Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Dark AleXX - gdzie jest info o dokładnej godzinie wydania i jak doszedłeś do tego, że będzie to 10 naszego czasu ?

 

Ja tam jestem głównie zainteresowany wyciszeniem konsoli. Przecież na konsoli się gra, a nie śmiga po menusach, więc zoptymalizowane menu stanowi raczej przystawkę. Poza tym zacieśnienie różnych grup znajomych - to zdecydowanie pozytywny aspekt update'a, o ile zostanie dobrze zrealizowany.

 

Cóż, zobaczymy za półtorej godziny lub lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja będzie dostępna o 11:00.

 

 

Ile miejsca zajmują na dysku najważniejsze gry (pogrubiłem ciekawe przypadki):

 

- All Pro Football 2k8 (5.0 GB)

- Amped 3 (6.7 GB)

- Army of Two (5.7 GB)

- Assassin's Creed (6.7 GB) -- Jerusalem load 39.5 seconds (DVD) vs 25 seconds (HDD)

- Battlefield: Bad Company (6.5 GB)

- Battlestations: Midway (5.5 GB)

- Banjo-Kazooie: Nuts and Bolts (6.6 GB) -- very short load times (little to none).

- Beautiful Katamari (3.4 GB)

- BioShock (6.1 GB) -- Point Prometheus level 35 seconds (DVD) vs 24.5 seconds (HDD)

- Blazing Angels (3.4 GB)

- Blue Dragon (19.9 GB for all disks - 6.6 GB, 6.5 GB, 6.8 GB)

- Brother's in Arms: Hell's Highway (5.2 GB)

- Bullet Witch (5.2 GB)

- Bully: Scholarship Edition (3.4 GB)

- Burnout Revenge (4.4 GB)

- Burnout Paradise (3.4 GB)

- C&C: Tiberium Wars (6.6 GB)

- Call of Duty 2 (6.0 GB) -- saves 2-3 seconds each loadtime

- Call of Duty 3 (5.8 GB)

- Call of Duty 4 (6.7 GB)

- Cars (5.2 GB)

- Chromehounds (4.2 GB)

- Civilization Revolution (6.3 GB)

- Clive Barker's Jericho (5.6 GB)

- Colin McRae Dirt (6.4 GB)

- Command & Conquer 3 (3.6GB)

- Condemned (5.4 GB)

- Condemned 2 (6.8 GB)

- Dead or Alive 4 (6.8GB)

- Dead Rising (6.6 GB)

- Devil May Cry 4 (6.7 GB)

- Dynasty Warriors Gundam (5.6 GB)

- Earth Defense Force 2017 (3.4 GB)

- Eternal Sonata (6.8 GB)

- Fable 2 (6.8 GB) -- the brief pause/lag when accessing inventory menus is gone or noticeably reduced

- Fallout 3 (5.9 GB)

- Far Cry 2 (4.5 GB)

- FIFA 09 (6.0 GB)

- Fight Night Round 3 (3.4 GB)

- Flatout Ultimate Carnage (4.9 GB)

- Forza 2 (5.3 GB)

- Full Auto (3.4 GB)

- Gears of War (6.5 GB)

- Gears of War 2 (6.7 GB) initial load 8 seconds shorter

- Ghost Recon: Advance Warfighter (5.2 GB)

- Ghost Recon: Advance Warfighter 2 (6.8 GB)

- Grand Theft Auto IV (6.7 GB) -- decreases initial load time from 46.5 to 33 seconds

- GRID (6.6 GB)

- Guitar Hero 2 (3.4 GB)

- Guitar Hero: World Tour (6.5 GB)

- GUN (3.6 GB)

- Hitman: Blood Money (5.8 GB)

- Halo 3 (6.3 GB) -- load times are apparently worse (10 seconds longer) when installed

- Infinite Undiscovery (12.5 GB for both discs, disc 1 6GB disc 2 6.5GB)

- Kameo (5.9 GB)

- King Kong (6.5 GB)

- Lord of the Rings: Battle For Middle Earth (4.4 GB)

- Lost Planet (6.8 GB)

- Lost: Via Domus (4.2 GB)

- Lost Odyssey (23.2 GB for all discs: 5.8, 5.2, 6.3, and 6.2) -- 2 times faster playing off HDD (video)

- Mass Effect (6.8 GB) -- No more "Loading" pauses when moving too fast. Elevator load times are identical (hardcoded)

- Mercenaries 2 (6.7 GB)

- Midnight Club: LA (6.0 GB)

- Mirror's Edge (5.7 GB)

- Mortal Kombat vs DC Universe (6.4 GB) -- not much difference, load times are only 1-2 seconds shorter

- Need for Speed Most Wanted (6.8 GB)

- NHL 09 (5.7 GB)

- Ninja Gaiden II (6.8 GB) -- 125 seconds initial load on DVD, 45 seconds off HDD. No loading when selecting a weapon from quick switch menu

- Overlord (3.4 GB)

- Perfect Dark Zero (4.9 GB)

- Pro Evolution Soccer 6 (3.4 GB)

- Project Gotham Racing 3 (6.2 GB)

- Project Gotham Racing 4 (6.0 GB) -- average load is 6-10 seconds shorter, but audio crackles/pops while racing when playing off HDD

- Rainbow Six Vegas (6.7 GB)

- Ridge Racer 6 (6.5 GB)

- Rock Band (5.2 GB)

- Rock Band 2 (6.3GB)

- Saints Row (6.8 GB)

