Skocz do zawartości

Resistance 2


fredybizkit

Poziom trudności Trofeów  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Resistance 2?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      11
    • ?rednie
      17
    • Trudne
      8
    • Superhuman!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie do osób które dostały złoto za przejście gry na superhuman zaliczając tylko ostatni poziom. Czy musze zaczynać od początku czyli w tym lesie przed domkiem letniskowym, czy też może wystarczy że wgram ostatnią sekcje czyli pokonanie deadalusa i ucieczka do własnego statku?

Ostatni Chapter, czyli Meksyk od początku, nie trzeba Luisiany grać całej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam kilka pytanek związanych z multi :) To po kolei

1.Specter Intel - Zbierz wszystkie Intel w Kooperacyjnej Kampanii. Osiągnąłem już 30 lvl jako soldier, myślałem że wpadnie po drodze jak zdobędę puchar za ów 30 lvl , ale jednak nie:(

2. Berserker - Użyj każdego "berserk" przynajmniej raz w Online Competitive Multiplayer. Tu jakaś może drobna porada?

 

Odnośnik do komentarza

szacun, szacun :)

 

mi brakuje jedno trofeo do platynki....i nie jest to killing maszin, tylko właśnie 30 lvl w co-op'ie....;/ pier*ole to juz....

 

Tutaj masz opis.... :)

 

1-tak po krótce- każda mapka w co-opie ma kilka inteli- za ukończenie zawsze dostajesz jeden, gdzy jest filed to nic, wiadomo. Musisz na kazdej mapce zdobyc maks.

 

2- żeby wszystkie berserk'sy odblokowac musisz grac troszke juz w multi (oficjale). Potem po prostu każdego po koleji raz chociaz używasz (teraz już chyba tylko ofi, kiedys w zwyklych dawalo rade, zajmie ci to maks 1godz)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie cały - ostatni, siódmy chapter(wg tego jak rozmieszczone są intele) zaczyna się, kiedy

Hale się budzi po tym jak Daedalus uciekł mu na Islandii

, a żeby dostać trofeum trzeba w menu wyboru levelu(dostaje się chyba po przejściu gry) wybrać ostatni - jakiś tam Crater, Mexico, który to fragment gry, jak już pisałem, zaczyna się od momentu

wejścia Hale'a i spółki na statek Chimer

. Sam tak zrobiłem, więc działa na 100%.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Oblicz sobie ile zabijasz na godzine :) Mi wyszlo cos kolo 130h, to zdecydowanie za dlugo, szczegolnie ze pvp mi sie w Resistance 2 nie podoba. Cooperative jest za to bardzo fajne, potrafi wciagnac na dlugie godziny. Z kampania to samo, wciaga, jak wlaczylem gre bez cisnienia tak w 2 dni ja przeszedlem. Jak dla mnie Resistance 2 jest duzo lepszy niz Killzone, za co pewnie zaraz zostane spalony na stosie ;) Trudno, jestem graczem a nie fanbojem.

Odnośnik do komentarza
gratuluje

 

Hehe, tu nie trzeba gratulować, tu trzeba współczuć a nawet potępiać takie osoby :D Gra jest debilna, losowa i pełna chaosu, a raczej CHAOSU!!! Jedyne co mnie uratowało , to tryb Skirmish, polecam wszystkim 10k kills trophy hunterom. Mam wrażenie, że w tym trybie chaos jest mniejszy niż np w TDM.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...