Skocz do zawartości

Resistance 2


fredybizkit

Poziom trudności Trofeów  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Resistance 2?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      11
    • ?rednie
      17
    • Trudne
      8
    • Superhuman!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej chętny jestem, bo tak miałem levelować sobie drugą postać, a z tymi przypadkowymi typami co wczoraj to ja dziękuję : P.

 

30 lvl Medyk 21 godzin gry, ale to trochę zabawy były i failed missions : D.

 

Wolak ja juz mam ,ale napisz do mnie to ci pomogę mam dwa pady pójdzie szybko

 

Ja też mam jak napisałem w poście ^^. Chodzi mi o levelowanie kolejnej postaci by przy okazji zarobić kasiorkę na sprzęcior dla mojego medyka : D

 

Jutro o 21 brzmi cudownie Devilku : P

 

PS. 7,5k killsów, jeszcze 2,5 i odłożę grę na półkę lub sprzedam zależnie od głodu na nowe trofea xD.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tez sie pisze ale na 100% pewien nie jestem czy bd...postaram sie.Gram medykiem.Jak bedzie to wygladalo?Jeden bedzie medykiem(ale kto?),reszta spec ops(ktory spec ops potem sie zamieni w medyka?) i wszyscy wbijamy na najwyzszy lvl?Najlepiej niech ktos kto ma hs-a,w lobby powie kto bedzie medykiem a jak medyk wbije na ten lvl,ktory sie w niego zamieni,kto jako trzeci,czwarty i tak dalej.Ile czasu nam to mniej-wiecej zajmie,wie ktos?(Zeratul?)

Odnośnik do komentarza
Tez sie pisze ale na 100% pewien nie jestem czy bd...postaram sie.Gram medykiem.Jak bedzie to wygladalo?Jeden bedzie medykiem(ale kto?),reszta spec ops(ktory spec ops potem sie zamieni w medyka?) i wszyscy wbijamy na najwyzszy lvl?Najlepiej niech ktos kto ma hs-a,w lobby powie kto bedzie medykiem a jak medyk wbije na ten lvl,ktory sie w niego zamieni,kto jako trzeci,czwarty i tak dalej.Ile czasu nam to mniej-wiecej zajmie,wie ktos?(Zeratul?)

 

Idziecie w 4-5 osob

 

2-3 medykow 2 spec-ops. (1 spec nie nadazy z amu dla medyka)

 

Jeden medyk stoi resszta wskakuje na plonacy samochod, Spec opsy caly czas rzucaja amunicje w medyka leczacego wszystkich innych

 

99999 doswiadczenia czyli maks jaki mozna osiagnac w 1 grze robisz w jakies 3-4 minuty.

 

Gdy juz medyk jeden ma max, wskakuje na plonacy samochod i kolejny medyk zaczyna leczyc

 

w 10 minut 3 osoby robia 99 999 dosw.

 

 

 

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

2 miliony od 1 do 30 levela trzeba chyba, bo nie pamiętam już xD.

Miała być trochę większa grupa, ale 2 levelki do mojego Spec Opsa poszły od rzucania ammo i zabijania ścierwa xD.

8,5 k killsów w competitive, normalnie pojutrze będę uwolniony od R2 lol.

 

Moja lista zablokowanych osób powiększyła się o kolejną osobę, już mam całe 3. W jedynce można było wiadomości wysyłać w grze, a tutaj na PSN, więc nie mam wyjścia. Oto kilka takich wiadomości jakie dostałem :

 

"Fuck you 40mm faggot NOOB"

"You lagging prick"

"I owned you NOOB even shotty(shotgun) will not help ya haha" (Bawiłem się shotgunem i wbiegałem w tłum by strzelić wrogom w ryj, jak widać koleś się podniecił tym faktem)

"40mm is all you can do NOOB !!!"

"If we'll check your closet closer we'll find some gay stuff in there"

 

No to tyle xD.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

nie przejmuj sie tez tak mialem ;)

 

Dzis pierszy raz od 2 miechow zagralem w res1 i po 1 meczu kolo wyzwal mnie 1vs1

 

Patrzac po statach byl dobry, wiec sobie mysle ze bedzie ciezko.

Zaczal mi w lobby wrzucac mase tekstow jaki to on jest super a ja noob.

 

Wynik Welna - Leew.... costam 25-4 ;) 17 head-ow

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
To kiedy nast. ustawka na trofeo z coopa?

 

jutro? 21?

 

będę na pewno, teraz z lekka sie spóźniłem, ale jutro będę.

 

 

komu pasuje?

Jutro odpada, studniówka mi się kłania ;< niedziela mi pasuje, a potem nonstop, zaleta ferii.

 

 

ok, to kiedy w takim razie? jeszcze 3k killi mi brakuje do killing mashine, a chcialbym zrobic te 10k jako ostatnie ;]

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam takie dwa pytania odnośnie pucharków. Pierwsze to They Go “Boom” - Zdobądź 30 zabójstw z dodatkowego strzału Magnum'a w Kampanii dla jednego gracza. Zabiłem ich chyba z setkę! Najpierw R1 potem poprawiam R2, żeby wybuchło i nic:( A drugie to Snipe Hunt - Zabij 30 Spinnerów w Kampanii dla jednego gracza. Może głupie pytanie ale spinnery to chyba te małe pająko-skorpiony które atakują grupami, ale ich też już wytłukłem sporo ponad 30 i nic nie wpadło. Jakieś podpowiedzi??:):):)

Odnośnik do komentarza
Witam! Mam takie dwa pytania odnośnie pucharków. Pierwsze to They Go “Boom” - Zdobądź 30 zabójstw z dodatkowego strzału Magnum'a w Kampanii dla jednego gracza. Zabiłem ich chyba z setkę! Najpierw R1 potem poprawiam R2, żeby wybuchło i nic:( A drugie to Snipe Hunt - Zabij 30 Spinnerów w Kampanii dla jednego gracza. Może głupie pytanie ale spinnery to chyba te małe pająko-skorpiony które atakują grupami, ale ich też już wytłukłem sporo ponad 30 i nic nie wpadło. Jakieś podpowiedzi??:):):)

They Go Boom - nie strzelaj w przeciwników, tylko obok i detonuj, żeby wybuch ich zabił

Snipe Hunt - Spinners to nie są te pająki ,tylko takie małe robale, które od nas uciekają jest ich dużo w Iowa i Orick

 

Odnośnik do komentarza

To They Go Boom jest o tyle kłopotliwe, że jest tak jak pisze Musiolik - trzeba strzelać obok wroga i detonować. Strzelanie z magnuma do przeciwników i poprawianie nie ma sensu - Magnum 'zwyłe' chimery wysyła do piachu jednym strzałęm(nawet na Superhuman, przynajmniej w prologu). Dosyć łatwo da się to zrobić w prologu jak po takiej kładce zaraz na początku wlatuje na nas z 5 chimer. Biegniemy po kładce, ładujemy cały magazynek w ziemię i detonujemy jak chimery wbiegają. Trzeba tylko pilnować, żeby na końcu dać się zabić.

 

A, i pamiętajcie - wszystkie staty są w profilu, zawsze można sprawdzić ile nam brakuje do jakiego trofeum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...