Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV


Dżem_tvstrych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio na poligami byl news o 360 w wersji Arcade za 550zl, watpie aby gra chodzila w podobnie jak na konsoli na takich srednich PC + dolozyc te 550 na "jedna gre". Tracicie DLC oraz to za ja gralem w to polroku temu :}, poza lepsza grafike nic wiecej nie macie ale zeby miec lepsza trzeba tez miec lepszy sprzet. Zapomnialem o tym ze gra bedzie korzystala z Games4Windows co sie wiaze ze piraci pograja tylko na SP :]

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz, gdyby mnie ta gra tak strasznie jarała to bym kupił PS3 ;) Zależy jak kto traktuje granie na PieCu. Dla mnie to po prostu będzie w końcu jakaś fajna gra. PieCa mam ok i nie powinno być problemów żeby pociągnąć tą gierkę.

 

Nie pisz tak Signap, nie ma sensu bawić się w kolejne wojenki. Wychodzi konwersja i to jest fajne. A że pół roku po oryg. tak samo było przy SA , a mimo to świetnie się bawiłem przez kilka tygodni :) Liczę na to samo przy Gta IV

Odnośnik do komentarza
ostatnio na poligami byl news o 360 w wersji Arcade za 550zl, watpie aby gra chodzila w podobnie jak na konsoli na takich srednich PC + dolozyc te 550 na "jedna gre". Tracicie DLC oraz to za ja gralem w to polroku temu :}, poza lepsza grafike nic wiecej nie macie ale zeby miec lepsza trzeba tez miec lepszy sprzet. Zapomnialem o tym ze gra bedzie korzystala z Games4Windows co sie wiaze ze piraci pograja tylko na SP :]

 

 

 

jaki bezczelny fanboy-trap ;] w dodatku napisany jakby to pisał sam prawdziwy fanboj.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja się nie cieszę, głównie dlatego, że zacznie się w szkole mania GTA IV durnych pecetowców. Żaden nie kupi nawet jednego oryginału. Dla mnie zdecydowanie na NIE. Ten tytuł jest za wielki, by tak sobie wszyscy mogli piracić :(. Dobrze, że na PC, ale niestety boli mnie w jaki sposób większość zagra.

Odnośnik do komentarza

Sami teraz zaczynacie pierdzielić nie na temat :P Na X0 też kradną tą grę, jakoś nikomu to nie przeszkadza. Smutne jest to że większość wcPiCerów nie pogra w rozsądnej jakości w ten tytuł. No ale jednemu bozia dała, drugiemu nie.

 

 

Jakieś screeny z wersji PC już wyszły?

Odnośnik do komentarza

Były, ale podobne do X'a (miejscami lepsze tekstury).

 

Jeśli chodzi o piracenie - co poradzić. Ja pewnie kupię, nie mam z tym problemu, jak niektórzy (lepiej wydać 100zł na 1-2 wieczory na imprezie, niż na grę, którą ma się na długi czas, pff..).

Jeśli chodzi o jakość - na pewno jakieś poprawki graficzne, może w gameplayu, w każdym razie będzie pozytywnie.

Jeśli chodzi o wyższość jednej wersji nad drugą - na PC można się bawić modami (które w 85% są kiepskie), za to na konsoli jest inny feeling, no i sterowanie, ciężko będzie mi grać na PC po długich partiach na X'ie i analogowych spustach. Lubię tzw. cruising po mieście (powolną, spokojną jazdę), a na klawiaturze to awykonalne, bryka by mi latała jak galareta.

 

Dlatego nie ma co toczyć wojen, każdy gra w to, co woli, każdy wie, co dla niego dobre.

Odnośnik do komentarza
Na X0 też kradną tą grę, jakoś nikomu to nie przeszkadza.

 

No kradna, tak jak inne gry na PS2, PSP, DS,itp ale jest jeszcze jedno ale. Gdy bedzie zblizala premiera porownamy sobie ilosc sprzedanych przez allegro kopii na PC a ile na 360 czy PS3. Wiec nie widze porownywania piractwa z 360 do PC - o wiele bardziej pasuje PSP z PC gdyz tak nic nie trzeba modyfikac praktycznie - wgrywasz piracki soft i tyle, dalej gwarancja,itp. Nie powiesz mi ze da sie ukrasc nowego Bionica czy SF4 gdy pojawi sie na Arcade :}

 

Obawiam sie tylko 1 podczas premiery - chyba net bedzie dziala ze 2/3 razy wolniej gdy dzieci rzuca sie na nowego GTA, beda pisac czy pojdzie mi oraz na xxx chodzi w na very high. :/ To chyba koniec internetu sie zbliza

Odnośnik do komentarza

Mimo to że jestem zagorzałym fanbojem Sony , to Mnie cieszy że wyjdzie na PC'a. Dlaczego? Bo może wreszcie niektórzy ludzie (gracze) po ukończeniu właśnie GTA IV , zacznie grać w normalne gry na PieCu , bo jedyne co słyszę to grają Sobie w Plemiona , Metina i Inne gierki przez neta. Potem jak przychodzi pogadać o grach to oni nie wiedzą co to jest Call of Duty ^_^ Martwi Mnie jednak to że nie wszyscy będą mogli Sobie pograć w Tego hicora , ze względu na wymagania :/

