosowanie dla niego. Mam 8 gier z czego gram w 3 więc to mi zajmie max 24gb a co z resztą?

 

Zresztą nieważne.

jpgi mozna sposobem ladowac na hdd, jako tapety i wszsytko bedziesz mial w tapetach

inaczej to bezposrednio z pieca po podlaczeniu hdd od xa

 

ale fakt faktem ze ograniczenia sa oficjalne a byly glosy ze mieli to dac bez ograniczen...

Odnośnik do komentarza

Witam,

Właśnie chcę wgrać sobie NXE, ale się boję. Z jednej strony piszecie tutaj że jest spoko, cud, miód i orzeszki a z drugiej przeglądając internet na każdej stronie jest napisane że grozi to banem. Pogubiłem się. Z drugiej strony to oprogramowanie ma już z milion użytkowników (legalnych) tak więc chyba nie ma się czego bać?

Zróbmy jakąś debatę

Odnośnik do komentarza
Witam,

Właśnie chcę wgrać sobie NXE, ale się boję. Z jednej strony piszecie tutaj że jest spoko, cud, miód i orzeszki a z drugiej przeglądając internet na każdej stronie jest napisane że grozi to banem. Pogubiłem się. Z drugiej strony to oprogramowanie ma już z milion użytkowników (legalnych) tak więc chyba nie ma się czego bać?

Zróbmy jakąś debatę

 

 

Po co debatę? Widzisz żeby ktoś z pisał że bana złapał? Można powiedzieć ze wszyscy mamy bana na live do 19-tego :) tylko tyle ;) Dash jest całkowicie bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...