Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV


Dżem_tvstrych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej stworzyć plik commandline.txt, do niego wrzucić wszystkie parametry i działa. Przetestowane przeze mnie. Ale co bym tam nie wpisywał, to dostaję maksymalnie 2-3 fpsy, a niektóre ustawienia powodują znaczące pogorszenie grafiki. Także wróciłem do ustawień standardowych i jakoś przeboleję te 17-20 fps. szczególnie, że najpierw mnie czeka nowy Prince of Persia, potem Rise of the Argonauts, a dopieo potem wrócę do GTA (aktualnie 20%), może już jakiś patch wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Linek,

Ja się na tym nie znam, nawet nie wzróciłem uwagi, że takie coś tam opisywałeś, sorry ale chciałem tylko pomóc. ;)

_________________________________________

 

Fajny mod:

Własna telewizja

_________________________________________

 

Mathiu,

Patch juz jest:

 

"Włączcie grę i ściągnie się przez GFWL." - cytat z gtasite.pl

 

Podobno też nie poprawił optymalizacji i nie ma się co dziwić, to jest nie wykonalne w jednym patchu...

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem patcha oraz nowe sterowniki i jak wyłacze frapsa to też baaaaaardzo dobrze się bawie ;]

 

 

wyglądało tak

 

gtaiv2008121218144753vd6.th.png

 

teraz jest tak:

 

gtaiv2008121403465735hw5.png

 

i choć narzekać można na jakość konwersji i bla bla że konsole lepsze, ale i tak diablo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza

Wiesz signap, za taką konwersję to w ogóle nie powinny schodzić oryginały. Mam wydać 100 zł, nie wiedząc nawet, czy pogram w miarę komfortowo ? Załóżmy sytuację, że jestem w miarę casualowym Graczem i sugeruję się tylko wymaganiami z pudełka, nie przeglądając wcześniej dziesiątek stron (taka powinna być normalna sytuacja) : spełniam zalecane, a gra wcale nie działa rewelacyjnie (rzecz jasna na średnio niskich ustawieniach). No way.

Odnośnik do komentarza
Wiesz signap, za taką konwersję to w ogóle nie powinny schodzić oryginały. Mam wydać 100 zł, nie wiedząc nawet, czy pogram w miarę komfortowo ? Załóżmy sytuację, że jestem w miarę casualowym Graczem i sugeruję się tylko wymaganiami z pudełka, nie przeglądając wcześniej dziesiątek stron (taka powinna być normalna sytuacja) : spełniam zalecane, a gra wcale nie działa rewelacyjnie (rzecz jasna na średnio niskich ustawieniach). No way.

A co ja mam powiedziec o Fearze czy TDU - spelniam zalecane zas gra chodzi na minimalnych to i tak drop sie pojawi. (2gb ram ,2x1.8, 8600gt)

Odnośnik do komentarza

Mam AthlonaAMD64 X2 5400, Gf8800Gt 512DDR3, DDR OCZ 2X1024MB, Windows XP-SP3 i Stery do Karty 180.48. Bo te 180.84 co niby miały poprawić działanie tej gry, tyle dają co ten Bezwartościowy PATH :down: . Ustawienia "Suwaków" w opcjach: Render i Textury na MEDIUM (CZY WYŻSZĄ JAKOŚĆ MOŻNA UZYSKAĆ TYLKO NA VIŚCIE?), DISTANCE na 3stopnie (bo czasem się wszystko rozkleja z bliska), Vehicle DENSITY- na minimum , Shadow DENSITY-przynajmniej na 1, bo ładnie poruszają się cienie w nocy od reflektorów Samochodu (jednak bez tego efektu jest z deka płynniej) a Rozdzielczość na 1280x1024. Klatki często spadają (zwłaszcza w Multi), nie da się fajnie pościgać przy gubiących się Texturah, a jak obniżę rozdziałkę to też w ogóle nic nie pomaga.

I to majom być zalecane ustawienia :wsciekly: !!! Zmarnuje sobie przygodę z GTAIV....

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza
Mam AthlonaAMD64 X2 5400, Gf8800Gt 512DDR3, DDR OCZ 2X1024MB, Windows XP-SP3 i Stery do Karty 180.48. Bo te 180.84 co niby miały poprawić działanie tej gry, tyle dają co ten Bezwartościowy PATH :down: . Ustawienia "Suwaków" w opcjach: Render i Textury na MEDIUM (CZY WYŻSZĄ JAKOŚĆ MOŻNA UZYSKAĆ TYLKO NA VIŚCIE?), DISTANCE na 3stopnie (bo czasem się wszystko rozkleja z bliska), Vehicle DENSITY- nie wiem co kolwiek to daje :/ , Shadow DENSITY-przynajmniej na 1(Bo ładnie poruszają się cienie w nocy od reflektorów Samochodu ). Klatki często spadają (zwłaszcza w Multi), nie da się fajnie pościgać przy gubiących się Texturah, a jak obniżę rozdziałkę to też w ogóle nic nie pomaga.

I to majom być zalecane ustawienia :wsciekly: !!! Zmarnuje sobie przygodę z GTAIV....

 

no beka. majOM być.

 

 

bo mi na 8600gt podkręconym chodziło lepiej niż Tobie, a teraz na nowej karcie wszystko hula na max ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
eLDżi.. proszę.. proszę nie pisz tak. A jak już piszesz, to zaznaczaj rozdzielczość i określ co to MAX ;)

 

 

 

Ty powinienneś wiedzieć, że mam 19', a nikogo innego to nie powinno interesować, więc nie miałem po co pisać ;D

 

tez nie lubie jak ktos nie podaje rozdzialki.

 

1280x1024

 

 

high textures

 

high shaders (chyba, no to drugie)

 

odleglosc ta pierwsza na jakies 80%

 

wszystkie suwaki na dole na 100%

 

 

 

i to wszystko na niedrogim sprzecie, konsolowcy nie maja niestety czym juz leczyc kompleksow, wmawiajac, ze gta iv na pc sucks ;d

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...