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza

Heh, ja akurat wolę politykę Microsoftu, ale to już inna bajka. Wracając do GTA: To świetnie że PeCetowcy też mogą poczuć klimat nowego "dżitiej". Heh, mi oczekiwanie umila GTA 3. To samo miasto, klimat, no i ten charakterystyczny blur. Świetna gra i dlatego cieszę się, że jako zwolennik konsol, a posiadacz PieCa, będę mógł wrócić do genialnie wykreowanego miasta, jakim jest Liberty City. I szczerze muszę przyznać, że to właśnie "trójeczka" najbardziej przypadła mi do gustu: Portland - dzielnica czerwonych latarni, dalej, na szczycie skały dom mafiosa, pod spodem plaża. Czuć brud, klimat gorszych dzielnic Nowego Jorku, śmieci na ulicach, dziwki, majestatyczny most, a gdzieś tam po drugiej stronie czeka Staunton Island z perspektywą lepszej przyszłości i swoim Central Parkiem, wieżowcami, japońską mafią i Kolumbijczykami, których mój brat zwykł nazywać "Kolumbami". Shoreside Vale i jakże urocza tama, wzgórze z willami mafiosów, ech, co tu dużo mówić - poezja. Vice City było fajne, klimat lat 80' znakomicie budowany był przez genialny soundtrack. San Andreas było... za duże? Ogromne połacie terenu, łącznie z wsiami i mniejszymi miasteczkami pomimo klimatu murzyńskiego getta lat 90', masy pojazdów, świetnych dialogów nie zrobiły na mnie wrażenia. Tuning? Zostawmy to EA i serii Need for Speed. Rozwój bohatera? A czy to Gothic? SA można podsumować dwoma słowami - Za Dużo. A może chodzi tutaj o moje skrzywienie na punkcie wspólczesności i Nowego Jorku? Tak czy siak, słysząc pierwsze doniesienia o GTA IV w wersji na PC, poczułem się jak dzieciak z biletem do Disneylandu. GTA 3 z większym NY i bohaterem z którym można się zżyć? Łykam to z miejsca! Sprzęt: Core 2 Duo 2x2Ghz, 2gb ram, GeForce 8500GT z 512mb pamięci, dysk 250gb. Nic tylko czekać :)

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do postu fanboya:

 

ostatnio na poligami byl news o 360 w wersji Arcade za 550zl, watpie aby gra chodzila w podobnie jak na konsoli na takich srednich PC + dolozyc te 550 na "jedna gre". Tracicie DLC oraz to za ja gralem w to polroku temu :}, poza lepsza grafike nic wiecej nie macie ale zeby miec lepsza trzeba tez miec lepszy sprzet. Zapomnialem o tym ze gra bedzie korzystala z Games4Windows co sie wiaze ze piraci pograja tylko na SP :]

 

20080930220051.jpg

 

 

No i wreszcie "last but not least" - poprawiony streaming danych. Pecetowcy nie tylko zobaczą więcej przechodniów i więcej aut, ale także pozbyto się efektu klonów. To oznacza, że po ulicach już nie będą się masowo poruszać samochody takie same jak ten prowadzony przez Niko.

 

Źródło: http://www.gram.pl/news_8g3jH,60_Co_nieco_...rsji_GTAIV.html

 

 

Odnośnik do komentarza
wow ale dodatek, no musze jeszcze raz zagrac bo nie bedzie widzial 20 takich samych aut. Sam widzialem to moze kilka razy na 20h gry... Wyczytalem ze beda filmiki, notatki,itp na PC - w sumie nic ciekawego co poprawiloby jakosc samej gry

 

Skoro to nic ciekawego to prosze skoncz juz i w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j stad poprostu bo zal czytac te twoje brednie. Jak ci sie nie podoba to idz sie pospuszczac w dziale ps3 albo x0. Ubodzy emocjonalnie konsolomaniacy zeszli sie tutaj aby chyba cos udowodnic posiadaczom blachy tylko co ? Ze sa zawistnymi idiotami ?

 

"porownamy sobie ilosc sprzedanych przez allegro kopii na PC a ile na 360 czy PS3" - Niedorozwiniety jestes ? Masz klopoty z rodzicami ?

 

 

... łap 20% [...za szczerość ] /stona

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza
wow ale dodatek, no musze jeszcze raz zagrac bo nie bedzie widzial 20 takich samych aut. Sam widzialem to moze kilka razy na 20h gry... Wyczytalem ze beda filmiki, notatki,itp na PC - w sumie nic ciekawego co poprawiloby jakosc samej gry

 

Skoro to nic ciekawego to prosze skoncz juz i w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j stad poprostu bo zal czytac te twoje brednie. Jak ci sie nie podoba to idz sie pospuszczac w dziale ps3 albo x0. Ubodzy emocjonalnie konsolomaniacy zeszli sie tutaj aby chyba cos udowodnic posiadaczom blachy tylko co ? Ze sa zawistnymi idiotami ?

 

"porownamy sobie ilosc sprzedanych przez allegro kopii na PC a ile na 360 czy PS3" - Niedorozwiniety jestes ? Masz klopoty z rodzicami ?

 

 

... łap 20% [...za szczerość ] /stona

 

 

Chciałbym tylko napisać, że Yacek szczerze wyraził to, co ja też miałem do napisania...

 

 

Marcin, weź mu to zdejmij, bo odejdzie kolejny wartościowy user ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
wartościowy? chyba se jaja robisz. prymityw i tyle;]

 

Chcę nowe gta z wymaganiami na poziomie wajs siti, inaczej poczekam sobie aż iksboksy i inne będom dostępne w fajnej cenie, bo kompa nie bede dla jednej gry modernizował, HEHE.

 

Odpalisz GTA 4 na najniższej możliwej rozdziałce, z wyłączonymi wszystkimi efektami, brakiem wygładzania krawędzi to pograsz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...