- Saints Row 2 (6.8 GB)

- Scene It (6.8 GB)

- SEGA Rally (4.2 GB)

- Shadowrun (4.3 GB)

- Soul Calibur IV (5.9 GB)

- Splinter Cell: Double Agent (6.8 GB)

- Star Trek Legacy (5.7 GB)

- Star Wars: Force Unleashed (6.6 GB)

- Stranglehold (6.7 GB)

- Stuntman Ignition (5.8 GB)

- Table Tennis (3.4 GB)

- Tales of Vesperia (5.9 GB)

- The Club (5.2 GB)

- The Darkness (6.8 GB)

- The Elder Scrolls IV: Oblivion (6.7 GB) -- Great Forest loadtime 44.5 seconds (DVD) vs 31 seconds (HDD)

- The Orange Box (4.7 GB) -- HL2 load time cut in half (44.5 vs 25.5 seconds), loading saved game 'We don't go there any more' shaved off 32 seconds

- Tiger Woods PGA Tour 09 (6.0 GB)

- Tomb Raider Anniversary (6.4 GB)

- Tomb Raider Legend (6.7 GB)

- Tony Hawk's American Wasteland (5.0 GB)

- Too Human (6.2 GB)

- Two Worlds (3.4 GB)

- Unreal Tournament 3 (6.4 GB)

- Viking:Battle for Asgard (5.9 GB)

- Virtua Fighter 5 (4.7 GB)

- Virtua Tennis 3 (4.1 GB)

- Viva Piñata (5.0 GB)

- Viva Pinata: Trouble in Paradise (5.2 GB)

- Warriors Orochi (6.4 GB)

- Warriors Orochi 2 (6.8 GB)

- Wartech Senko no Ronde (3.4GB)

- WWE Smackdown vs Raw 2007 (6.8 GB)

- WWE Smackdown vs Raw 2008 (5.8 GB)

- WWE Smackdown vs Raw 2009 (6.6 GB)

- Xbox Live Arcade Compilation Disc (5.9 GB)

 

http://www.cheapassgamer.com/forums/showthread.php?t=202456

Odnośnik do komentarza
ale 120GB dysk juz nie starczy wiele... <_< Chociaz - w sumie to bedzie kolo 20 gier...

ja mam zgranych z 6-7 gier (polowy juz nie gram bo skonczylem, pozniej usune)i zostalo mi wolne (+pare dem/triale) i ma ok 50gb wolnego, 60 jest lepszym rozwiazaniem dla graczy - z 5 gier zgranych i polowa dysku zapelniona, zas 120 dla 3 graczy ktorzy korzystaja z konsoli i maja inne preferencje dlatego kazdy ma inne zgrane gry + miejsce na VideoMarket ;).

Ktos gra ze 20 gier? Raczej w 1/5

Odnośnik do komentarza

Do uruchomienia zapisanej na HDD gry i tak potrzeba będzie legalnej płyty, więc pewnie na moment klocek zabuczy jak zwykle. Niemniej jednak powinna spaść liczba RROD, gdzyż na pewno napęd DVD oddawał sporo ciepła do wnętrza konsoli. Generalnie fajna sprawa z tym NXE, podoba mi się, że avatar jest opcjonalny i można sobie go odpuścić. Mam cichą nadzieję, że M$ w ten sposób rozwiąże problem objętości gier. Skoro firma oficjalnie odcięała się od formatów HD na płytach, to może w końcu pójdzie w e-dystrybucję i instalację gier na HDD, z pominięciem nośników, lub z ich pośrednim wykorzystaniem. Wydaje mi się, że to by było optymalne rozwiązanie, przynajmniej patrząc globalnie. Na pewno fajnym udogodnieniem będzie obsługa rozdzielczości monitorowych. czasami muszę się podpiąć do monitora, gdy TV jest okupowany przez resztę rodziny i wkurza mnie obcięty po bokach obraz. Teraz ma być obsługa monitorów 16:10 więc pełne HD na monitorach panoramicznych.

Edytowane przez Guardian
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że już nie będzie głośno - bo 2 360tki w jednym pokoju mogą wyprowadzić z równowagi ;) mam 20tke i styknie, zgrać dwie gierki i masować się przy nich na maksa. Z tego co wiadomo zgrywanie nie trwa długo więc po wuja wafla mi większy dysk. Nie pompuję już kasy bo i tak pewnie za jakiś czas nowe wieści będą o xbox 3. A jeszcze tyle zaległości.

Odnośnik do komentarza
Dostałem bana przez bete!!!

 

żartowałem

 

 

 

LOL .... jak to czytałem to aż mnie coś ukuło..... nie żartuj sobie tak bo ktoś o słabszym sercu zejdzie na zawał....

 

Zachowujesz sie jak bys mial 5 lat...

 

 

 

Ciekawi mnie tylko co oni aż takiego wcisną aby porównywać to do wprowadzenia kolorowej TV :P

 

Ja tam gram w Forze 2 i oczekuje ;) A jak tylko włączy sie live i oblukam wsio to gram w CoDa4 online ;)

Odnośnik do komentarza

Tomaszek88

A co starsi nie mogą sobie też pożartować? ;] Założe się, że każdy kto pobrał bete i przeczytał mojego skasowanego już posta mial pełno w gaciach. Sorry, ale nie mogłem się wtedy oprzeć. :D

 

Co do tej jedenastej, to jakoś mi się nie widzi żeby wszyscy mogli naraz to pobrać, pewnie serwery by nie wytrzymały. No ale zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...