Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV


Dżem_tvstrych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Może po prostu na ATi będzie tragiczna wydajność? :P

A tak serio - oprócz procka to zalecane mi pasują, ale wątpię, żeby te 2 dodatkowe rdzenie miały mieć jakiś ogromny wpływ, chyba, że będzie to pierwsza gra na PC potrafiąca naprawdę dobrze wykorzystać 4-rdzeniowe układy.

 

Pozostaje czekać na premierę - nowego pada już mam (cruising samochodem wygrał z wygodą celowania myszką), żeby tylko nie było opóźnienia premiery PL spowodowanego lokalizacją.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jutro premiera, niektórzy już grają, poza tym już wisi na rapidshare w tych wszystkich warezowniach.

cóż...

trochę się obawiam, jak to będzie działało na e2140 @ 3gHz / gf86gt+ i oc / 2gb@800, bo podobno wymagania dość wysokie, jednak na mid w 1280x1024 bez aa powinno jakoś śmigać.

 

i w związku z tym, że już jest dostępna - ktoś grał? jak to się prezentuje w porównaniu do wersji ps3/x360?

Odnośnik do komentarza

Póki co wszyscy ostro narzekają, na potężnych konfiguracjach jest ledwo 25fps, do max ustawień trzeba 1GB RAM na grafie, i do tego jakieś błędy graficzne, freezy itp. Na screenach które ludzie wrzucają gra wygląda brzydko.

Ludzie czekają na patcha :)

 

Polecam ten wątek:

http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=8433551&N=1

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Jak ktoś przeszedł na konsolach to nie widze sensu kupowania tej wersji dla kilku pierdół, no ale jak kogoś jarają otrzejsze tekstury na (pipi)e bohatera to co innego ; )

 

to jest chyba logiczne, że jak ktoś grał w daną grę, to konwersja nie będzie dla niego must-havem.

 

 

 

 

 

@Aux, ja też właśnie się dużo naczytałem o konfiguracjach itp. jednak należy pamiętać, że polskie community internetowe, w dodatku jeżeli mówimy o tak mainstreamowych grach jak GTA IV, jest w większości złożone z podstawówkowo-gimnazjalnych buraków (szczytem jest seria nfs :D), którzy na forach piszą z braku czasu i ich jedyna myśl to: "I HAVE TO SAVE TEH INTERNET!" - często zapodają jakieś brednie dot. właśnie konfiguracji.

 

spoko, wiem, że te wymagania są też potwierdzane przez wiarygodne osoby, ale nie dajmy się zwariować ;) [to tak o tych dzieciach, to chodzi mi ogólnie co się dzieje w internecie przez ostatnie dni ;p]

 

 

Odnośnik do komentarza
Legion - GOL tez jest duzym zbiorowiskiem trolii wiec lepiej znalesc jakies pro miejsca

 

yup, pisząc o tych wszystkich dzieciach miałem też na myśli link, który podał Aux.

 

 

że tak odbiegnę od tematu, bo i tak zainteresowanie tematem nie jest zbyt duże, to dopowiem, że ciężko znaleść jakieś polskie forum/portal, gdzie poziom będzie w miarę wysoki. to nawet pclab, który jeszcze kilka lat temu był w miarę ok, teraz ma po prostu żenujący poziom userów.

 

zostają zagraniczne fora, co problemem nie jest, jednak to jest po prostu smutne, jakie poje'bane pokolenie rośnie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza

gra posiada troche ustawien

1228307746230509.jpg

wiec pewnie da sie odpalic na wymaganiach min ale chyba ze wszystkim na LOW i Distance b. niskimi ale to gorzej niz na konsoli za 600zl.

 

reszta screenow wraz z fps na e8400@3,6ghz, gtx260 i 4gb

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...07590207499.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...07590207500.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...07590207501.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...07590207502.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...07590207503.jpg

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

signap podejrzewam ze twoj pc to nie jest super maszyna. te fotki wygladaja beznadziejnie. na ps3 obraz bardziej mi sie podobal. textury medium, render lob reszta ustawien w polowie <_< mam nadzieje ze u braciszka na jego super maszynie GTA4 pokaze moc bo niechce zmarnowac sciagania 13 giga

Odnośnik do komentarza

to nie moja specyfikacja - wzielem z innego forum. Pozatym masz napisane co to za komp. Skoro ma braciesz super maszyne to po co sciagac? Niech kupi i nie bedzie mial zadnych problemow z graniem. Chyba dla niego te 130zl przy komputerze za pare tysiakow to grosze

 

U mnie na 2x1.8, hd 4670 512, 2gb, xp z sp3 (rejestr ;) chodzi jak slabiutko. Gra sobie automatycznie przystosowala ustawienia jak rozdzialka (1440), texutury - medium, render - high,itp Sam poczatek chodzi tak w 20-25fpsach, jest pusto to my nadal mamy 20fpsow, jest troche na ekranie - cos kolo 20. Ustawilem wszystko na najnizsze i spodziewalesm 2x wiekszej liczy fpsow jak to bywa w grach zazwyczaj lecz gra dziala podobnie co na "zalecanych ustawieniach" z 5-10 klatkami wiecej (fraps). Oczywiscieto byl sam poczatek, noc, malo aut, itp Ciekawe co sie dzieje na ekranie w czasie wiekszej misji...

 

Kupa nie port :}

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

no wlasnie spodziewlame sie na pcta super podciagnietej grafiki a okazuje sie bieda, dobrze ze skonczylem gta4 na ps3. za pare lat jak ktos bedzie nadal chcial skonczyc gta4 to moze to zrobic na normalnym komputerze tyle ze trzeba poczekac az takie bedą, tzn tanie. powiedzmy za 5 lat to takie gta4 [pujdzie nawetr na kompie z auchan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...